Jak wytresować Bat.-Châtillon Bourrasque

Prosto z polskiego kanału World of Tanks na YouTube. Przyjemnego oglądania! 😉

Zamierzasz podjąć Francuskie wyzwanie i zdobyć Bat.-Châtillon Bourrasque? Czy wiesz jak wytresować tego średniaka VIII poziomu i jak nim grać? To nie jest takie proste jak się wydaje. Nie ma pancerza, ale zadaje duże uszkodzenia, ma najlepszą na swoim poziomie prędkość i świetne maskowanie. Odpowiedzi szukajcie w filmie.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Exclusive

Już widzę te cudo w krzakach, jak śmiga obok niego ebr z HE

Anonimowo

Ja słyszałem że razem z bufem is4 😉

karol

190 PENETRACJI TO JAKAS KPINA?

Anonimowo

Parę czołgów ma taką penę i jakoś nie słychać, by było za mało. Bardzo popularny T-44, i jego premkowe odpowiedniki: T-44-100/T-54 1st Prot., mają 190 i w zupełności przy ich charakterystyce – wystarcza. Na BC też powinno, bo dysponuje o wiele lepszą mobilnością. Jedynie co do Bata można się przyczepić to słaba ogólna celność i pełny czas skupienia (imho powinno być tu jak na drzewkowym top medzie, czyli celnosć 0.38 i 2.7 skupiania). I wg mnie najwięcej na penetrację skarżą się słabi/przeciętni gracze, którzy grają tego typu czołgami mega pasywnie. Ten czołg wymaga dużo skilla by móc zarabiać i w pełni wykorzystać potencjał. Progetto pod tym względem jest przyjaźniejszy, bo ma i celniejsze działo, i większą penę. Więc łatwiej go wykorzystać do kampy, a przy agresywniejszej grze będzie bardziej przewidywalny.

Glint

Ciekawe dlaczego wprowadzają tą premkę kiedy już są 3 inne na 8 tierze w tej nacji, ta będzie czwarta.
Co będzie następne? Kolejna premka 8 tier w angielskiej nacji? Może w amerykańskiej albo włoskiej bo przecież jest tylko Progetto? Dlaczego w linii chińskiej brakuje dobrych premek a w innych jest ich aż nadmiar? Kiedy zrobią porządek z mapami?

Flash

Jutro.

Adamek

Potwierdzam

Gość

Też słyszałem że jutro

LOL

Też potwierdzam.

Najmądrzejszy

Jeszcze gorszy Cymbał, cymbały trzymają się w grupie.

Hehe

Potwierdzenie potwierdzone.

nofatchx

Wniosek w kwestii formalnej.
Bourrasque fr. – zawieja, zawierucha, gwałtowny podmuch wiatru, szkwał, gwałtowny napad – reasumując, raczej nie można mówić w tym przypadku o jakimkolwiek “tresowaniu” wyżej wymienionych a np.: o opanowaniu 😉
Tak tylko się przypierdzielam. Pozdrawiam.