Przepustka bitewna: dynamiczna odznaka, emblemat i napis

Odznaki możliwe do zdobycia w przepustce bitewnej.

Po ukończeniu wszystkich etapów głównego postępu, wyruszycie drogą elitarnego postępu z dodatkowymi nagrodami i, po raz pierwszy w World of Tanks, po dotarciu do finalnego etapu głównego postępu, zyskacie dynamiczna odznakę, która będzie wskazywać Wasz obecny poziom przepustki bitewnej – znak odwagi będący sygnałem dla innych graczy, że należy się liczyć z Waszą siłą.

Odznaka dynamiczna nie jest stosowana automatycznie – musicie ją nanieść manualnie w ekranie statusu konta.

Elitarny postęp

— Ta odznaka wskazuje ostatni ukończony etap elitarnego postępu. Jest usuwany na koniec każdego sezonu Przepustki Bitewnej.

Emblemat

Napis

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

15 komentarzy

 1. Ziomek pisze:

  Jak na nieść odznakę dynamiczna? Status? Gdzie tęgi szukać?

 2. Hoplon pisze:

  Overlord jest akurat całkem spoko. Erlenberg czy Ruinberg to totalny crap

 3. Asparragus pisze:

  Zamiast dopracować mapy zabierają się za nie potrzebne rzeczy i kolejne premki 8 poziomu. Domagamy się jako gracze usunięcia map Overlord i Cichy Brzeg.

 4. Lanio92 pisze:

  Czym ma byc ta przepustka bitewna?

  • IRSanchez pisze:

   Kolejny bezsensownie zagmatwany system pseudo-nagród, tym razem do tego dochodzi jeszcze jakiś ranking którym można się „pochwalić”.

   Ogólnie nic, co wpływa na poprawę kulejącej rozgrywki, no ale trzeba udawać że coś się dzieje.

   • Ech pisze:

    widać brak pomysłu co robić z tytułem.

   • Anonim pisze:

    Pomysł jest. Zobacz, że od jakiegoś czasu jedno wydarzenie goni drugie i ciężko złapać nawet oddech na dłuższą chwilę. Najwyraźniej to się sprawdza i jakoś trzyma graczy. WG jednak ma więcej statystyk i na ich podstawie decyduje co robić, by gra była jak najatrakcyjniejsza. A że np ciebie to nie rusza, mi nie pasują niektóre posunięcia – życie. Zawsze można podjąć, jeśli przestało nas to bawić, jest powodem frustracji, decyzję o zrobieniu deinstalacji gry. I imho teraz to by nie była zła decyzja, bo jednak wiele bdb tytułów idzie zgarnąć za friko. Np.: ostatnio na Epicu był genialny RPG – Kingdom Come Deliverence. Jest też darmowa wariacja gry PUBG, itd. Żyć nie umierać. Nie ma co na siłę wiązać się tylko z jedną grą.

    • Blaszany pisze:

     dobrze prawisz waść.

    • Tito pisze:

     Plus za pozytywne i racjonalne podejście 🙂 Ale to chyba zależy od wieku (szczególnie na przykładzie tych co zdanie zaczynają i kończą łaciną chodnikową)

    • Mr.T pisze:

     @up

     W końcu jakaś sensowna i mądra opinia, brawo. Ja tam się cieszę, że WG wprowadza w końcu season passa, bo to jest chyba najlepszy sposób (obok skinów 3d) na monetyzację gry (wiele popularniejszych tytułów tak robi). Lepszy niż wypuszczanie chorych op premek rozwalających i tak ledwie zipiący mm…

     Oby jeszcze tylko cena była sensowna (w innych tytułach koszt to pomiędzy 10-15e, np. Pubg/CS), no ale to wg i na rozsądek raczej nie ma co liczyć…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.