Podsumowanie Polskiej Ligi World of Tanks – 3XR mistrzem!

W Wielkanocny poniedziałek na profilu Twitch.tv/tvp_sport rozegrał się niezwykle pasjonujący finał, który śledziły tysiące ludzi. Naprzeciw siebie stanęły drużyny niepokonanych przez cały turniej 3XR oraz weteranów z FAME, którzy dotarli do finału po trudnym początku fazy zasadniczej i długiej przeprawie przez playoffy. Starcie cios za cios, runda za rundę, mapa za mapę rozstrzygnęło się dopiero na przedostatniej mapie – Piaszczystej Rzecze – na korzyść drużyny 3XR, która tym samym została mistrzem Polskiej Ligi World of Tanks wygrywając 8:6! Call_me_Piotr, LuckyBlast, C3nty, Juz3K_, p1otrix. To nicki osób, które triumfowały!

Ostateczny ranking najlepszych drużyn turnieju wygląda następująco:

 1. 3XR – Call_me_Piotr, LuckyBlast, C3nty, Juz3K_, p1otrix
 2. FAME – PaPaPawian, KamilEater, RagingPotato, Ealien_, KKerolf
 3. NOMI – NeVeR_, sokol_, _sokar, Yami_UwU, ju5tegg
 4. GO – KECAJ_, Sajmon_GO, Demon___GO, Dawid___GO, Rexxar___
 5. BT – Romocki, MuMeK_, K_O_N_R_A_D, PiTeR_v2, Orzech oraz MVPS – Piotr40K, yolo_Warr1or, mkopan, kokos_PogU, bialy_kielich
 6. LS – Rysiek___, Gurski_The_King, LaaKi___, MOONSTER_, tym_fed
 7. PVS – HardDestruction, F4KER_, Kuba_is_beast, A1exo_, SemtexC4

Zapis transmisji finałowej można znaleźć tutaj: https://www.twitch.tv/videos/590984389

W imieniu wszystkich zaangażowanych w tworzenie projektu chcielibyśmy podziękować Wam, drodzy Widzowie, za Waszą ogromną aktywność podczas trwania turnieju. Spodziewaliśmy się, że zainteresowanie może być duże, jednak mogę chyba w tym miejscu napisać, że przerosło nasze oczekiwania. Bez Was ten projekt byłby pozbawiony jakiegokolwiek sensu! Dziękujemy i do zobaczenia już niedługo na kolejnym wydarzeniu! Wypatrujcie zapowiedzi już niedługo!

17 komentarzy

 1. Jakaśnazwagracza pisze:

  Te rozgrywki były nudne, nie dziwie się że nie ma esla czy cokolwiek to jest nudne nawet i komentarz cygana czy jego upośledzonego frenda nic nie dawały, nuda i nic poza tym.

 2. Anonim pisze:

  Taka ciekawostka, na RNG narzekają głównie pomidory. Widać łatwiej jest im ponarzekać niż nauczyć się grać…

 3. Anonim pisze:

  Cos wygrali? Jakies info o nagrodach?

 4. Anonim pisze:

  RNG wota jest tutaj bogiem i decyduje kto jest mistrzem ostatnio grając T110e5 ( około 258 peny na podstawie) 3 razy pod rząd nie wgryzłem się w tyłek SuperKonia ( 38 mm pancerza ) strzelając może z ” 5 metrów „

  • Anonim pisze:

   W tym przypadku to nie rng, tylko byle jakie celowanie. Swoje niepowodzenia latwiej zwalic na cos niz przyznac sie do bledu/niedbalstwa/braku umiejetnosci.

 5. Anonim pisze:

  W ostatnim czasie mistrzem wota jest ten kto trafi do odpowiedniej drużyny a nie tej skazanej na kolejną przegraną 15 do (i tu są widełki) od 0 do 5

 6. pitol pisze:

  Jak można robić mistrzostwa w grze w której RNG ma widełki 50% parametrów, albo inaczej kto bierze udział w takich mistrzostwach? Jak masz wygrac to gra ci podkreca parametry, jak masz przegrać to idzie w drugą stronę, ustawianie wyników na całego. Nawet ze spotem jest jakiś wałek bo w wielu bitwach wróg jest niewidzialny. Pseudogra dla wybitnie mało bystrych.

  • Anonim pisze:

   A ty w nią grasz/komentujesz co się w niej dzieje. Widać, że można być jeszcze bardziej wybitny jeśli chodzi o niską bystrość.

  • doom7ord pisze:

   @pitol, założę się że jesteś wybitnie słabym graczem,po tym co piszesz…

   • ryba pisze:

    Ja byłem dobrym graczem, wr 57% i rosło , dopóki regularnie opłacałem premium i kupowałem jakiś czołg od czasu do czasu, jak przestałem płacić , po czterech miesiącach wr zjechało mi na 52% . No ale bitwy gdzie na 15 trafień miałem 2 przebicia, stały się codziennością. Spytałem na forum o co kaman to zostałem wyśmiany, powiedzieli mi że mogłem nie kupować niebieskiego konta to by mi wr nie zjechał. Walenie głową w mur, sprzedałem shita , i od tego czasu serdecznie odradzam tracenie czasu na wota.

 7. Anonim pisze:

  Czyli psychopata Pjoter wygral … nie no gratulacje

 8. Spasiony_lolo pisze:

  TVPIS szuka nowych wiernych wśród graczy, może obiecają 365 dni konta premium każdemu powyżej 18 roku życia bo Ci mogą głosować.

  • Anonim pisze:

   Jesteś upośledzony czy co? Czemu politykujesz na stronie związanej z grą? To, że stacja główna jest jaka jest to chyba każdy inteligentny widzi i nie ma sensu siać ferment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.