Wersja 1.8 już jutro

Krótka informacja: serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 04.03.2020 w godzinach od 01:30 CEST do 08:30 CEST, abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić aktualizację.

Ponadto gracze posiadający konto premium otrzymają dodatkowe 24 godziny czasu konta premium WoT w ramach rekompensaty za okres wyłączenia. Jeśli chcielibyście dokonać zakupów w grze, poczekajcie, aż serwery na nowo wystartują.

Z kompletną listą zmian możecie zapoznać się pod tym linkiem.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mr P

K….. jak zwykle odpalilem 3 rezerwy w tym na zarabinie i p 1 bitwie restart(aktualizacja) ,zawsze mam to samo i rez pujda sie … Nie mogliby dac np dzien przed lub pare godz przed wiadomosci w garazu (np po bitwie okienko z info) np ZA 3godz tj ok01:30 z powodu aktualizacji SERV BEDA WYL. do godz…… NIE KAZDY codziennie wchodzi na www i czyta co i jak 🙁 ;/

ktosik

smuteczek

Anonimowo

pujdzmy stad

Anonimowo

jak nie wchodzisz na rykoszet sprawdzać newsy raz na parę dni to i nie wchodź potem pisać swoich żali