Ekspedycja: wielka wyprawa po czołgi

Stoczyliśmy tysiące bitew. Walczyliśmy, wygrywaliśmy i wciąż marzyliśmy. Czas rzucić wyzwanie losowi i ruszyć na wielką Ekspedycję. Przed nami długa droga.

Ekspedycja składa się z ośmiu etapów. Cztery z nich poświęcono „Linii frontu”, a pozostałe – „Stalowemu Łowcy”.

Pierwsze bitwy „Linii frontu” zaplanowano na marzec. Inne zaczną się w terminach zaznaczonych w kalendarzu.

W sierpniu spodziewamy się zaskakujących bitew podczas etapów „Stalowego łowcy”, gdzie niebezpieczeństwo będzie czaić się za każdym rogiem.

Postępy w każdym trybie liczą się osobno. Walcząc w „Linii frontu” i „Stalowym łowcy” można zdobyć trzy żetony na etap i inne nagrody, np. w „Linii frontu” znajdują się one na 5., 10. i 15. poziomie.

Żetony stanowią klucz do głównej nagrody Ekspedycji: rzadkich pojazdów IX poziomu, które czekają na najdzielniejszych dowódców.

Dwa z nich są zupełnie nowe – Object 777 Version II, radziecki czołg ciężki i Char Futur 4, francuski czołg średni. Jest też zeszłoroczna gwiazda „Linii frontu” – AE Phase I. Pojazdy wyposażono w duży zestaw naprawczy.

W ciągu ośmiu etapów Ekspedycji można zdobyć maksymalnie 24 żetony. Gracze zdecydują, w których etapach wezmą udział, by zebrać dość żetonów i które pojazdy wybiorą na końcu.

Można zdobyć dość żetonów tylko na dwa pojazdy z trzech. Wybór nie będzie łatwy, ale gracze, którzy znajdą w sobie odwagę, by ruszyć na Ekspedycję, powrócą z cenną nagrodą.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

34 komentarze

 1. Czastek pisze:

  Panowie i Panie. Czy ktoś z Was wie lub gdzieś wyczytał, czy żetony zdobyte w LF a wykorzystane tzn. wymienione na czołgi, które są nagrodami, będzie można zamienić na obligacje jak to miało miejsce bodajże w pierwszym wydaniu Linii Frontu?
  Pozdrawiam

 2. Kuban999 pisze:

  Potwierdza się moja teoria. Po wprowadzeniu zmian w amunicji będzie dużo trudniej o 8emki premium i złoto dla graczy free to Play. Trzeba korzystać póki czas.

  • Roman pisze:

   Bzdury, czołgi premium będą rozdawane tak jak są , albo będą jeszcze łatwiej dostępne. Muszą jakoś zatrzymać mięso armatnie w grze, jak odejdą darmowi gracze (a to już się dzieje na niespotykaną dotąd skale) to nie będzie jak zadowolić tych co płacą – efekt suva.
   W moim przekonaniu to nie zda egzaminu, dlatego że czołg premium, którym mm i rng pozwoli nam rozegrać dobrą bitwę raz na miesiąc , jest marną zapłatą za zmarnowany czas.
   Takie są fakty niestety.

   • meh pisze:

    Kiedy rozdają, co rozdają? Jak gram w tę grę od 7 lat, to nie dostałem jeszcze żadnego premium czołgu! (nie liczę lolków 2T co mi kolo pindola latają i T-50-2 ale to specjal więc…). Co najwyżej ciężko sobie na niego zapracowałem, w poronionych maratonach które trzeba było maniaczyć jak na pracowniczej zmianie.

    • Anonim pisze:

     miesiąc w miesiąc dają czołgi prem za frajer w tankrewards. Było masę maratonów na T-34-85M i inne VI-VII tiery…

    • Anonim pisze:

     Program rekrutacyjny to co? Ok. 300 bitew na jako takim poziomie na 1 czołg. Ok. 600 na cały sezon. Sezon to 4 miechy – na luzie da się to ogarnąć – 5 bitew dziennie. Bitwy i tak są szybkie więc to max 30 minut. Ofc kozaki to w 250 bitew ogarną, a botom 600 nawet nie starczy na 1 czołg. Jak ktoś umie grać to nie ma problemu z zdobywaniem premek.

   • kuban999 pisze:

    Ale kto zapłaci za konto premium skoro można je mieć za darmo?

 3. TTomix pisze:

  Nie grałem w zeszłoroczną linię frontu, ale ile mniej więcej trzeba było grać (gracz przeciętny 1350 wn8) aby wbić ten 15 poziom?

 4. misio pisze:

  ktoś wylicytował chieftaina lub 907 podczas ostatniej kampanii, raczej sobie nie obiecuję bo uciułałem zaledwie 16k, ale ciekawi mnie ile potrzeba

 5. WWG pisze:

  jakie żenujące nagrody za etapy na linii frontu xd. 15 obligacji itd.

 6. bolekAW pisze:

  Po prostu zwykłe działanie WG. jak coś jest dobre dla gracza to trzeba to spieprzyć. Nic dodać nic ująć. Najpierw FL ograniczona do 4 edycji , a potem 4 edycje stalowego łowcy. Ja akurat w stalowym nie biorę udziału bo jest do bani jak dla mnie i przynosi za mało profitów w przeciwieństwie do FL. ( No i brak premek VIII tieru jako nagrody) .

 7. Tokomotookod pisze:

  To jak dwa maratony w tym samym czasie XD

 8. Sla pisze:

  Zacznę cieszyć się, że tylko po 15 poziomów na linię frontu i potem się okaże, że każdy poziom wymaga 5 tysięcy punktów. 😀 Wątpię, żeby aż tak zmniejszyli wymagania zostając przy starej liczbie punktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.