„Upancernijcie” swój telefon dzięki DeinDesign

Kamuflaże i style World of Tanks dla Waszych telefonów od DeinDesign.


Dowódcy!

DeinDesign i World of Tanks połączyły siły, aby podnieść poziom stylu Waszego smartfona dzięki elektronicznym gadżetom w klimacie World of Tanks! Ten niemiecki producent oferuje futerały ochronne pasujące do prawie wszystkich smartfonów, a także folie ze wzorami dla szerokiej gamy urządzeń elektronicznych, takich jak laptopy. DeinDesign poszerzył właśnie swoją ofertę o ekskluzywne wzory World of Tanks, zainspirowane kamuflażem i grafikami z gry.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Aby uzyskać dostęp do tych świetnych produktów w stylu World of Tanks, wskażcie na stronie DeinDesign swój smartfon, laptop czy inne urządzenie, wybierzcie typ produktu ochronnego, który odpowiada Waszym potrzebom, a następnie przejrzyjcie całą linię nowych, „pancernych” wzorów.

Nie przegap naszej oferty startowej: użyj kodu WOTCASE przy realizacji zamówienia, ale zanim skończy się promocja, a zaoszczędzisz 13% na wszystkich produktach DeinDesign z niesamowitymi projektami World of Tanks.

Wasz czołg, Wasz styl!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wektor

Wszystko fajnie tylko że 100 zł za silikonową obudowę gdzie w Polsce mogę dostać takie 3

NieKrzyczNaMnie

Ewentualnie jakieś 10-15 z Chin

MichelAngelo

“Koronawirus” w gratisie 😅