Przepustka bitewna: unikalni Dowódcy

W przepustce bitewnej będzie mogli zdobyć jednego z dwóch unikalnych Dowódców.

Przedzieranie się przez postęp standardowy da Wam szansę na dostanie w swoje ręce dowolnego stylu lub dowódcy. Wszyscy posiadający ulepszona przepustkę, będą mogli również zdobyć drugi styl. Jeśli zakupiliście ulepszoną przepustkę, po prostu wybierzcie czołg, którego dowódca najbardziej przypadł Wam do gustu. Styl drugiego czołgu zostanie przekazany na Wasze konto później, bez dowódcy.

George Barton (tylko dla Wielkiej Brytanii)


— Ukończył z wyróżnieniem Royal Armored Academy jako najlepszy kadet w swojej klasie. Był doskonałym strzelcem. Ustanowił szkolny rekord w strzelaniu do ruchomym celów z dużej odległości. Ma ogromną wiedzę na temat specyfikacji większości nowoczesnych pojazdów, umiejętnie wykorzystuje tę wiedzę w bitwie. Spokojny i zwrównoważony. Brak kar dyscyplinarnych.

————————————————————-

Vasiliy Badaev (tylko dla ZSRR)


— Wyjątkowo złośliwy i temperamentny wojskowy, który urodził się i wychował w jednostce pancernej. Pomimo przeciętnej wiedzy teoretycznej, świetnie odnajduje się w każdej bojowej sytuacji. Niekonwencjonalne działania dają mu przewagę na polu bitwy.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maks

Jak zdobyć ta przepustkę?

Admirał_Sarin

musisz poczekać niecałe 2 tygodnie i już będziesz mógł wydać złoto 😀