[Wywiad] Vyacheslav Bulannikov [BVV_d] czyli “lead game designer” odpowiada na pytania!

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Spławik

Wywiad – rozmowa pomiędzy dwiema osobami, lub prowadzącym i grupą osób, podczas której osoba przeprowadzająca wywiad zadaje pytania w celu uzyskania pewnych informacji, dotyczących na przykład jakiegoś ważnego wydarzenia. Wywiad należy do tzw. gatunków interakcyjnych, opartych na dialogu.

Więc nie nazywajmy zwykłego mailowego Q&A WYWIADEM bo mu do tego daleko. Zabrakło dialogu. 🙁

Spławik

Większość pomysłów na “drzewka” narodowe to chory i niepotrzebny pomysł. Ale można by zebrać różne pojazdy z takich drzewek i stworzyć drzewko “wsparcia” dla ZSRR np drzewko “Układ Warszawski”. Mogły by tam trafić maszyny NRD, czeskie, polskie, jugosłowiańskie, rumuńskie… w sumie nie ma tego dużo nawet na takie drzewko. Ale robienie osobnych zestawów dla poszczególnych krajów to zwykłe ctrl+C; ctrl+V i dodanie specjalnego “camo” to jest absolutnie poroniony pomysł.

Powtórki z bitew niestandardowych… jeśli sa/mogą być za duże do przechowywania to… może ich nie przechowywać? Ale zapisywać i usuwać z serwera po 24h. W ciągu tych 24h wiele osób chętnie by te powtórki pobrało. Ja sam znam około 10 osób zainteresowanych taką możliwością.

Spławik

Odpowiedź na pytanie pierwsze taka jak by polityk jej udzielał… a dziennikarz/zadający pytania nie potrafi (nie chce ?) zadać pytania precyzyjniejszego…
Dla przykładu mapa Syria też jest współczesna a jej rozmiary to 1300×1300 metrów… podczas gdy czołgi które na niej grają bez problemu celnie strzelają na 3-4km…

poza tym nic lub prawie nic o:
– SB
– usunięciu ULQ
– większych mapach dla GF w BR +8