Podsumowanie Polskiej Ligi World of Tanks – 3XR mistrzem!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jakaśnazwagracza

Te rozgrywki były nudne, nie dziwie się że nie ma esla czy cokolwiek to jest nudne nawet i komentarz cygana czy jego upośledzonego frenda nic nie dawały, nuda i nic poza tym.

Anonimowo

Taka ciekawostka, na RNG narzekają głównie pomidory. Widać łatwiej jest im ponarzekać niż nauczyć się grać…

Anonimowo

Mnie to ch… strzela jak się 277 bije z innym 277. On mi ładuje za 600 a ja mu po 380. Tylko chory umysłowo mógł wpaść na coś takiego jak RNG.

Anonimowo

Cos wygrali? Jakies info o nagrodach?

Anonimowo

RNG wota jest tutaj bogiem i decyduje kto jest mistrzem ostatnio grając T110e5 ( około 258 peny na podstawie) 3 razy pod rząd nie wgryzłem się w tyłek SuperKonia ( 38 mm pancerza ) strzelając może z ” 5 metrów „

Anonimowo

W tym przypadku to nie rng, tylko byle jakie celowanie. Swoje niepowodzenia latwiej zwalic na cos niz przyznac sie do bledu/niedbalstwa/braku umiejetnosci.

Anonimowo

W ostatnim czasie mistrzem wota jest ten kto trafi do odpowiedniej drużyny a nie tej skazanej na kolejną przegraną 15 do (i tu są widełki) od 0 do 5

Anonimowo

To żeś się wypowiedział inteligentnie, oni też do losowych i skazanych na przegraną drużyn trafiają ?

Odys

Na 10 bitew 8 razy wyszedłem. To już nie tylko tiery poniżej 8 ale i 9 i 10 są …

pitol

Jak można robić mistrzostwa w grze w której RNG ma widełki 50% parametrów, albo inaczej kto bierze udział w takich mistrzostwach? Jak masz wygrac to gra ci podkreca parametry, jak masz przegrać to idzie w drugą stronę, ustawianie wyników na całego. Nawet ze spotem jest jakiś wałek bo w wielu bitwach wróg jest niewidzialny. Pseudogra dla wybitnie mało bystrych.

Anonimowo

A ty w nią grasz/komentujesz co się w niej dzieje. Widać, że można być jeszcze bardziej wybitny jeśli chodzi o niską bystrość.

doom7ord

@pitol, założę się że jesteś wybitnie słabym graczem,po tym co piszesz…

ryba

Ja byłem dobrym graczem, wr 57% i rosło , dopóki regularnie opłacałem premium i kupowałem jakiś czołg od czasu do czasu, jak przestałem płacić , po czterech miesiącach wr zjechało mi na 52% . No ale bitwy gdzie na 15 trafień miałem 2 przebicia, stały się codziennością. Spytałem na forum o co kaman to zostałem wyśmiany, powiedzieli mi że mogłem nie kupować niebieskiego konta to by mi wr nie zjechał. Walenie głową w mur, sprzedałem shita , i od tego czasu serdecznie odradzam tracenie czasu na wota.

Anonimowo

Czyli psychopata Pjoter wygral … nie no gratulacje

Spasiony_lolo

TVPIS szuka nowych wiernych wśród graczy, może obiecają 365 dni konta premium każdemu powyżej 18 roku życia bo Ci mogą głosować.

Anonimowo

Jesteś upośledzony czy co? Czemu politykujesz na stronie związanej z grą? To, że stacja główna jest jaka jest to chyba każdy inteligentny widzi i nie ma sensu siać ferment.