Czarny rynek: 🇫🇷 Panhard EBR 75 (FL 10) – aukcja № 13 / 14

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

165 komentarzy
Kinuo

Dałem 12550 i kołowiec jest już w garażu 😀

Licht

10021 wystarczylo

SPioN

Na pewno.

VanLoch123

14444 golda wystarczyło 😀

Anonimowo

kiedy oni dodaja te czolgi do garazu ?. wygrlem ebr a dalej nie mam go w garazu…

BlackPearl

Dałem 12 000 🙂 Ryzykowne posunięcie ale tylko jego mi brakowało. 😀

Staszek

15111 też wystarczyło

Anonimowo

25231 golda i mam :D.

Never_more_pay_to_WG

Ok 12k wystarczyło,więc brawo ty 😀

kozak kolowiec

15911 wygrana

Spejson

Ludzie, cena taka bo wargaming po opiniach kołowców nie będzie dawał tej premki jak innych. Rzadkość po tej aukcji bedzie na poziomie defendera albo i większa, więc to ostatni dzwonek na zdobycie samochodzika.

elo

Po zmianach ammo będzie on dalej grany? jakieś info z testów?

Anonimowo

zwlaszcza ze byl nie raz w sklepie za troche ponad 100pln 😀 troll wg czy kto ?

Spejson

no i co z tego, że był? czas przeszły. kto ma ten ma, kto nie ma nie będzie miał okazji. z defenderem i e25 tak samo było.

Anonimowo

Nonsens.

AAAAAAAAAAA

Ludzie, mnie szczerze nie obchodzi kto ile da za 3 tier, ile ma golda, ale szacunek di graczy, dadzą 3 czolgi za kredyty, z czego mutz nie oszukujmy się, nie jest nawet średni średni… nawet głupiego T34B albo IS6B nie dadzą..

Anonimowo

nie kłam, 4 dali za kredyty 😀

mx705m

Uwielbiam grać kołowcami, w sumie to umiem grać dobrze tylko lajtami. Zależy mi bardzo na tym ebr 75 fl, czy 20.003 golda da rady wg was wygrać? Bez hejtu prosze 😉

Fiolecik

Z pewnością nie umiesz grać lajtami, jeśli nie potrafisz liczyć.

Zielonek

I po co taki komentarz, po co taka odpowiedź? Poczułeś się lepiej? Penis ci od tego urósł?
Zapis „20.003” jest prawidłowy. Czego ty się czepiasz, mały smutny człowieczku?

Odpowiadając na pytanie wcześniej – trudno powiedzieć, czy wystarczy czy nie. Jak widać zarówno działania WG jak i odpowiedź graczy na nie są trudne do przewidzenia 😉

Anonimowo

Kolego, lynxa tym czołgiem robisz do zera. Jesteś dwa razy mniejszy i dwa razy więcej bijesz do tego koła stanowią lwią część samego pojazdu. Fakt, jest wymagający, ale swoją trudnością odpłaca niesamowitą radością z gry-dobre rozumienie mechaniki jaką kieruję się gra i jesteś nieśmiertelny. Osobiście mam na nim około 1600 średniego dmg przy 400 bitwach, niestety X tier nie ma tego czegoś co by miał ten czołg, a przynajmniej mi jeszcze się nie udało go rozpracować. Swoją drogą ten czołg to król lini frontu, generał praktycznie co bitwę, efektem była 6 perkowa załoga zanim w ogóle zacząłem robić drzewkowe pojazdy

sztil4

Oferty fajne tylko czemu wszędzie widnieje napis POSIADASZ JUZ TEN PRZEDMIOT ??? Nic nowego nie dali WG ma gdzieś starych graczy na to wygląda 🤔

Han

Starych graczy? Chyba mylisz pojęcia. ;P Osoba, która wszystko kupiła nie musi być starym graczem. Konto mam od paru ładnych lat, ale nie posiadam większości tych pojazdów.

Anonimowo

no ciekawe ile będzie minimum, dajcie znać 🙂

kuba

Kij tam dałem 11500 nie ważne że mniej jest ten czołg wart ale nie mam żadnej premki 8 lighta a nic lepszego za golda raczej nie kupie no chyba że nie przejdzie no to trudno płakać nie będę

Darath

lt 432 w kalendarzu adwentowym był o niebo lepszą opcją :p ZA GOLDA

Anonimowo

hyhy dałem 11500 jak przejdzie to przejdzie nie to nie płakać nie będę tak jak koledzy wyżej nie jest tyle wart ale nie mam lighta a za golda lepszego nie kupie i tak

Jarbinx

Jutro będą 4 style na czołgi X tieru co były w paczkach i pewnie za 5000 golda!

turtel

dałem 40k golda mam nadzieje ze go kupie, bardzo mi zależy.

aaaas

ten czolg nawet 10k golna nie kosztowal niedawno 🙂 ale WG robiz ludzi debili 😀

IrSpir

Łał naprawdę ci zależy co, ja nawet tyle nie mam xD
Ale trzymam kciuki 😉