Konfrontacja: Bitwa Yokozuna

Pierwszy miesiąc wydarzenia w World of Tanks już za nami. Niektórzy już zdążyli zdobyć nagrody i rozpoczęli zdobywanie obligacji, inni na razie dążą do tego. NTaksamo jak i nasi bohaterowie. W pierwszym odcinku Badaev w Obiekcie 277 “pomógł” Bartonowi i uratował go Super Conqueror przed przeciwnikiem z wystrzelanym magazynkiem. W drugim odcinku akcja toczy się na Urwisku. Do zwycięstwa został tylko krok: zniszczenie ostatniego wroga, Type 5 Heavy. Kto okaże się szybszy i dzielniejszy? Czy zwycięstwo będzie wymagało łączenia sił? Film oparty na nierealnych wydarzeniach. Czekacie na ciąg dalszy? Dajcie łapkę w górę!


Mija pierwszy miesiąc Przepustki bitewnej w World of Tanks. Niektórzy z Was już wspięli się na szczyt, zgarnęli nagrody i teraz zbierają obligacje, kiedy inni nadal dążą do tego celu.

Rywalizacja między naszymi bohaterami trwa nadal. W pierwszym odcinku zobaczyliśmy Badaeva w jego Object 277 „pomagającego” Bartonowi i „broniącego” czołgu Super Conqueror przed wrogiem z pustym magazynkiem.

W drugim odcinku nasi bohaterowie znajdą się nad urwiskiem, w pogoni za ostatnim przeciwnikiem, Type 5 Heavy. Czy którychś z nich wyśle japońskiego dowódcę do garażu? A może będą musieli połączyć moce przeciwko temu potwornemu adwersarzowi? Dołączcie do nas i przekonajcie się sami!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Transformers

Dlaczego WG zmienić chce coś co tak naprawdę uatrakcyjnia grę a nie robi nic by zmienić to co jest do bani np. mM

DarthDecklen

Wygląda mi to na przygotowanie nas na to że załogi naszych czołgów będą się składały tylko z jednego członka załogi 🙂 — wszechstronnego dowódcy .

Anonimowo

To nich WG sie przygotuje na odejscie tysiecy graczy.

df

fajne

Ech

kolega z pegi 7?