Tank Rewards: Marcowy cwał Walkiri

Krótka informacja: nowa, marcowa edycja Tank Rewards rozpocznie się już jutro, 5 marca i potrwa do 29 marca. Jeżeli ta edycja Tank Rewards będzie tożsama z tą, którą zapowiedziano na serwerze NA, to do zdobycia będą radziecki T-34-85M, szwedzki Strv m/42-57 Alt. A.2, lub japoński Heavy Tank No. VI!.

Marcowy cwał Walkirii
Wydarzenie niedługo się rozpocznie

W tym miesiącu w ramach Tank Rewards wysławiamy czyny niesamowitych walczących kobiet i ich wkład w historię. Wypełniaj misje, zdobywaj żetony Tank Rewards i zyskuj niesamowite nagrody!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. AgainLOST pisze:

  mam wszystkie prócz t34 więc grając samo się bedzie robilo poza tym pewnie i schematy wpadną 🙂

 2. PremiumMaster pisze:

  Wszystkie 3 juz mam w garazu,ale zawsze warto zrobic Tank Rewards, wybrac ten czolg który jest najdrozszy, sprzedac go w garazu a potem odebrac jako nagrode w Tank Rewards :)…i czolg i extra kredyty ;)…

 3. Anonim pisze:

  no z tym T-34-85M to trochę przesadzili

 4. Dodos141 pisze:

  T34 nie pogardzę

 5. Tokomotookod pisze:

  Pozdrów co się męczyć na maratonach i potem trafiać na bitwy poziomów VIII gdzie ponad 2/3 czołgów to premki, jak łatwo można wbić jeden z trzech przyjemnych do gry czołgów. Tank Rewards to jeden z nielicznych dobrych dla graczy pomysłów WG. A odpoczynek od OP X i VIII dobrze zrobi każdemu.

 6. Majkel pisze:

  Na tanksreward.eu w tle jest Tiger japoński, więc na pewno będzie. Fajnie, takie eventy lubię 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.