Sklep premium: Styl 3D „Szczupak” dla IS-3

Do sklepu premium trafił styl 3D dla radzieckiego IS-3. Dostępny już za 39,89 zł.

Styl 3D dla IS-3

Chcesz dodać do swojego garażu odrobinę historycznego polotu? Znudziły ci się już style i kamuflaże 2D? Uważasz, że IS-3 zasługuje na nieco więcej blasku? No to nie martw się: aby uczcić Dzień Obrońcy Ojczyzny i urozmaicić naszą grę, stworzyliśmy unikatowy styl 3D, który z pewnością przyciągnie spojrzenia i wieżyczki innych.

W zestawie:
 •  Styl 3D „Szczupak” dla IS-3

Cena: 39,89 zł.

„Szkoda, że nie mieliśmy okazji wypróbować tego pojazdu podczas wojny, ale powstał o rok za późno. Oddałbym wszystko, by móc zobaczyć miny dowódców Pz.Kpfw. III i Pz.Kpfw. IV, gdyby zaatakowała ich dywizja tych czołgów. Nawet nie musielibyśmy strzelać. Po prostu wbilibyśmy ich w ziemię i potoczyli się dalej na zachód, wyzwalając naszą ojczyznę w rytmie stukotu gąsienic. Tak czy inaczej, nasze T-34 zrobiły doskonały kawał roboty. A teraz ‚szczupaki’ będą bronić naszych granic i odpierać zagrożenia zewnętrzne. Można powiedzieć że to pojazd idealny. Ale wolałbym, żeby zostały w naszych garażach pod plandekami. Mieliśmy za dużo okazji, by wypróbować nasze pojazdy w boju. Już wystarczy”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Fiolecik pisze:

  Na dwa dni ostatnio włączyłem tą opcję, gdzie mogłem podziwiać kolorowość i kamuflaże niehistoryczne. WOT wygląda jak choinka. xD Totalne badziewie a’la candy saga czy jak to tam szło. Nie moje klimaty.

 2. symulant pisze:

  Ludzie patrzą na ten kamuflaż i kosztuje 40zł, ale to jest na zarobki europejskie, bo co to jest 8-9 euro dla Niemca, to tak jak dla polaka 8-9zł.
  Jakby kosztował 8-9zł to sami byście kupili.

 3. R pisze:

  Hejka
  Mam zwidy czy to zwyczajnie podrabianie T10 ?

 4. Anonim pisze:

  i pomyslec ze za 300 golda mam takiego leFHa 🙂 to jest dopiero fun tank polecam 😛

 5. Killer Rabbit pisze:

  Fajny! Kupię sobie!

 6. mikepatton6 pisze:

  Wie ktoś czy siądzie na IS-3A ??

 7. Anonim pisze:

  Lepszy niż te dziwolągi.

 8. robertunio pisze:

  Sprzedałem IS3 bo mam IS3A i Defenders. 😎

 9. ŁowcaStyli3D pisze:

  Jak mawia klasyk: „A na co to komu? A komu to potrzebne?”

 10. io pisze:

  Nie wart nawet zł ten styl … no chyba że ktoś ma naście tyś golda na koncie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.