Rozkminiamy zmiany: Nowe testy zrównoważenia

Jak wiecie, niedawno rozpoczęliśmy testy nowego zrównoważenia w grze, o których możecie przeczytać tutaj.

Nowe zrównoważenia

Rozumiemy, że mnogość tych zmian może przytłaczać, a przyswojenie ich może zająć trochę czasu. Dlatego stworzyliśmy całkowicie nową serię filmów zatytułowaną „Rozkminiamy zmiany”. Dołączcie do Eeekeeboo, który przeprowadzi Was przez wszystkie zmiany nowego zrównoważenia i pomoże Wam to wszystko rozkminić!

W drodze wyjątku film ten nie ma dostępnych napisów.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zychrust

Wow, tyle komentarzy, a ani jeden z cyklu “WG zabiera czołgi!” 😁

Ja osobiście uważam, że ten nowy balans będzie w pewnym sensie powrotem do korzeni wota. Dzięki zmianom w amunicji klasy powinny odzyskać swoją pierwotną rolę. Rzesza “kacperków” pewnie będzie smutna, że medem bądź lightem nie można już odkładać ciężkich od frontu, ale dobrzy gracze odetchną i sobie poradzą. Wyczuwam, że kto nie zacznie myśleć nieco bardziej taktycznie ten zwyczajnie będzie mięskiem armatnim. Oby!

A co wspomnianego wyżej komentarza vdr, to jest on rzeczowy za wyjątkiem ubolewania nad HWK30, “bo mu HEki popsuli”… Tu chyba vdr’a osobiście to dotknęło, bo nie można z jednej strony cieszyć się, że “gold” przestanie być jedyną słuszną amunicją, a z drugiej narzekać, że jakiś czołguś traci swoją jedynie słuszną amunicję.

Blaszany

Z tego co pamiętam chodzi o to, że T-62 w przeciwieństwie do A miał lufę gładką (czyli nie gwintowaną) co pozwalało mu strzelać amunicją z brzechwami, co polepszało parametry celności i przebijalności. Z tego powodu nie klasyfikował się do “ery technicznej pojazdów dla WoT”

Bartek_sz06

Ten nowy balans to będzie wersja 2.0? Jeśli tak to pewnie masz czas do maja

AnaMan

Jak się logować do piaskownicy?
Na maila i hasło z pełnej wersji nie wchodzi.
Mam autentykację 2-etapową.

Anonimowo

Ja wchodzę przez GameCenter linkiem ze strony głównej z artykułem https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/sandbox-february/

I zjedź na sam dół tam masz “Dołącz do testu”

AnaMan

To powoduje ściagniecie instalatora, który mi zainstalował całą piaskownicę.
Kiedy próbuję wejść do gry, to ekran logowania nie przyjmuje moich danych.

WujekCiętaRiposta

@rykoszet.info po co dajecie anglojęzyczne info ,po prostu dajcie analize swoją tak jak domin dał vdr’a i przejrzyście to tłumaczy jak on to widzi. Pozdrawiam

Englishman

Ponieważ przekaz, dobierane przez niego słowa nie są skomplikowane. Jeśli masz problem ze słuchem to włącz sobie napisy. Mój syn w wieku 12 lat potrafi to przetłumaczyć.

Anonimowo

A skąd wziąć golda i wolny exp na czołgi?

Ceratizit_Pl

Golda ze sklepu premium a wolny exsp. Za granie czołgami

Anonimowo

Strasznie ciche to wideo 😛

Jabko 1414

do kiedy mam czas żeby wyekspić 113?

Centy

Tydzień?

Jabko 1414

nie no chyba nie, oby więcej bo mam 6

WujekCiętaRiposta

chyba dla fioleta czitera a nie dla kogoś kto zaczyna albo niewie jak grać 🙂

PogiełoKogos?

z jakiej racji tydzień co? jak to jest piaskownica a nie testowy nawet ni mają opinii graczy a tydzień testowania to za mało

Anonimowo

prawdopodobnie do okolic kwietnia

Zygfryd

Lepiej exp t62a. Na moje oko po tym jak go wywalą z drzewka dadzą mu historyczną armatę 115 mm dzięki czemu stanie się lepszym medem od 140 i może nawet 907.

Anonimowo

Historyczna to jest ta armata, którą ma. 115 miał T-62 bez a

Anonimowo

T-62A (Obiekt 165; 1961 r.) – model bazowy, 100 mm armata gwintowana 2A24 (również jako D-54TS lub U-8TS); przyjęty na uzbrojenie wraz z T-62, nie produkowany. Zawsze się zastanawiałem czemu nie właśnie zwykły T-62 jest w grze, tylko jakaś uboższa wersja