Nowe zestawy stylizacyjne na Mapie Globalnej

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

22 komentarzy
Kris

Tak wyglądają współczesne kamuflaże bojowe gamonie. Są celowo rozpikselowane, żeby skuteczniej oszukać cyfrowe przyrządy obserwacyjne wroga. Go*no wiecie, to nie piszcie.

Anonim

Kiedy dostane odznaki za Kampanie? chodzi o bohater NP i LMG

Anonimowo

ta gra to 1 wielki G 98 bitew w tym 33 15-1 lub 15-0 przegrana ogolnie jeszcze w tamtym tygodniu na + nie bylem ani razu

Bolek

To i tak niezły wynik nie masz co narzekać ja w sobotę rozegrałem 33 bitwy w tym 26 przegranych i choć może na h stanąć to i tak lost takiej ilości botów jak jeździ teraz to szok o lagach nie wspomnę co tu gadać jest maraton.

Exclusive

To początek x3 doświadczenia i ameb na X tierze, gorzej że mm nie ogarnia ameb przeciwko doświadczonym graczom by zrobić z nich mix, albo ogarnia i wrzuca specjalnie ameby przeciwko tym doświadczonym…

Exclusive

Raport z miesiąca, Ostatnie 7 dni
Bitwy 562
Ø Poziom 9,15
Zwycięstwa 101
PS. Ktoś mówił, że nie da się przegrać 10x z rzędu? Da się… Już sobie screeny z serii porażek po 20 sztuk robię bo to zaczyna być śmieszne 🙂

Exclusive

Z miesiąca luty * poprawka

Anonimowo

To przez maraton. Puszczają boty do expienia, bo szkoda czasu tracić.

Exclusive

Zadane uszkodzenia 2.850,42 to średnia z tych bitew. Problem z tym że wyniki 15/3 i w większości przypadków jestem na top 1-4 mało kiedy niżej

Exclusive

Marginesem, jak chcesz zrobić dmg jak Twoja drużyna pada podczas gdy Ty zdarzysz dojechać strzelić 3 pestki a w tym czasie już jest wynik 15/10? Ładujesz następne 3 pestki we wroga i już masz koniec bitwy 15/2

MichelAngelo

Tetris normalnie.

Anonimowo

Co to za gunwo? XD

Sir

Zapewne nigdy go nie będziesz miał 😂 wiec gowno

Sir

Zapewne nigdy go nie będziesz miał 😂 wiec gowno

mumin

Lepszyych pomyslow nie bylo oczywiscie, platne skurki sa ladne a te za CW nudne dno bo nie placisz za nie goldem albo karta kredytowa

NefrytSIs

Nudne juz te kamuflaze z minecrafta takie fajne kamuflaze byly na wojnie a WG dodaje kamuflaze w stylu mam rozdzielczosc 800×600 ala 2010

Anonimowo

No wg coraz lepiej dba o graczy piękne kamuflaże do tego nie odpowiadanie na zgloszenia przez support od tygodnia, psucie wygladu drzewka i dziwne checi zmian pociskow ktore zniszcza gre czekam z niecierpliwoscia na to co bedzie dalej

kogucik

Bo jeden Sergiej robi jedna reka mape a druga odpisuje na zgloszenia xD Puknij sie w czolo

WWG

To się ktoś wysilił xd

ŁatwyWpie.rdol

Nowoczesne Kamo, nie jak te plamy u krowy.

Rooo

Ja pitolę jakie to jest denne i płaskie… gdzie tu nowość? Sergiej wstał rado do kibla zobaczył glazurę w łazience i podrzucił na kamo. Żenujące.

Anonimowo

Gdzie tu jest nowość??