Czarny rynek: 🇫🇷 Panhard EBR 75 (FL 10) – aukcja № 13 / 14

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

165 komentarzy
Wyngiel

A ja tam jestem zadowolony z czarnego rynku, upolowałem Szwarzpanzera za 6 baniek, choć można go było dostać już od 4,5, czyli premka do szkolenia załogi na Leoparda jak za darmo 🙂 No i wygląd ma kapitalny, ten czarny krzyż na czarnym czołgu wygląda super, nie tak jak ten malunek na zwykłym „Mutzsie”, to w ogóle była obok Lansena najlepsza oferta, ale szwedzkich medów robić nie będę i po kiego mi taki czołg. Mam parę innych jeszcze premek VIII tieru, Renegata, TS-5, Gwardzistę, jest czym zarabiać kredki. Lubię tu sobie poczytać ból różnych frustratów, nikt was nie zmusza do kupowania czegokolwiek na czarnym rynku, ani nikt was w ogóle do grania nie zmusza. Nie podoba się – to wypinkalać 😉

misio

– Rabbi, ile to jest dwa razy cztery?
– Mosze, a ty kupujesz, czy sprzedajesz?

voxus

Według mnie znacznie za drogi. Jeżeli mieli go wyceniać. Na wiki.wargaming.net/ wyceniony jest na 7000 golda. WG szuka frajerów- łykajcie jak pelikany, smacznego.

Xxx

Do której można składać oferty 1 czy druga w nocy? Jestem w pracy i nie mam pojecia

MetalSantax

8h masz aukcję, więc o 0:59 w nocy najpóźniej musisz złożyć ofertę.

Schizofrenia

Do 1 także zdążysz śmiało

Black

Jutro będzie do kupienia 5000 Golda za 8000 Golda 😀

misio

no nie przesadzaj, może będzie licytacja

Anonimowo

zakład że sie szybko rozejdzie ? 🙂

Xxx

Do której godziny można składać oferty ?proszę o odp bo jak do 1 w.nocy to zdążę wrócić z pracy.

Exe

Tak jest, licytacja jest dokładnie do 1 w nocy kolego 😉

Never_more_pay_to_WG

Nie boli mnie to że dodają oferty za golda – nie chce nie kupuję (toć jeszcze dwa lata temu mogliśmy sobie pomarzyć o jakimkolwiek premium za kredyty, a teraz mamy możliwość cokolwiek zdobyć) ale do k***y nędzy, kolejna partia tego kołowego gówna ? Tosz to jest gorsze jak 5 art w bitwie… granie zwykłym LT obecnie to katorga bo to gówno wykryje cie zanim zajmiesz pozycje do spota.

Eh… wydałem na tą gierkę łącznie przez te kilka lat z 1000zł. I już złotówki z mojej karty nie zobaczą. Mam dośćpremek, zapas złota , pogram jak to zwykle raczyłem robić do kwietnia i przypomne sobie o tej grze dopiero kolejnej zimy…

Mr. Karp

To kup lt-432. Kontrowanie kołowców jest jego jednym z największych plusów 😀

Never_more_pay_to_WG

Mam lt-432, kontrolowanie kołowca jest takim samym plusem jak gra w „łapanego” kiedy inni grają w klasy. Jak *****, dosłownie jak taki kołowiec może nie wylecieć w powietrze po trafieniu go w koło ? Co to ***** guma jak w durex extra safe ?

Staw2222

1 kołowiec według ciebie gorszy od 5 art??? Mnie dzisiaj m12 arta 7 tieru wystrzelała za prawie full hp a ja grałem is3-2 który jjest 9 tierem.NIby była tylko jedna arta a i tak zniszczyła bitwe to co dopiero pięć.Wole 14 kołowców na team niż 1 arte którą nawet jeśli gra bot to tak mnie zdejmie

Anonimowo

Na czołg za kredyty już nie mam nadziei. Niech dadzą jutro ze 150 uniwersalnych schematów i nawet nie będę żałował, że wstałem.

misio

nie kumam przecież 10 k golda to 140 PLN, a ten pojazd w klepie jak sie pojawi kosztuje 107 PLN

mariuszek

też tak myślę

JdoBdoĆdoWdoG

To jest test jakie ameby grają w wota i ile można z nich wycisnąć zanim gra umrze co niebawem sie stanie. Jak czytam ile ludzie dają za te czołgi które są pół tego nie warte to się za głowę łapie. Niech zrobią z WoTa B2P albo chociaż normalne P2P bez mikro(makro)transakcji bo ile może kosztować granie w jedną grę?!

JKM

dobrze powiedziane, polać koledze!

Apek

Tia, widać jak WOT umiera, zwłaszcza po tym jak przybyło dziesiątki tysięcy 703 II i E75 TS dostępnych tylko w paczkach, a ile paczek kupiono, niektórzy kupili 75 paczek i nie wylosowali ani jednego z tych czołgów, ostatnio WG dali Chonom 10 mln dolarów na walkę z wirusem, ale WOT „umiera” hahahahah 🙂

Staw222

Na ten momęt wot sie podnosi z kolan jeszcze rok temu grało maks 90tys graczy na eu teraz to jest zazwyczaj 120-160k i ta gra według ciebie umiera??????Poczekajcie na nerf golda to wtedy myśle że będzie grało jeszcze więcej osób bo zmiany z piaskownicy są naprawde dobre skończyło sie strzelanie full gold(około 95% wystrzeliwanych pocisków to ap lub he fajnie jakby wg pokazało statystyki czym ludzie grali na piskownicy.Tylko jestem ciekaw gdzie ci wszyscy którzy ogłaszali że jak gdy gold będzie miał mniej o 25% dmg od ap to więcej będzie wystrzeliwanej amunicji premium hahah łyso wam?

Anonimowo

co ma jeden dzien piaskownicy do normalnej gry heh

GrrranT

Na https://wiki.wargaming.net/ wyceniony jest na 7k golda. Po prostu doją frajerów i tyle. Takiego Caernarvona AX jeszcze się opłacało kupić bo szło go kupić za mniej niż połowę jego wyceny. Znając życie kupią go frajerzy płacąc ponad 15k golda czyli ponad dwukrotnie przepłacą. Ich pieniądze i ich sprawa- niech swoją głupotą wspierają WG- to jest z korzyścią dla nas.

xdxd

zal mi za wasze mozgi ludzie

JdoBdoĆdoWdoG

No to ładnie poczuli pieniądz ale co się dziwić? Jaki popyt taki podaż, a że wiek czołgistów (i chyba IQ ) pokazuje, że rzucają stówami za pare wielokątów to tak im się kieszenie napychają. Jakby gracze byli młodsi to by były tylko skiny za hajs jak teraz w większości gier a tak to bez tysięcy to do tej gry nie podchodź. Nie dość że P2P bo bez premki sie grać nie opłaca to jeszcze maszyny trzeba kupować za mnóstwo golda. Dojeżdżam do końca premium i żegnamy się bo jak się wyda na gre tyle co za pełnoprawne AAA czytaj jakieś 150 zł to powinno się grać ile się chce a nie wrzucać do tej skarbonki cały czas.

Anonimowo

Idealny przykład bólu ****. Czołgi premium masz też za darmo wystarczy poczytać

JdoBdoĆdoWdoG

Ty wiesz co to ból ****? Ja nie zazdroszczę WG pieniędzy tylko boli mnie głupota że ludzie takimi sumami rzucają do WG że oni potrafią graczom pluć w twarz wystawiając takiego EBR’a na evencie za 10k golda.

Anonimowo

Ich pieniadze, ich wybor socjalisto. Nie dysponuj cudzym majatkiem…

Anonimowo

Ale co ty wtryniasz się w nie swoje pieniądze? Skoro ktoś płaci tyle to najwyraźniej uznał, że warto. To, że z twojego punktu widzenia to wygląda słabo – ok. Ale nie krytykuj ludzi za to co robią ze swoimi pieniędzmi. Również ktoś może wziąć i spalić te pieniądze w piecu. Dziwne, że każdemu tak łatwo przychodzi krytykowanie innych… A ty mistrzu oszczędzania taki roztropny? To czemu kupujesz używki, czipsy, czy nawet gry. Przeca to też marnowanie pieniędzy i rzucanie stówami na śmieciowe jedzenie, czy kupki pikseli. I mówię to jako gracz F2P. Mówię, bo nie potrafię zrozumieć cymbałów co krytykują ludzi za to co robią ze swoim hajsem.

JdoBdoĆdoWdoG

Dlaczego mam nie krytykować co ludzie robią z pieniędzmi? Założę się że jakby idioci zaczęli kupować ziemniaki po 100 zł za kilo i ty też byś musiał tyle dać bo byś nie zjadł więcej ziemniaków w życiu też byś ich krytykował bo to jest po prostu głupota.

Beka z placzkow

Ale nikogo nie zmusza do placenia za granie. Ba znam nawet osoby co zlotowki nie wydaly, a maja kilka prem VIII i graja na koncie premium. Jak sie zapytasz? Ano tak, ze sa dobre, graja w dobrych klanach i wygrywaja pojazdy i zloto… A za zloto kupuja sobie konto premium. Badz dobrym graczem to na giereczke nie bedziesz musial wydac zlotowki…

Oświecony

jasne kur**, a czas to nic nie kosztuje

Beka z placzkow

Jeżeli dla ciebie granie to obowiązek to myślę, że masz problem i albo powinieneś ją odinstalować, albo zasięgnąć porady u specjalisty. Gra z definicji ma sprawiać przyjemność, a nie być mordęgą…

Oświecony

chyba nie rozumiesz tego co sam wcześniej napisałeś

Beka z placzkow

no tak. schizofrenie mam i nie wiem co chciałem przekazać. gościu masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?

Staw222

Skoro ty musisz sie wspomagać setkami zł wydanymi na gre to nie znaczy że gra jest P2WIN.W ewentach co chwile rozdają konto premium,premki 8 tieru są za free z programu rekrutacyjengo,z lini frontu można zgarnąć golda,za obligacje kupisz kolejne kilka premek 8 tieru ale ty wygląda na to że jesteś tak słaby że to ci nie wystarcza.Ja mam 7 premek 8 tieru a grosza na tą gre nie wydałem a na czarny rynek zaoszczędziłem 43 mln kredek i sie bawie nowymi czołgami a ty PŁAĆ skoro tak trudno użyć troche mózgu

Krecik

Ludzie przecież on bedzie w sklepie za mormalne pieniądze!!!!!! Trzeba tylko poczekać. Dobrze że ja go w maratonie zrobiłem i nie mam takiego problemu 😁

wgleciwuja

dokładnie, pewnie w marcu/kwietniu będzie oferta za 100-130 zł jeszcze z dodatkami…

Anonimowo

durzo będzie jeszcze ofert???????

Anonimowo

Nie, mao jusz zostało

XDDDD

durzo to ty musisz w slowniku poczytac

nodsadonoas

durzo to ty musisz w slowniku poczytac

Iwonka

raczej DUŻO kolego

Krecik

Wedle mnie 2 jutro ostatnie ale mogę się mylić. Niesadze zeby nocna byla ostatnią

M

Brawo WG! Doskonały trolling! Ten tydzień w wot to dosłownie karuzela g*wna i nabijania się z głupoty graczy.
Śmiechłem hardo 😀

Mentalność polska

portfeli. Każdy wydaje tyle ile chce. To że sami nie możecie kupić to już indywidualna sprawa, sami odpowiedzcie sobie czemu. Dziękujcie tym co sponsorują wam darmową grę. Ahhh przecież takie osoby nie znają pojęcia dziękuję. Sam toksyczny jad z was cieknie. Zawsze widzicie szklankę do połowy pustą, ja staram się widzieć do połowy pełną… Ahhh ta polska mentalność… Pozdrawiam stronę pozytywną 🙂

Anonimowo

żeby kupić ten „czołg” za taką kwotę to trzeba mieć coś nie tak z główką. mogli by nasrać na środku i napisać, że rzadkie to i tak by się rzucili.

Mentalność polska

Ucięło początek tekstu.
Szkoda że czarny rynek dobiega końca. Podziwiam Ciebie Binar za cierpliwość i chęci prowadzenia strony przy takiej toksyczności graczy. Zostało od groma golda, zalicytuję 17k golda. Pozdrowienia dla ameb które spoglądają do cudzych

eluwi

Nikt nikomu do kieszeni nie patrzy tylko jak tak dalej będzie to nie będzie z kim grać… Graczy powinno się pozyskiwać a nie ich tracić a utrzymanie konto u WG od zawsze było dosyć drogie JAK NA GRE.

JdoBdoĆdoWdoG

Nie oszukujmy się … Gra jest płatna (P2P) bo bez premki gra nie ma sensu i do tego tak uzależniająca, że jak raz kupisz premium to później ciężko porzucić konto tylko trzeba wydawać więcej i więcej. Większość wydaje na nią dużo więcej niż za nową grę 3xA a WG jeszcze dalej tak doi graczy. Powoli życzę żeby ten ściek zbankrutował. Niech nie dodają już więcej premek i wezmą się za skiny za golda a z konta premium też mogliby zrezygnować chyba że działałoby jak w Apex, Fortnite że jak coś się gra to można uzbierać waluty na kolejne miesiące premium. Wot nie dość że ma abonament w postaci P2P(remium) to jeszcze jest wypełniony MAKROtranzakcjami nie wiem dlaczego w przeciwieństwie do innych gier co wymagają tyle pieniędzy gra jeszcze żyje.

Anonimowo

Wiem, że to co teraz napiszę jest słabe i że nie powinno mieszać się polityki z rozrywką, ale idąc tokiem rozumowania kolegi powyżej to wszyscy powinniśmy przestać pracować. Tak tak, ale przeciwnicy rządu powinni rzucić robotę, bo przecież od dochodu odprowadzamy podatki, a dzięki temu są pieniądze w budżecie. Ba powinniśmy iść krok dalej. Przestać robić zakupy, bo odprowadzamy vat. Tak samo zrezygnować z usług, bo i tu jest vat. A przecież ten zły rząd doi nas na każdym kroku, pluje nam w twarz i wprowadza kolejne dziwne przepisy, które uderzają bezpośrednio w nas…

JdoBdoĆdoWdoG

Chyba coś źle zrozumiałeś… porównując to do rynku tak jak Ty to robisz to my gracze czyli konsumenci powinniśmy wywierać nacisk aby produkty były coraz tańsze i lepsze a gracze WoTa podbijają ceny! To tak jakbyś poszedł po chleb do piekarza który jest za dwa złote i dał mu 5 złotych. Jak będzie takich ludzi więcej to piekarz nie sprzeda więcej chleba po 2 złote bo schodzi mu po 5. Wiem że ludzie co wydają dużo na paczki świąteczne mają dużo golda i w ***** to mają czy dadzą 10k golda za resoraka czy 30k ale tych ludzi robi się tyle że WG więcej nic nie sprzeda za pół ceny bo musi wyciągnąć z rynku nadwyżkę złota co mają gracze. Po prostu przez paczki świąteczne co ludzie kupują za w ciul hajsu w Wocie nastąpiła inflacja i na następny czarny rynek będzie trzeba wrzucać 2x więcej złota tj. kasy realnej.

Staw222

Ja mam 7 premek 8 tieru,43mln kredytów uzbierałem na czarny rynek,zawsze wymaxowuje nawe czołgi za free expa mam 4 X tiery 10k bitew i już za niedługo wpadnie kilka kolejnych 9,10.Konto premium wg rozdaje w takiej iloście że to sie w głowie nie mieści (2miesiące za księżycowy nowy rok,10 dni za tank rewards każdego miesiąca także gram teraz cały czas na kącie premium)I no właśnie jak myślisz ile wydałem na tą gre (:??? 0ZŁ bo i po co mam inwestować jak za darmo mam to samo a że głupie ludziska jak nie wydadzą 100zł miesięcznie nie potrafią grac to tylko wasza wina.Ta gra bardziej podchodzi po PAY TO LOSEE bo jak nowy gracz kupi 8 tier premium to go drzewkowe 9,10 jadą jak chcą a zazwyczaj taki gracz ma na premkach po 35% wygranych = zapłacił za przegrywanie i bycie mięsem armatnim dla graczy free to play.Możesz powiedzieć że to abstrakcja i paradoks ale czy tak nie jest????

Gracz|wot

Po eba o ich 😕. Przechodzą już sami siebie. Przecież tej „krowy” nie można tak doić bo w końcu zdechnie (czyt. robić w uja graczy). Pozdrawiam.

Anonimowo

Niestety gracze sami pokazują, że można. A ebr pójdzie pewnie 20k+.

Anonimowo

zapomnij, z takim nakładem będzie drożej niż 59g

jolo wot

to mam sens wcale nie opłaca się kupić jak pokaże się w sklepie na stronie nie 15 tyś lepiej dać czyli pół roku premium wy to doicie tych graczy może od 12 go dajcie on jest warty 7 szkoda pieniędzy ja kupiłem ze strony opłaca się bardziej nawet w zestawie bo dostajesz 6500 golda 3 dni premki i czołg za 150 zł a tu wydasz 210 zł około i dostajesz tylko czołg pfff

Kitol

Ja kupiłem 13500 golda, 30 dni premium i jeszcze kupon na misje. Gold idzie na EBR-a :p Mam nadzieję że 12500 im starczy… może dam całość ale nie jestem jeszcze pewien.

Pablo

Za 12500 to nie ma szans

Anonimowo

Kurcze, musze wziac kieszonkowe i pieniadze od babci, które dostałem aby doładować golda przez pejsawecard i smsy. Szkoda, że już trochę w tym miesiacu wydalem kasy na donejty dla mojego multiego czy oceni mi konto.

Anonimowo

Hahaha w cieniu tragedii jakim jest black market przynajmniej można się pośmiać.

Krecik

Jutro będą 2 oferty tak jak w zeszlym roku bylo w sumie 15 ofert

Zawiedziony gracz

i też za golda?

Krecik

Jedna pewnie za golda a jedna za sreberko. W zeszlym roku rano byl IS6B za golda a popołudniu Foch155 za 25mil srebrna 😁😁😁

Mr. Karp

W zeszłym roku było 15 bo zdublowali T34B z błędów technicznych.

Kolekcjoner

To teraz zdublują SU G czy tam I XD

LOL

Dałem 15k i ni huhu więcej nie dam. I tak pewnie nie wejdzie mi…

karamba

dales bos glupi, jak idziesz na zakupy i cena chleba jest 3 zlote to ty rozumie placisz 6 :))
debili nie rbakuje

Pedro

Jest w opisie napisane że 13/14

medium

Tak szczerze.. 17k golda wg was wystarczy?

Adam

na pewno, ten czolg to syf myślę ze za 12k kupisz spokojnie

Walić ryneczek WG (Wielkiego Gówna)

To dali do pieca. Chciałem go mieć, ale się zastanowię by chociaż dać minimum. I to do ostatniej chwili się będę zastanawiał. Wolę chyba expić T62A zanim zniknie. Jumbo też chcą wydupczyć na tą niby lepszą wieżę. Hetzera też kupię po normalnej cenie, bo pewnie czołgi kolekcjonerskie będą droższe niż drzewkowe dychy.

Max

Jeszcze tylko Foch za 25 000 000 i tyle w temacie chyba że jak WG ma taką dobrą passę to przedłużą to do końca tygodnia i wcale bym się nie ździwił bo ostatnio wszystko przedłużają.

Anonimowo

to ostatnia oferta chyba była? jak by nie liczyc to 7 dzien

Anonimowo

No 13/14 ???

zxc

Gdyby był za srebro, to dałbym nawet 20-30 melonów za niego, a za złoto to mogą go sobie wsadzić go gdzie są. Więcej dla frajerów co lubią przepłacać – jak pojawił się w sklepie kosztował 3/5 tej ceny, a coś czuje że tutaj wygrane zaczną się w okolicach 15-16k, a może nawet 18k – jak ktoś lubi przepłacać, to jego sprawa.

Anonimowo

Ja to mam i nie gram tym, nie potrafię to raz, dwa nie jest to takie wybitne bo stosunkowo łatwo w niego trafić ( IMO Lynx lepszy ) cena 10 tys na aukcji z kosmosu, daliby za 10- 15 normalnie i kto pierwszy ten lepszy, byłoby sprawiedliwe ( lajty 8t stoją ok 6500 Golda ) ale ze ten super unikat to co innego* ale fakt sporo osób da bardzo dużo za niego żeby go mieć 😉 okresowo mogliby raz w miesiącu zrobić czarny rynek na jeden dzień powodzmy 2 ofrety i sprzedawać randomowo coś czego w sklepie nie kupimy czy to za zloto czy kredyty w limitowanej ofercie ^^

kazik

czyli dla przeciętnego gracza są maratony a dla burżujów i lanserów black market

kazik

ale właściwie dobrze ze tak jest , mogę wam tylko podziękować bo to wy utrzymujecie tą grę , dzięki waszym pieniądzom ta gra się rozwija i taki przeciętny gracz jak ja ma progetto czy ts5 a nawet juz ponad dwa miesiące konto premium zupełnie za darmo, bo to jakis tank revards abo inny event sie wydaża…więc pozdrawiam wszystkich szczęśliwych wygranych tegorocznej aukcji 🙂

Darek

A ile expiles na to spagetto? 4h x 7 dni? To Ci powiem, że wolę fuche odwalić w godzinę i go kupić, żebyś Ty mógł za darmo go farmic cały tydzień, A ja w tym czasie będę odpoczywal z rodziną; )

kazik

mam czas na zabawę 🙂

Anonimowo

farmienie dniami i godzinami ekspa w maratonie to niezla zabawa 😀

kazik

rozumiem zazdrość ze ja mam go za darmo, a ktoś za niego płacił,ale to już nie moja sprawa.

Anonimowo

tak sobie tłumacz 😀

kazik

Ja expiłem na x tierach i dobrze się przy tym bawiłem…było to wyzwanie, ale nie siedziałem nie wiadomo ile dni, godzin i nocy, może ktoś miał duży problem z expieniem tego , nie wiem . Więc bez hipokryzji …

Marik1234

Znając życie to minimum będzie z 25 k golda. Gracze sami pokazali WG jak dają się dymać po licytacji typa 59G. Kurła nic ciekawego nie było na czarnym rynku, wszystko miałem w garażu, widać nie chcą mojego golda i srebra. Ale **** im w czopka.
Ale patrząc na to nasuwa mi się odcinek Kapitana Bomby „Marik1234”

Wale tylko z golda

O ***** no brak slow, teraz jeszcze wiecej tego gowna bedzie jeździć. Wielu sie dziwi i zastanawia czemu niektore bitwy tak szybko sie koncza…. Pojazdy tfu kolowe bardzo przyspieszyly rozgrywke albo ktos ogarnia i nie da sie go trafic albo ktos jedzie w ***** yolo i nic go nie trafia albo taki debil ginie w 30 sekund, dodajcie do tego ogluszenie artyleryjskie ktore tez moze pomoc w szybszym wyeliminowaniu czołgów, slaby mm i rng ktore czasem juz po pierwszym strzale Tobie mowi… Ni ***** nie wygrasz tej bitwy. Moze to brzmiec jakbym mial bol **** i jedynie mam przez te kolowce na reszte mam wywalone. Teraz jeszcze wiecej tego gowna bedzie jeździć a po usunieciu wielu czolgow bedzie tego jeszcze wiecej bo bedzie mniej drog rozwoju do wyboru. Prosze wybaczyc mi za wulgaryzmy, czasem lubie powiedziec czy napisac zwyczajne ***** xD

LubieSConqa

10 K? max 8 za ten czołg, szkoda kupowac tego crapu…

Kolekcjoner

Chłopaki spokojnie, zobaczcie że to jest dopiero luty…. na sto% łysy w tym roku jeszcze do nas zawita z nową porcją g**na 😀

as

XDD miałem nadzieję na coś fajnego jeszcze za kredyty a tu taki ****.
***** wszystko by dali tylko nie te ****** kołowce.

Anonimowo

Czyli jutro na 99,9999% T-44-100 ze stylem 3D lub na 0,0001% Wtf auf E-100 gold. Super

Anonimowo

A tu psikus i focha wrzuca. Bo tak.

Anonimowo

Albo jakiś Pz II J na aukcji za minimum 20k golda

Anonimowo

Mam 20 baniek w kredytach i nie ma co kupić. Jutro ostatnia szansa 😛

Anonimowo

Zapomnij. Na bank coś za gold albo kamo.

FOOOCH

Albo FOCH za 25m 😉

Anonimowo

Musiałbym upaść na głowę, żeby kupić FOCHa za 25m :/

Lolo

80 000 musi być mój

Anonimowo

Daj od razu 200 000

Lolo

nie mam 200k

Anonimowo

dokup bo 80 na bank nie starczy przy takiej puli

Anonimowo

LANSEN C WYGRYWA CZARNY RYNEK

Walić ryneczek WG (Wielkiego Gówna)

I to zdecydowanie. Żałuję, że tylko AX kupiłem. Ale tylko dlatego go mam bo dałem minimum, a nie było chętnych.

Anonimowo

Czekałem na ten czołg, miałem wielką ochote na niego ale… 10k?! 10k?! I jeszcze aukcja, mało sztuk, pewnie cena wyjdzie wyższa aż nie chce myśleć o ile. Niech sobie WG wsadzi w krater pomiędzy pośladkami wszystkie 8 kół tego dziadostwa!

4sq

kupiłem go w październiku za 107,33 przelicz to na golda i będziesz miał prawdziwą cenę

SZAKAL

Przed zainstalowaniem World of Tanks i wydawaniem prawdziwych złotówek zapoznaj się z treścią regulaminu ktory mowi ze w kazdej chwili WG moze zablokowac Ci konto nie podajac nawet powodu , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż WOT niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu…..

Wot

Dobre 🙂

Sla

Na szczęście prawo stoi ponad zapisami w regulaminach i można skutecznie egzekwować zwroty kosztów. Kilka dni temu Polkomtel dostał 20 milionów kary za to, że nie zwraca kasy na koncie jeśli chcesz zrezygnować z ich usług. Nie mogą Ci nic usunąć bez powodu choćby nie wiadomo jak by tego chcieli.

elo

Może w kraju tak ale WG jest chyba na Cyprze zarejestrowane także powodzenia z doszukiwaniem sie zwrotów hajsu.

Anonim

useless czołg .. nie polecam do śmieci z takim czyms !

Kris

Jakby mało tego guano było na serwerach. Rak który zepsuł wot, dlatego zero kasy dla WG.

Gamer

To są kur… Dranie żeby to cholerstwo dawać pogłębiać raka w grze

robertunio

Kupilem kólkowca jak byl w sklepie 🙂

Zawiedziony gracz

Chciałem go mieć, ale teraz się głęboko zastanowię…

JWG

czolg warty 7k, skoro takie gówna dają jezdzace to czemu nie moga dac jakiegos defendera czy mocnego, czego nie mozna kupić w sklepie premium bo jest raz na rok?

Anonimowo

Za kredki moze jeszcze co?

Anonimowo

Czyli jutro na 99,9999% T-44-100 ze stylem 3D lub na 0,0001% Wtf auf E-100 gold

Anonimowo

A ja się ciesze. Już od pewnego czasu myślałem aby odpuścić tą patologiczną gre. Jeszcze liczyłem, że market mnie zatrzyma. Ale widzę idzie to w coraz gorszym kierunku. JEDEN czołg warty kupna a reszta za złoto. Jakieś kamo i rozkazy byle nie dać nic za srebro. Szkoda czasu na nich. Życzę powodzenia wszystkim graczom. Ps. Jutro na 90% coś za gold albo kamo.

Macia$

no ja odkrywam na nowo WarThunder’a…
WG daję na wstrzymanie!

Anonimowo

dałem 30 000 golda, może pujdzie oferta

Anonimowo

„PUJDŹ” do szkoły lepiej albo kup sobie słownik.

wuko

Ja dałem 10 001 i tak ostro przepłaciłem

GrrranT

Wnioskując z Twoich okrojonych zasobów językowych jestem w stanie podać prawdopodobieństwo, że 30 000 sztuk złota to w życiu na koncie nie będziesz miał- a przynajmniej bez lizania zacnego miejsca gdzie kończą się plecy swoim rodzicom.

Anonimowo

Wyborny dowcip. Przecież on był po 107 PLN w czerwcu i w październiku, nie licząc ew. rabatów; a złoto się nie rabatuje i za 10k trzeba zabulić 140 PLN… Pogięło 🙂

Jacob

Wyjebka na te wg. Ten czołg jest wart 7000k golda i jeszcze aukcja. A ja myślałem że dadzą jakąś dobrą ósemke za kredyty. Jeba** Wg leci na hajs tylko dwa dobre pojazdy dali za kredyty ulańce jedne. HA stfuuu

jotpe

a na co mieliby lecieć?? na ciebie ??

Anonimowo

Lansen najlepszy

Gonzo

Super 6 tyś więcej j…ch samochodzikow

Anonimowo

10.000 za resoraka. Popieprzyło wargaming.