Sklep premium: Styl 3D “Szczupak” dla IS-3

Do sklepu premium trafił styl 3D dla radzieckiego IS-3. Dostępny już za 39,89 zł.

Styl 3D dla IS-3

Chcesz dodać do swojego garażu odrobinę historycznego polotu? Znudziły ci się już style i kamuflaże 2D? Uważasz, że IS-3 zasługuje na nieco więcej blasku? No to nie martw się: aby uczcić Dzień Obrońcy Ojczyzny i urozmaicić naszą grę, stworzyliśmy unikatowy styl 3D, który z pewnością przyciągnie spojrzenia i wieżyczki innych.

W zestawie:
  •  Styl 3D „Szczupak” dla IS-3

Cena: 39,89 zł.

„Szkoda, że nie mieliśmy okazji wypróbować tego pojazdu podczas wojny, ale powstał o rok za późno. Oddałbym wszystko, by móc zobaczyć miny dowódców Pz.Kpfw. III i Pz.Kpfw. IV, gdyby zaatakowała ich dywizja tych czołgów. Nawet nie musielibyśmy strzelać. Po prostu wbilibyśmy ich w ziemię i potoczyli się dalej na zachód, wyzwalając naszą ojczyznę w rytmie stukotu gąsienic. Tak czy inaczej, nasze T-34 zrobiły doskonały kawał roboty. A teraz ‘szczupaki’ będą bronić naszych granic i odpierać zagrożenia zewnętrzne. Można powiedzieć że to pojazd idealny. Ale wolałbym, żeby zostały w naszych garażach pod plandekami. Mieliśmy za dużo okazji, by wypróbować nasze pojazdy w boju. Już wystarczy”.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Fiolecik

Na dwa dni ostatnio włączyłem tą opcję, gdzie mogłem podziwiać kolorowość i kamuflaże niehistoryczne. WOT wygląda jak choinka. xD Totalne badziewie a’la candy saga czy jak to tam szło. Nie moje klimaty.

symulant

Ludzie patrzą na ten kamuflaż i kosztuje 40zł, ale to jest na zarobki europejskie, bo co to jest 8-9 euro dla Niemca, to tak jak dla polaka 8-9zł.
Jakby kosztował 8-9zł to sami byście kupili.

R

Hejka
Mam zwidy czy to zwyczajnie podrabianie T10 ?

Anonimowo

i pomyslec ze za 300 golda mam takiego leFHa 🙂 to jest dopiero fun tank polecam 😛

Killer Rabbit

Fajny! Kupię sobie!

mikepatton6

Wie ktoś czy siądzie na IS-3A ??

:)))

Nie. Tylko na zwykłym IS-3.

Anonimowo

Lepszy niż te dziwolągi.

robertunio

Sprzedałem IS3 bo mam IS3A i Defenders. 😎

szary obywatel

też mam i co z tego

Bóg RNG

A grać umiesz is3a i Defenderem?
Bo is3 to podstawa aby umieć grać na tych op HT’s premium.

Anonimowo

Mam IS-3A i Defendera z paczek, ale nigdy nie grałem IS-3 (mam dopiero KW-85) i faktycznie, słabo mi idzie na tych czołgach, moje wn to 2000. Lepiej mi idzie na HT takich jak T34 i T26E5.

Krzysztof Kononowicz

Jaki skromny, wn 2000 :))

Pior Montgomery

A czy ty umiesz grać IS3 ? Ponieważ podstawą do grania jakimkolwiek Ruskim OP tierów 8-10 musisz umieć grać czołgiem KV3. KV3 to wymiatacz taki jak DEFENDER ale na tierze 7 ponieważ jest on lepszy od Tigera 1 i T 29. Naprawdę Przemyśl to i odpowiedz.

ŁowcaStyli3D

Jak mawia klasyk: “A na co to komu? A komu to potrzebne?”

io

Nie wart nawet zł ten styl … no chyba że ktoś ma naście tyś golda na koncie …

kuń

A już chciałem kupić, ale jeśli mówisz, że nie wart ani zł. to nie kupię wyrocznio.