Oferta specjalna: Podbijanie Drzewa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka W.

Wątpić to można jedynie w kompetencje WG co do jakości WoT

ADMIN

śmiem wątpić

Alicja Wieszczyńska

Zawieszam grę w wot na 3 miechy – grać się nie da RNG na canon jpanzer (świetne działo i celność) 4 bułu z bliska a pociski skręcają przed wrogiem lub znikają ( strzały z ok 100m ) Takie lichwiarskie RNG . Do tego dzieciaki nie mające pojęcia o roli i zaletach swoich pojazdów na polu bitwy. Teraz proste misje które robię kilka na raz w jednej bitce często są niemożliwe do wykonania. Linia is4 którą dokończyłem ostatnio ma dostać nerfa zamiast obiecanego buffa. Obecnie szukam innej produkcji online szkoda zdrowia i nerwów na WG które dodatkowo wspiera mody i inne nieuczciwe wynalazki. 6 lat w Wot to za długo niech WG szuka sobie innego sponsora .

Maja Kamińska

W końcu ktoś kto mówi z sensem i otwarcie 🙂 Popieram ja dałam sobie spokój jakiś miesiąc temu a wspierałam WG raz na miesiąc

Nie jestem robotem

linia do is4 dostanie mniejszego buffa niż był zapowiadany, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Pies na Miodka

Może nie jesteś robotem ale jesteś czepialskim botem. Wystarczyło wyjaśnić, że w początkowej iteracji dostał sporego buffa do pancerza i do działa a teraz lekko nerfia działo (co nie zmienia faktu, ze akurat działo było/jest najwieksząbolaczka IS-4), zamiast cwaniakować i wyskakiwać z tekstem o 'czytaniu ze zrozumieniem”.

Anonimowo

No, no. 500 dodatkowego expa za bitwę na 10 tierze. Zachęcili mnie. Zgaszenie gwiazdki daje mi 2500-3000expa, dodatkowe 500 pozwoli mi szybciej grindowac t10. A nie, czekaj. Po t10 nie ma już nic…

Okulista

1500 expa a nie 500

O_o

1500/3?

rudobrody

zawsze znajdzie się jakiś PAJAC który niekulturalnie skomentuje. aby tylko coś wypisać 🙁 🙁

colraginis

Jak to było ? Głupich nie sieją, sami się rodzą. Do Pana (chyba) H. Pzdr