Rozkminiamy zmiany: Nowe testy zrównoważenia

Jak wiecie, niedawno rozpoczęliśmy testy nowego zrównoważenia w grze, o których możecie przeczytać tutaj.

Nowe zrównoważenia

Rozumiemy, że mnogość tych zmian może przytłaczać, a przyswojenie ich może zająć trochę czasu. Dlatego stworzyliśmy całkowicie nową serię filmów zatytułowaną „Rozkminiamy zmiany”. Dołączcie do Eeekeeboo, który przeprowadzi Was przez wszystkie zmiany nowego zrównoważenia i pomoże Wam to wszystko rozkminić!

W drodze wyjątku film ten nie ma dostępnych napisów.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

20 komentarzy

 1. Zychrust pisze:

  Wow, tyle komentarzy, a ani jeden z cyklu „WG zabiera czołgi!” 😁

  Ja osobiście uważam, że ten nowy balans będzie w pewnym sensie powrotem do korzeni wota. Dzięki zmianom w amunicji klasy powinny odzyskać swoją pierwotną rolę. Rzesza „kacperków” pewnie będzie smutna, że medem bądź lightem nie można już odkładać ciężkich od frontu, ale dobrzy gracze odetchną i sobie poradzą. Wyczuwam, że kto nie zacznie myśleć nieco bardziej taktycznie ten zwyczajnie będzie mięskiem armatnim. Oby!

  A co wspomnianego wyżej komentarza vdr, to jest on rzeczowy za wyjątkiem ubolewania nad HWK30, „bo mu HEki popsuli”… Tu chyba vdr’a osobiście to dotknęło, bo nie można z jednej strony cieszyć się, że „gold” przestanie być jedyną słuszną amunicją, a z drugiej narzekać, że jakiś czołguś traci swoją jedynie słuszną amunicję.

 2. Blaszany pisze:

  Z tego co pamiętam chodzi o to, że T-62 w przeciwieństwie do A miał lufę gładką (czyli nie gwintowaną) co pozwalało mu strzelać amunicją z brzechwami, co polepszało parametry celności i przebijalności. Z tego powodu nie klasyfikował się do „ery technicznej pojazdów dla WoT”

 3. Bartek_sz06 pisze:

  Ten nowy balans to będzie wersja 2.0? Jeśli tak to pewnie masz czas do maja

 4. AnaMan pisze:

  Jak się logować do piaskownicy?
  Na maila i hasło z pełnej wersji nie wchodzi.
  Mam autentykację 2-etapową.

 5. WujekCiętaRiposta pisze:

  @rykoszet.info po co dajecie anglojęzyczne info ,po prostu dajcie analize swoją tak jak domin dał vdr’a i przejrzyście to tłumaczy jak on to widzi. Pozdrawiam

  • Englishman pisze:

   Ponieważ przekaz, dobierane przez niego słowa nie są skomplikowane. Jeśli masz problem ze słuchem to włącz sobie napisy. Mój syn w wieku 12 lat potrafi to przetłumaczyć.

 6. Anonim pisze:

  A skąd wziąć golda i wolny exp na czołgi?

 7. Anonim pisze:

  Strasznie ciche to wideo 😛

 8. Jabko 1414 pisze:

  do kiedy mam czas żeby wyekspić 113?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.