Aktualizacja 1.8: codzienne misje, statystyki sesji i Linia Frontu.

Standardowo mamy przygotowaną dla Was transkrypcję z najnowszego przeglądu aktualizacji 1.8:

Zbliża się aktualizacja 1.8 do World of Tanks.

Ten film wyjaśni Wam, jak codzienne misje zastąpią nagrody za zasługi jak zmieniły się statystyki sesji, kiedy można się udać na „Linię frontu” i jakie otrzymacie za nie nagrody oraz jak zyskać najrzadsze pojazdy w Ekspedycji.

Dowiedzcie się wszystkiego o nowych funkcjach gry!

CODZIENNE MISJE

W aktualizacji 1.8 codzienne misje zastąpią nagrody za zasługi.

Będą to trzy misje z różnym poziomem trudności. Warunki misji i ich nagrody można zobaczyć w garażu. W ten sposób od razu wiadomo, co trzeba osiągnąć w bitwie, aby uzyskać pożądany efekt. Im trudniejsza misja, tym większa nagroda.

Wszystkie trzy misje wypełnia się jednocześnie. Jeśli któraś z nich Wam nie odpowiada, można zmienić jej warunki raz na cztery godziny. Jeśli nie uda się wypełnić ich w 24 godziny, misje przechodzą na następny dzień. Wypełnione misje zmienią się na inne.

Zależnie od kategorii misji można zyskać automatyczną gaśnicę, dużą apteczkę lub zestaw naprawczy, kredyty, losowy fragment schematów, obligacje, wolne doświadczenie lub podręczniki dla załogi.

Gdy wypełnicie wszystkie trzy misje, pojawi się czwarta, dodatkowa, która będzie dostępna do końca dnia. Jej warunki będą bardziej wymagające, ale przyniosą Wam większą nagrodę. Mogą to być kredyty, wolne doświadczenie, losowe fragmenty schematów, obligacje, miejsce w garażu lub zestaw demontażowy.

Punkty są przyznawane za ukończenie codziennych misji (w tym tej dodatkowej) oraz misji zapewnionych przez konto premium World of Tanks.

Jedna misja daje jeden punkt. Gdy wypełni się specjalny pasek, można dostać 100 obligacji i jedną z poniższych nagród: rezerwy osobiste do doświadczenia, podręcznik szkoleniowy lub dzień konta premium World of Tanks.

Więcej informacji o codziennych misjach można uzyskać w artykule na oficjalnej stronie gry.

————————————————————-

STATYSTYKI SESJI

Dzięki aktualizacji 1.8 statystyki sesji staną się bardziej szczegółowe. Dodano nowe parametry: stosunek zwycięstw, średnia zniszczonych lub wykrytych wrogów, średni poziom pojazdu na sesję i stosunek przeżywalności.

Statystyki sesji można dostosować wedle życzenia i widzieć tylko potrzebne parametry, np. te, które przydadzą się w danym czasie. W danej chwili można wyświetlać nie więcej niż 7 parametrów.

Można też wybrać jedną z dwóch opcji wyświetlania parametrów gospodarczych: wyświetlanie liczby kredytów lub obligacji z uwzględnieniem wydatków, a potem ogólną wartość zdobytej waluty, albo odwrotnie, aby skupić się na ogólnych zyskach danej sesji.

Ponadto pojawiła się opcja niezerowania statystyk każdego dnia oraz zapisu ostatnio wybranej zakładki.

Nowe funkcje sprawią, że statystyki sesji będą bardziej dokładne i spersonalizowane.

————————————————————-

LINIA FRONTU

Trochę czasu po premierze aktualizacji 1.8, a dokładniej 9 marca, rozpocznie się pierwszy z czterech etapów „Linii frontu”. Zasady trybu pozostały bez zmian, zmieniły się tylko szczegóły.

Obie mapy, Normandia i Kraftwerk, uzyskały poprawki do zrównoważenia.

Ulepszyliśmy też mechanikę rozmieszczenia na polu bitwy. Teraz można wybrać jeden z kilku punktów. To pozwoli Wam kontrolować miejsce odradzania się na mapie w zależności od sytuacji na polu bitwy i możliwości pojazdu.

Teraz rezerwa bojowa „Nalot” będzie różnić się od „ostrzału artylerii”. Czas oczekiwania na nalot został skrócony i łatwiej będzie zadać maksymalne uszkodzenia lekko opancerzonym pojazdom.

Znacznie zmienił się też system postępów. W każdym z etapów „Linii frontu” będzie teraz 15 poziomów z nagrodami, a nie 30.

Wciąż można zdobywać doświadczenie „Linii frontu” w zależności od zdobytego w bitwie stopnia.

Nie będzie już poziomów prestiżu. Po osiągnięciu 15. poziomu pojawią się specjalne misje codzienne, które można ukończyć w jednym etapie.

„Linia frontu” to element Ekspedycji, czyli większego wydarzenia. Po jej zakończeniu w 2. połowie roku rozpocznie się „Stalowy łowca”.

Poza wieloma innymi nagrodami można też dostać specjalne żetony. Żetony będzie można wymienić na te czołgi dziewiątego poziomu: Object 777 Version II, Char Futur 4 lub AE Phase I. Jeden z nich będzie można zdobyć po czterech etapach Linii Frontu.

Powodzenia na polu bitwy!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
29 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kek

Dobre jest ten Phase 1? Przyjemny w grze? Nie załapałem się na niego w poprzedniej linii frontu i nie wiem czy warto go teraz brać będzie czy lepiej te nowe. Ruski to wiadomo że będzie dobry 😉

Swineq

Ja bym brał nowe. Phase jest ciekawy do 30 bitew

Dawiost

Po otrzymaniu schematów ,nie widzimy jakie konkretnie schematy otrzymaliśmy w ramach misji dziennych to irytujące bo musimy szukać i orientować się jakie schematy nam przybyły :/

Terespol

a ja tam jestem za tą aktualizacją , mnie schematów będzie wpadać … z jedne strony słabo ale z drugiej … przykład wziąłem się za linie do e4 ..i zrobiłem ją w dwa dni od 5 … i na x mam niecałe dwa perki na załodze .. super szybka akcja ale z drugiej strony … bezsensu mam kilkadziesiąt tysięcy bitew ale taki noobek robi dychę w te dwa-trzy dni i się panoszy na dychach bez doświadczenia z ujową załogą jak dziecko we mgle ,zostały mi do wyekspienia chińskie niszczyciele jako ostatnia do zrobienia linia w grze i sytuacja będzie podobna z małą różnicą że mam dużo lepszą załogę z premki .. żal jedynie modułów (przy ostatnim sprzątaniu przed BM sprzedałem 40 lornetek i podobną liczbę siatek).. ale da się przeżyć

PRawda i już

o co tobie chodzi “CHŁOPIE!” ! ty jesteś PROOO, a ktoś kto zaczyna nie może zrobić szybko X tier ? tylko ty możesz ? jesteś upośledzony ?

Szkill

Nie było problem. WG przyszło i problem zrobiło i od razu “rozwiązało”. Brafffooo!!!!

Shawnee

No oczywiście, że musieli usunąć nagrody za zasługi, bo to chyba jedyna część gry, na którą nikt absolutnie nie narzekał 🙂 Po prostu sobie grałeś i tyle, a nagrody wpadały. Im więcej grałeś, tym więcej dostawałeś, i mogłeś przejść przez tyle “cykli”, ile chciałeś. No i można było dostać wszystko, od schematów po dodatkowe wyposażenie, więc WG stwierdziło “TAK BYĆ NIE MOŻE, ŻE GRACZE MAJĄ DOBRZE”, i nawet tego się pozbyło. W końcu hajs się musi zgadzać, a gracze nie mogą mieć nawet jednej fajnej rzeczy w tej grze.
Brak mi słów, jak bardzo upadła na dno ta firma i co są w stanie zrobić, by wyciągnąć od graczy ostatni grosz.

Ornet

Czy dobrze rozumiem, że te misje “dzienne” które wykonuję np 3 dni pod rząd i jak nie zrobię kolejnej w 4 dniu to one się nie resetują i zostają w tym samym miejscu, tak?

Dzik Bili

hej, a jak sprawdzić jakie fragmęty schematu się dostało ?

Bóg RNG

Wchodzisz do magazynu i jes zakładka schematy, powodzenia

Hajnel

Nie ukrywam że interesuje mnie ten Obiekt 777 II który jest do zdobycia np. linii Frontu. No ale generalnie w porównaniu z poprzednim rokiem, nagrody wyglądają mizernie, mało kredytów, znaczy ja wiem że kredyty to sie zdobywa głównie w bitwach, no ale 350 k. kredytów za 15 lvl to śmiech na sali, a 300 obligacji to ja bez problemu nazbieram grając przez tydzień dychami. A gdzie złoto ? Niy ma golda do wygrania ? No trochę lipa, tylko jakieś głupie misje. No zobaczymy w praktyce, dla mnie interesujący jest głównie ten Obj. 777, gdzie mógłbym szkolić załogę z 277 lub 705A. I tylko dla tego czołgu będę grać w ten tryb, który został masakrycznie zubożony w porównaniu z poprzednią edycją. Ustawkowego Łowcy grać nie mam zamiaru.

Lubie WOt

Super zmiany 🙂 fajnie ze gra się zmienia i nie jest ciągle taka sama 🙂
Współczuje osoba które lubią tkwić w tym samym 😀 to problem Polaków, nie mój mam w ***** interneowych napisnaczy a teksty mało mądrych katolików są nic nie warte !

iBlackLagoon

Bardziej mało mądrzy są muzułmanie.

Oldfashioned Tankist

Czy w WG, czy na RykosztInfo… cenzura być musi… taka mentalność.

Oldfashioned Tankist

Znowu te mongoły z WG popsują rozgrywke, zrobią wiekszy rynsztok niż już jest… U nich zatrudniają developerów i menadżerów z IQ poniżej poziomu szympansa, by prezes wciąż był najmądrzejszy….

AgainLost

Kiedy wg przestanie banować czat za pisanie negatywnie o pomarańczowo botowej druzynie i wyzywaniu od malpiszonow?

Tak se XD

Ja bana dostałem za napisanie “abcd”…

markoman

Z oficjalnej strony WoT: “Naprawiono błąd, który powodował, że pojazdy były wyrzucane wysoko w powietrze po najechaniu na wieżę oderwaną od czołgu przez wybuch magazynu amunicji.” – no w sumie niefajnie, bo to było zabawne
“Naprawiono błąd, który powodował, że teren był różny w kliencie i na serwerze przy wysokich ustawieniach rozdzielczości grafiki.” – a to fajnie, bo czołgu za kupą gruzu nie szło trafić.

ciekawy

Co do FL, to orientuje się ktoś czy będzie można zrobić dwa odcinki do przodu tak jak było w zeszłym roku? Czy po wbiciu 15tego poziomu będzie blokada i trzeba będzie czekać na następny odcinek?

Anonimowo

Będzie blokada, bo po wbiciu 15 będziesz miał misje dzienne.

JA

wszystko ok ale te nagrody za misje osobiste to gówno. lepiej aby to nie weszło

Anonimowo

no jutro wchodzi takze tego

iBlackLagoon

Ale ty nie musisz tego robić, WG przystawia tobie pistolet do głowy czy krypto sadomasochsta jesteś? Jeśli lubisz sobie coś wkładać w tyłek to wkładaj, ale nie afiszuj się tym.

Chyzy_

Typowe dla WG. Jest coś co działa dobrze, więc trzeba to zepsuć. Przepraszam, “poprawić”. Nie wiem po co. Może po to, żeby Kisły widział że coś jest w tym kołchozie robione i dał pochwałę za aktywność?

Anonimowo

Nadal nie wiadomo ile trzeba expa na 15 poziom, a to jest najważniejsza informacja!

FlamixKL

Z tego co grałem na CT, potrzeba tyle co trzeba było zebrać w zeszłym roku w poziomach od 1 do 15, ale pewności nie mam

Anonimowo

mówione było w jednym filmie ze nie będzie to polowa ostatniej 30tki tylko więcej a co dopiero 1-15 😀
nie siej zamętu

Hornet

Zgada się potrzeba xp jak na 20 lvl

Anonimowo

Jak do 20 lvl to 14400. Da się przeżyć To 12 generałów.