Tank Rewards: Marcowy cwał Walkiri

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

11 komentarzy
AgainLOST

mam wszystkie prócz t34 więc grając samo się bedzie robilo poza tym pewnie i schematy wpadną 🙂

PremiumMaster

Wszystkie 3 juz mam w garazu,ale zawsze warto zrobic Tank Rewards, wybrac ten czolg który jest najdrozszy, sprzedac go w garazu a potem odebrac jako nagrode w Tank Rewards :)…i czolg i extra kredyty ;)…

Anonimowo

no z tym T-34-85M to trochę przesadzili

iks igrek zet

Czemu?

Bolek

Jeśli dają premke za 'darmo’ to pamiętaj że za chwilę wprowadza taka która będzie o wiele lepsza i za hajs ;P

Dodos141

T34 nie pogardzę

doom7ord

Gdzie tu jest mowa o amerykańskim czolgu ciężkim?

Barabasz

Jesteś czepialskim psem

Anonimowo

hahaha

Tokomotookod

Pozdrów co się męczyć na maratonach i potem trafiać na bitwy poziomów VIII gdzie ponad 2/3 czołgów to premki, jak łatwo można wbić jeden z trzech przyjemnych do gry czołgów. Tank Rewards to jeden z nielicznych dobrych dla graczy pomysłów WG. A odpoczynek od OP X i VIII dobrze zrobi każdemu.

Majkel

Na tanksreward.eu w tle jest Tiger japoński, więc na pewno będzie. Fajnie, takie eventy lubię 😉