Grajcie w Lini frontu oraz Stalowym łowcy i zdobywajcie unikatowe czołgi do swojej kolekcji!

Walczcie w tych dwóch epickich trybach, aby zdobyć wyjątkowe pojazdy IX poziomu!

Już wkrótce każdy gracz World of Tanks będzie mógł udać się na wielką wyprawę po czołgi. W pierwszej połowie roku przeprowadzimy Ekspedycję w trybie Linia Frontu, a w drugiej zaś w Stalowym Łowcy. W Ekspedycji czeka na Ciebie trzy pojazdy: Object 777 version II, Char Futur 4 и AE Phase I. Każdy, kto ruszy na Ekspedycję, powróci z cenną nagrodą.


Dowódcy!

Rok 2020 wyznacza 10. rocznicę World of Tanks, zatem przygotujcie się na mnóstwo dobrej zabawy i wspaniałych niespodzianek! Jedną z najciekawszych atrakcji w tym roku jest łączony system postępów o nazwie Ekspedycja, dla dwóch ekscytujących trybów, Lini frontu i Stalowego łowcy. Poza fantami, które te tryby oferują z osobna, ten system pozwoli Wam na wygranie dodatkowych nagród w zamian za systematyczne w nich uczestnictwo.

Jak to działa

Linia frontu powróci w pierwszej połowie 2020 roku, a odświeżony Stalowy łowca będzie na Was czekał w drugiej jego połowie. Na każdy z tych trybów składać się będą cztery osobne etapy.

Na każdym etapie możecie zdobyć do 3 żetonów, z łącznie 24 (12 za grę w Lini frontu i 12 za grę w Stalowym łowcy). Wykorzystajcie te żetony, aby zdobyć dowolne dwa z trzech pojazdów, każdy za 12 żetonów, wymienionych poniżej.

Nie musicie grać w oba tryby – możecie zebrać 12 żetonów wymaganych do zdobycia pojedynczych czołgów z tej listy, wypełniając wszystkie etapy w jednym trybie lub też mieszając etapy z obu.
Odbierzcie swoje nagrody!

Wszystkie trzy pojazdy do wygrania to wszechstronne czołgi IX poziomu, które oferują swoim właścicielom wyjątkową i dynamiczną rozgrywkę.

 • IX AE Phase I. Prawdopodobnie znacie już ten amerykański czołg ciężki z czterema rozdzielonymi gąsienicami. Jest on na stałe wyposażony w Duży zestaw naprawczy i solidną, odbijającą pociski wieżę. Do tego, ten zawadiaka posiada celne działo z korzystnymi pionowymi kątami i wartością przebicia.

 • Object 777 Variant II. Nowiutki radziecki czołg ciężki z niską sylwetką i dobrą siłą ognia. Zadaje wysokie uszkodzenia na strzał i może się pochwalić wysoką mobilnością oraz niezłym pancerzem przednim. Wbudowany Duży zestaw naprawczy stanowi przydatny bonus.

 • Char Futur 4. Kolejną nowością jest Char Futur 4, francuski czołg średni z automatycznym mechanizmem ładującym i czterema pociskami oraz doskonałą mobilnością. Jego rozgrywka jest podobna do tej znanej z pojazdów Bat.-Châtillon 25 poziomów IX i X z francuskiej gałęzi. Z pewnością docenicie niewielkich rozmiarów kadłub i wieżę, które utrudnią przeciwnikom trafianie w Wasze słabe punkty. Co więcej, podobnie jak poprzednie dwa czołgi, Char Futur 4 także wyposażony jest w Duży zestaw naprawczy.

Charakterystyki Object 777 Variant II i Char Futur 4 nie są ostateczne i mogą ulec zmianie.

Możecie śledzić liczbę zdobytych żetonów w kliencie gry i wymienić je na wybrany pojazd w dowolnym momencie.

Więcej szczegółów ogłosimy gdy tylko staną się dostępne, zatem zostańcie z nami!

Do zobaczenia na polu bitwy, Dowódcy!

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

50 komentarzy

 1. Pocisk7 pisze:

  Wolał bym sam tryb stalowy łowca niz grać z kolowcami na lini beznadziejne szkoda ze nie można zebrać na samym stalowym 12 żetonów

 2. Staw222 pisze:

  Polecam sprawdzić czym jest obj 277v2-ruska 9 z pancerzem X tieru coś na kształt nowego cheftaina a ci już narzekają że małe nagrody hahaha

 3. Typowe ruskie podejście do kasy pisze:

  A właśnie, że nie będziemy grać sknerusy xD 1640 obligacji za całość, bez golda, z obniżonymi zarobkami, sforą kołowców i koniecznie arty jakby nalotów było mało, na nie zbalansowanych mapach i do tego 2 odcinki upchane w kwietniu. A nagrodą są IX do wstawienia w ramkę na ścianie, bo oprócz randomów i ‚łaskawego’ MM +1 nie mają nic te ‚specjalne’ czołgi w WoT do roboty. Środkowy paluszek na ten sezon 🙂

 4. anon pisze:

  To sobie niezle wykombninowali. W linie frontu byla jakas grywalnosc,a tego lowce wiekszosc olala, wiec wymyslili zeby polaczyc oba.

  • Staw22 pisze:

   Większość graczy olała tryb stalowy lowca?Czyli mówisz że nie chciało im sie pograć paru godzin i zyskać 5k obligacji No to już wiem czemu tak narzekali na to ile kosztują czołgi w sklepie za obigacje xD

  • Anonim pisze:

   Łowca to był najlepszy tryb ubiegłego roku. Jedyny tryb gdzie nie zależałeś od innych czopów w drużynie. FL pod tym względem też nie był zły, ale wszechobecność kołowców nieco psuje ten tryb.

 5. Anonim pisze:

  hm… nagrody wyglądają dużo gorzej, tzn. nie oceniam czołgów ale całą reszte. Wystarczy porównać ilość obligacji, kredytów i dodatków pokazaną teraz z tą z 2019 roku…

 6. Anonim pisze:

  mi tam wystarczy tylko ruskie dziadosctwo które na wieży jest nie przebijalne i wali ammoracki w ruchu 😉 😉 🙂

 7. Anonim pisze:

  Czyli niestety wpychają na siłę Steel Huntera. Nie chcę. Fuj.

  • Dyaebell pisze:

   Czemu na siłę? Ja np. wolę Stalowego Łowcę, a nie przepadam za Linią Frontu. Właśnie dobrze, że mieszają takie tryby. Ile można grać jedno i to samo.

  • Anonim pisze:

   Stell Hunter był jednym z najlepszych jak nie najlepszym trybem 2019. Trzeba było użyć w nim myślenia i strategi a nie tej waszej kampinady w krzaku przy czerwonej lini przez 10 min.

 8. kuban999 pisze:

  Ale lipa, liczyłem, że będzie tak jak w zeszłym roku i zarobię premkę 8smego poziomu i trochę złota.

 9. Anonim pisze:

  Szkoda czasui życia na tę zmanipulowana grę, przy 30 tyś bitew tracisz 4 miesiące życia

 10. Anonim pisze:

  Szukam klanu 1330 wn8
  Posiadam IS-7, wz-111, 113 i obj. 277 (niedługo bc 25 t)

 11. Anonim pisze:

  Czyli można olać cały event. Stalowy łowca jest bezdennie nudny. Na linii frontu można było pozarabiać to teraz ukrócili ją o połowę. Wystarczy jakiś urlop w nieodpowiednim czasie i już po nagrodzie. Nagrody słabe. Ktoś gra na 9?

 12. mich pisze:

  Co to znaczy że ma na stałe zestaw naprawczy?

 13. Anonim pisze:

  wiadomo kiedy linia ?

 14. Oskiman pisze:

  Ja się zastanawiam powoli po jaką cholere mi tyle tych specjalnych IX tierów, ani to zarabia niby coś tam xpi załoge ale od tego mam też premki. Jak nie wymyślą jakiegoś eventu stricte pod IX tiery to trochę bezużyteczne te czołgi. Jeśli patrzeć pod względem prestiżu że je zdobyłem to raczej w dzisiejszym wocie większość ma wywalone na takie myślenie, tak mi się wydaje…

 15. Gawron pisze:

  Linie frontu olałem w połowie, bo nie dałem rady, za długie te rozgrywki były, za dużo czasu się nad tym spędzało. Nie żałuję w sumie, jakby nagroda główna miała bonus do zarabiania to może jeszcze a tak to nie było motywacji.

 16. Anonim pisze:

  Obj 777 na 100% a amx to opcjonalnie zrobię

 17. Revanche25 pisze:

  No to kto nie zrobił w tamtym roku AE Phase I ma problem w tym roku bo maksymalnie tylko dwie IX do wyboru.

 18. Anonim pisze:

  w tym roku moja matura a oni już ogłaszają eventy w których trzeba będzie po 3-4+ godziny dziennie spędzić żeby otrzymać nagrody(albo chociaż jedną, w końcu nie wiemy jak szybko zdobywa się punkty).. ahhh, jak tu nie kochać WG

 19. Luko pisze:

  Ile bitew/godzin trzeba poświęcić aby otrzymać czołg?

  Mam 1300 WN8

  • Anonim pisze:

   oj dużo – zależy czy będziesz celował w 12 czy 24 pkt na rok

  • Wotowicz pisze:

   No myślę że trzeba poświęcić minimum 4-6h co jeśli macie fart to bitwa pęknie w 15min co jest tyle możliwe jak trafienie 6 w lotto. Więc obstaw najgorszy scenariusz 30min, ale to też rzadkość. 20 min będzie ok. Czyli na 1h średnio 3 bitwy. Przy 6h masz 36 bitew. Jak masz naprawdę fart to dociągniesz do Max 50. Ale raczej nikomu tyle nie będzie chciało się grać w ten tryb. Zakładając nowe konto i grając po 4-6h dziennie i robiąc po 50 bitew z kontem premium i na rezerwach masz masz swój 1 wbity X tier w 4 dni. Więc warto walczyć i męczyć się po IX?? I to parę mc. Wg mnie nie. Jedyne po co większość gra w ten tryb to czysty i nie mały zarobek kredytów bo po 2-3 bitwach w każdej robiąc średnio 4000-6000k dmg ( Co jest bardzo mało na ten tryb ) jesteś jakieś 300-500k do przodu. Nie jestem w stanie określić bardziej precyzyjnie gdyż grałem randomy + linię frontu i to na zmianę. Nie wylogowywałem się z Wota przez cały dzień mimo że po grałem pewnie ok 3h max. Grając tylko Premkami : Scorpion G, Strv S1, Lorraine 40t, 50TP Prototype i z doskoku M41 90 mm GF dzień się kończył z zarobkiem na + 1500000-2000000mln kredytów i to bez większego wysiłku. A myślę że dobrze doświadczeni gracze daczą radę w ten sam czas zrobić naprawdę nawet 3-5mln kredytów. Jeśli w tym roku znów da się tak zarabiać na Lini Frontu to 2h na pewno poświęcę temu trybowi. A jeśli nie to nawet go nie ruszę.

   • SPioN pisze:

    Tylko, że 203 bitwy to min. 1h, a 1 h na twierdzy zarabiam 1- 1,2 mln. Więc zarobek słaby. Jedynie co interesujące to czołgi o wartości kolekcjonerskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.