Czarny rynek: 🇫🇷 Panhard EBR 75 (FL 10) – aukcja № 13 / 14
Czarny rynek, dzień 7:
- Pojazd: Panhard EBR 75 (FL 10)
- Cena minimalna: 10.000 szt. złota
- Sztuk: 5.900
- Następna oferta: 12.02.2020 o godzinie 05:00
Zasady aukcji są dosyć proste:
- Jedno wejście z ustaloną ilością danej waluty ( Kredyty albo Złoto), oraz limitowaną liczbą ofert na aukcji.
- Obstaw tyle, ile jest w stanie zapłacić. Po obstawieniu, dana wartość zostanie zabrana z Twojego konta.
- Targuj się i edytuj swoje obstawienie tyle razy, ile chcesz.
- Na końcu danej akcji, każde obstawienie jest zamrażane.
- Gracze, których obstawienia były na X liczbie najwyższych pozycji wygrywają.
- Wygrani otrzymują przedmiot z danej aukcji, a reszta dostaje zwrot tego, co obstawili.





Dałem 12550 i kołowiec jest już w garażu 😀
10021 wystarczylo
Na pewno.
14444 golda wystarczyło 😀
kiedy oni dodaja te czolgi do garazu ?. wygrlem ebr a dalej nie mam go w garazu…
Dałem 12 000 🙂 Ryzykowne posunięcie ale tylko jego mi brakowało. 😀
15111 też wystarczyło
25231 golda i mam :D.
Ok 12k wystarczyło,więc brawo ty 😀
15911 wygrana
Ludzie, cena taka bo wargaming po opiniach kołowców nie będzie dawał tej premki jak innych. Rzadkość po tej aukcji bedzie na poziomie defendera albo i większa, więc to ostatni dzwonek na zdobycie samochodzika.
Po zmianach ammo będzie on dalej grany? jakieś info z testów?
zwlaszcza ze byl nie raz w sklepie za troche ponad 100pln 😀 troll wg czy kto ?
no i co z tego, że był? czas przeszły. kto ma ten ma, kto nie ma nie będzie miał okazji. z defenderem i e25 tak samo było.
Nonsens.
Ludzie, mnie szczerze nie obchodzi kto ile da za 3 tier, ile ma golda, ale szacunek di graczy, dadzą 3 czolgi za kredyty, z czego mutz nie oszukujmy się, nie jest nawet średni średni… nawet głupiego T34B albo IS6B nie dadzą..
nie kłam, 4 dali za kredyty 😀
Uwielbiam grać kołowcami, w sumie to umiem grać dobrze tylko lajtami. Zależy mi bardzo na tym ebr 75 fl, czy 20.003 golda da rady wg was wygrać? Bez hejtu prosze 😉
Z pewnością nie umiesz grać lajtami, jeśli nie potrafisz liczyć.
I po co taki komentarz, po co taka odpowiedź? Poczułeś się lepiej? Penis ci od tego urósł?
Zapis „20.003” jest prawidłowy. Czego ty się czepiasz, mały smutny człowieczku?
Odpowiadając na pytanie wcześniej – trudno powiedzieć, czy wystarczy czy nie. Jak widać zarówno działania WG jak i odpowiedź graczy na nie są trudne do przewidzenia 😉
Kolego, lynxa tym czołgiem robisz do zera. Jesteś dwa razy mniejszy i dwa razy więcej bijesz do tego koła stanowią lwią część samego pojazdu. Fakt, jest wymagający, ale swoją trudnością odpłaca niesamowitą radością z gry-dobre rozumienie mechaniki jaką kieruję się gra i jesteś nieśmiertelny. Osobiście mam na nim około 1600 średniego dmg przy 400 bitwach, niestety X tier nie ma tego czegoś co by miał ten czołg, a przynajmniej mi jeszcze się nie udało go rozpracować. Swoją drogą ten czołg to król lini frontu, generał praktycznie co bitwę, efektem była 6 perkowa załoga zanim w ogóle zacząłem robić drzewkowe pojazdy
Oferty fajne tylko czemu wszędzie widnieje napis POSIADASZ JUZ TEN PRZEDMIOT ??? Nic nowego nie dali WG ma gdzieś starych graczy na to wygląda 🤔
Starych graczy? Chyba mylisz pojęcia. ;P Osoba, która wszystko kupiła nie musi być starym graczem. Konto mam od paru ładnych lat, ale nie posiadam większości tych pojazdów.
no ciekawe ile będzie minimum, dajcie znać 🙂
Kij tam dałem 11500 nie ważne że mniej jest ten czołg wart ale nie mam żadnej premki 8 lighta a nic lepszego za golda raczej nie kupie no chyba że nie przejdzie no to trudno płakać nie będę
lt 432 w kalendarzu adwentowym był o niebo lepszą opcją :p ZA GOLDA
hyhy dałem 11500 jak przejdzie to przejdzie nie to nie płakać nie będę tak jak koledzy wyżej nie jest tyle wart ale nie mam lighta a za golda lepszego nie kupie i tak
Jutro będą 4 style na czołgi X tieru co były w paczkach i pewnie za 5000 golda!
dałem 40k golda mam nadzieje ze go kupie, bardzo mi zależy.
ten czolg nawet 10k golna nie kosztowal niedawno 🙂 ale WG robiz ludzi debili 😀
Łał naprawdę ci zależy co, ja nawet tyle nie mam xD
Ale trzymam kciuki 😉