Czarny rynek: 🇫🇷 Panhard EBR 75 (FL 10) – aukcja № 13 / 14
Czarny rynek, dzień 7:
- Pojazd: Panhard EBR 75 (FL 10)
- Cena minimalna: 10.000 szt. złota
- Sztuk: 5.900
- Następna oferta: 12.02.2020 o godzinie 05:00
Zasady aukcji są dosyć proste:
- Jedno wejście z ustaloną ilością danej waluty ( Kredyty albo Złoto), oraz limitowaną liczbą ofert na aukcji.
- Obstaw tyle, ile jest w stanie zapłacić. Po obstawieniu, dana wartość zostanie zabrana z Twojego konta.
- Targuj się i edytuj swoje obstawienie tyle razy, ile chcesz.
- Na końcu danej akcji, każde obstawienie jest zamrażane.
- Gracze, których obstawienia były na X liczbie najwyższych pozycji wygrywają.
- Wygrani otrzymują przedmiot z danej aukcji, a reszta dostaje zwrot tego, co obstawili.





A ja tam jestem zadowolony z czarnego rynku, upolowałem Szwarzpanzera za 6 baniek, choć można go było dostać już od 4,5, czyli premka do szkolenia załogi na Leoparda jak za darmo 🙂 No i wygląd ma kapitalny, ten czarny krzyż na czarnym czołgu wygląda super, nie tak jak ten malunek na zwykłym „Mutzsie”, to w ogóle była obok Lansena najlepsza oferta, ale szwedzkich medów robić nie będę i po kiego mi taki czołg. Mam parę innych jeszcze premek VIII tieru, Renegata, TS-5, Gwardzistę, jest czym zarabiać kredki. Lubię tu sobie poczytać ból różnych frustratów, nikt was nie zmusza do kupowania czegokolwiek na czarnym rynku, ani nikt was w ogóle do grania nie zmusza. Nie podoba się – to wypinkalać 😉
– Rabbi, ile to jest dwa razy cztery?
– Mosze, a ty kupujesz, czy sprzedajesz?
Według mnie znacznie za drogi. Jeżeli mieli go wyceniać. Na wiki.wargaming.net/ wyceniony jest na 7000 golda. WG szuka frajerów- łykajcie jak pelikany, smacznego.
Do której można składać oferty 1 czy druga w nocy? Jestem w pracy i nie mam pojecia
8h masz aukcję, więc o 0:59 w nocy najpóźniej musisz złożyć ofertę.
Do 1 także zdążysz śmiało
Jutro będzie do kupienia 5000 Golda za 8000 Golda 😀
no nie przesadzaj, może będzie licytacja
zakład że sie szybko rozejdzie ? 🙂
Do której godziny można składać oferty ?proszę o odp bo jak do 1 w.nocy to zdążę wrócić z pracy.
Tak jest, licytacja jest dokładnie do 1 w nocy kolego 😉
Nie boli mnie to że dodają oferty za golda – nie chce nie kupuję (toć jeszcze dwa lata temu mogliśmy sobie pomarzyć o jakimkolwiek premium za kredyty, a teraz mamy możliwość cokolwiek zdobyć) ale do k***y nędzy, kolejna partia tego kołowego gówna ? Tosz to jest gorsze jak 5 art w bitwie… granie zwykłym LT obecnie to katorga bo to gówno wykryje cie zanim zajmiesz pozycje do spota.
Eh… wydałem na tą gierkę łącznie przez te kilka lat z 1000zł. I już złotówki z mojej karty nie zobaczą. Mam dośćpremek, zapas złota , pogram jak to zwykle raczyłem robić do kwietnia i przypomne sobie o tej grze dopiero kolejnej zimy…
To kup lt-432. Kontrowanie kołowców jest jego jednym z największych plusów 😀
Mam lt-432, kontrolowanie kołowca jest takim samym plusem jak gra w „łapanego” kiedy inni grają w klasy. Jak *****, dosłownie jak taki kołowiec może nie wylecieć w powietrze po trafieniu go w koło ? Co to ***** guma jak w durex extra safe ?
1 kołowiec według ciebie gorszy od 5 art??? Mnie dzisiaj m12 arta 7 tieru wystrzelała za prawie full hp a ja grałem is3-2 który jjest 9 tierem.NIby była tylko jedna arta a i tak zniszczyła bitwe to co dopiero pięć.Wole 14 kołowców na team niż 1 arte którą nawet jeśli gra bot to tak mnie zdejmie
Na czołg za kredyty już nie mam nadziei. Niech dadzą jutro ze 150 uniwersalnych schematów i nawet nie będę żałował, że wstałem.
nie kumam przecież 10 k golda to 140 PLN, a ten pojazd w klepie jak sie pojawi kosztuje 107 PLN
też tak myślę
To jest test jakie ameby grają w wota i ile można z nich wycisnąć zanim gra umrze co niebawem sie stanie. Jak czytam ile ludzie dają za te czołgi które są pół tego nie warte to się za głowę łapie. Niech zrobią z WoTa B2P albo chociaż normalne P2P bez mikro(makro)transakcji bo ile może kosztować granie w jedną grę?!
dobrze powiedziane, polać koledze!
Tia, widać jak WOT umiera, zwłaszcza po tym jak przybyło dziesiątki tysięcy 703 II i E75 TS dostępnych tylko w paczkach, a ile paczek kupiono, niektórzy kupili 75 paczek i nie wylosowali ani jednego z tych czołgów, ostatnio WG dali Chonom 10 mln dolarów na walkę z wirusem, ale WOT „umiera” hahahahah 🙂
Na ten momęt wot sie podnosi z kolan jeszcze rok temu grało maks 90tys graczy na eu teraz to jest zazwyczaj 120-160k i ta gra według ciebie umiera??????Poczekajcie na nerf golda to wtedy myśle że będzie grało jeszcze więcej osób bo zmiany z piaskownicy są naprawde dobre skończyło sie strzelanie full gold(około 95% wystrzeliwanych pocisków to ap lub he fajnie jakby wg pokazało statystyki czym ludzie grali na piskownicy.Tylko jestem ciekaw gdzie ci wszyscy którzy ogłaszali że jak gdy gold będzie miał mniej o 25% dmg od ap to więcej będzie wystrzeliwanej amunicji premium hahah łyso wam?
co ma jeden dzien piaskownicy do normalnej gry heh
Na https://wiki.wargaming.net/ wyceniony jest na 7k golda. Po prostu doją frajerów i tyle. Takiego Caernarvona AX jeszcze się opłacało kupić bo szło go kupić za mniej niż połowę jego wyceny. Znając życie kupią go frajerzy płacąc ponad 15k golda czyli ponad dwukrotnie przepłacą. Ich pieniądze i ich sprawa- niech swoją głupotą wspierają WG- to jest z korzyścią dla nas.
zal mi za wasze mozgi ludzie
No to ładnie poczuli pieniądz ale co się dziwić? Jaki popyt taki podaż, a że wiek czołgistów (i chyba IQ ) pokazuje, że rzucają stówami za pare wielokątów to tak im się kieszenie napychają. Jakby gracze byli młodsi to by były tylko skiny za hajs jak teraz w większości gier a tak to bez tysięcy to do tej gry nie podchodź. Nie dość że P2P bo bez premki sie grać nie opłaca to jeszcze maszyny trzeba kupować za mnóstwo golda. Dojeżdżam do końca premium i żegnamy się bo jak się wyda na gre tyle co za pełnoprawne AAA czytaj jakieś 150 zł to powinno się grać ile się chce a nie wrzucać do tej skarbonki cały czas.
Idealny przykład bólu ****. Czołgi premium masz też za darmo wystarczy poczytać
Ty wiesz co to ból ****? Ja nie zazdroszczę WG pieniędzy tylko boli mnie głupota że ludzie takimi sumami rzucają do WG że oni potrafią graczom pluć w twarz wystawiając takiego EBR’a na evencie za 10k golda.
Ich pieniadze, ich wybor socjalisto. Nie dysponuj cudzym majatkiem…
Ale co ty wtryniasz się w nie swoje pieniądze? Skoro ktoś płaci tyle to najwyraźniej uznał, że warto. To, że z twojego punktu widzenia to wygląda słabo – ok. Ale nie krytykuj ludzi za to co robią ze swoimi pieniędzmi. Również ktoś może wziąć i spalić te pieniądze w piecu. Dziwne, że każdemu tak łatwo przychodzi krytykowanie innych… A ty mistrzu oszczędzania taki roztropny? To czemu kupujesz używki, czipsy, czy nawet gry. Przeca to też marnowanie pieniędzy i rzucanie stówami na śmieciowe jedzenie, czy kupki pikseli. I mówię to jako gracz F2P. Mówię, bo nie potrafię zrozumieć cymbałów co krytykują ludzi za to co robią ze swoim hajsem.
Dlaczego mam nie krytykować co ludzie robią z pieniędzmi? Założę się że jakby idioci zaczęli kupować ziemniaki po 100 zł za kilo i ty też byś musiał tyle dać bo byś nie zjadł więcej ziemniaków w życiu też byś ich krytykował bo to jest po prostu głupota.
Ale nikogo nie zmusza do placenia za granie. Ba znam nawet osoby co zlotowki nie wydaly, a maja kilka prem VIII i graja na koncie premium. Jak sie zapytasz? Ano tak, ze sa dobre, graja w dobrych klanach i wygrywaja pojazdy i zloto… A za zloto kupuja sobie konto premium. Badz dobrym graczem to na giereczke nie bedziesz musial wydac zlotowki…
jasne kur**, a czas to nic nie kosztuje
Jeżeli dla ciebie granie to obowiązek to myślę, że masz problem i albo powinieneś ją odinstalować, albo zasięgnąć porady u specjalisty. Gra z definicji ma sprawiać przyjemność, a nie być mordęgą…
chyba nie rozumiesz tego co sam wcześniej napisałeś
no tak. schizofrenie mam i nie wiem co chciałem przekazać. gościu masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
Skoro ty musisz sie wspomagać setkami zł wydanymi na gre to nie znaczy że gra jest P2WIN.W ewentach co chwile rozdają konto premium,premki 8 tieru są za free z programu rekrutacyjengo,z lini frontu można zgarnąć golda,za obligacje kupisz kolejne kilka premek 8 tieru ale ty wygląda na to że jesteś tak słaby że to ci nie wystarcza.Ja mam 7 premek 8 tieru a grosza na tą gre nie wydałem a na czarny rynek zaoszczędziłem 43 mln kredek i sie bawie nowymi czołgami a ty PŁAĆ skoro tak trudno użyć troche mózgu
Ludzie przecież on bedzie w sklepie za mormalne pieniądze!!!!!! Trzeba tylko poczekać. Dobrze że ja go w maratonie zrobiłem i nie mam takiego problemu 😁
dokładnie, pewnie w marcu/kwietniu będzie oferta za 100-130 zł jeszcze z dodatkami…
durzo będzie jeszcze ofert???????
Nie, mao jusz zostało
durzo to ty musisz w slowniku poczytac
durzo to ty musisz w slowniku poczytac
raczej DUŻO kolego
Wedle mnie 2 jutro ostatnie ale mogę się mylić. Niesadze zeby nocna byla ostatnią
Brawo WG! Doskonały trolling! Ten tydzień w wot to dosłownie karuzela g*wna i nabijania się z głupoty graczy.
Śmiechłem hardo 😀
portfeli. Każdy wydaje tyle ile chce. To że sami nie możecie kupić to już indywidualna sprawa, sami odpowiedzcie sobie czemu. Dziękujcie tym co sponsorują wam darmową grę. Ahhh przecież takie osoby nie znają pojęcia dziękuję. Sam toksyczny jad z was cieknie. Zawsze widzicie szklankę do połowy pustą, ja staram się widzieć do połowy pełną… Ahhh ta polska mentalność… Pozdrawiam stronę pozytywną 🙂
żeby kupić ten „czołg” za taką kwotę to trzeba mieć coś nie tak z główką. mogli by nasrać na środku i napisać, że rzadkie to i tak by się rzucili.
Ucięło początek tekstu.
Szkoda że czarny rynek dobiega końca. Podziwiam Ciebie Binar za cierpliwość i chęci prowadzenia strony przy takiej toksyczności graczy. Zostało od groma golda, zalicytuję 17k golda. Pozdrowienia dla ameb które spoglądają do cudzych
Przez tyle lat już się chyba uodporniłem 🙂
Nikt nikomu do kieszeni nie patrzy tylko jak tak dalej będzie to nie będzie z kim grać… Graczy powinno się pozyskiwać a nie ich tracić a utrzymanie konto u WG od zawsze było dosyć drogie JAK NA GRE.
Nie oszukujmy się … Gra jest płatna (P2P) bo bez premki gra nie ma sensu i do tego tak uzależniająca, że jak raz kupisz premium to później ciężko porzucić konto tylko trzeba wydawać więcej i więcej. Większość wydaje na nią dużo więcej niż za nową grę 3xA a WG jeszcze dalej tak doi graczy. Powoli życzę żeby ten ściek zbankrutował. Niech nie dodają już więcej premek i wezmą się za skiny za golda a z konta premium też mogliby zrezygnować chyba że działałoby jak w Apex, Fortnite że jak coś się gra to można uzbierać waluty na kolejne miesiące premium. Wot nie dość że ma abonament w postaci P2P(remium) to jeszcze jest wypełniony MAKROtranzakcjami nie wiem dlaczego w przeciwieństwie do innych gier co wymagają tyle pieniędzy gra jeszcze żyje.
Wiem, że to co teraz napiszę jest słabe i że nie powinno mieszać się polityki z rozrywką, ale idąc tokiem rozumowania kolegi powyżej to wszyscy powinniśmy przestać pracować. Tak tak, ale przeciwnicy rządu powinni rzucić robotę, bo przecież od dochodu odprowadzamy podatki, a dzięki temu są pieniądze w budżecie. Ba powinniśmy iść krok dalej. Przestać robić zakupy, bo odprowadzamy vat. Tak samo zrezygnować z usług, bo i tu jest vat. A przecież ten zły rząd doi nas na każdym kroku, pluje nam w twarz i wprowadza kolejne dziwne przepisy, które uderzają bezpośrednio w nas…
Chyba coś źle zrozumiałeś… porównując to do rynku tak jak Ty to robisz to my gracze czyli konsumenci powinniśmy wywierać nacisk aby produkty były coraz tańsze i lepsze a gracze WoTa podbijają ceny! To tak jakbyś poszedł po chleb do piekarza który jest za dwa złote i dał mu 5 złotych. Jak będzie takich ludzi więcej to piekarz nie sprzeda więcej chleba po 2 złote bo schodzi mu po 5. Wiem że ludzie co wydają dużo na paczki świąteczne mają dużo golda i w ***** to mają czy dadzą 10k golda za resoraka czy 30k ale tych ludzi robi się tyle że WG więcej nic nie sprzeda za pół ceny bo musi wyciągnąć z rynku nadwyżkę złota co mają gracze. Po prostu przez paczki świąteczne co ludzie kupują za w ciul hajsu w Wocie nastąpiła inflacja i na następny czarny rynek będzie trzeba wrzucać 2x więcej złota tj. kasy realnej.
Ja mam 7 premek 8 tieru,43mln kredytów uzbierałem na czarny rynek,zawsze wymaxowuje nawe czołgi za free expa mam 4 X tiery 10k bitew i już za niedługo wpadnie kilka kolejnych 9,10.Konto premium wg rozdaje w takiej iloście że to sie w głowie nie mieści (2miesiące za księżycowy nowy rok,10 dni za tank rewards każdego miesiąca także gram teraz cały czas na kącie premium)I no właśnie jak myślisz ile wydałem na tą gre (:??? 0ZŁ bo i po co mam inwestować jak za darmo mam to samo a że głupie ludziska jak nie wydadzą 100zł miesięcznie nie potrafią grac to tylko wasza wina.Ta gra bardziej podchodzi po PAY TO LOSEE bo jak nowy gracz kupi 8 tier premium to go drzewkowe 9,10 jadą jak chcą a zazwyczaj taki gracz ma na premkach po 35% wygranych = zapłacił za przegrywanie i bycie mięsem armatnim dla graczy free to play.Możesz powiedzieć że to abstrakcja i paradoks ale czy tak nie jest????
Po eba o ich 😕. Przechodzą już sami siebie. Przecież tej „krowy” nie można tak doić bo w końcu zdechnie (czyt. robić w uja graczy). Pozdrawiam.
Niestety gracze sami pokazują, że można. A ebr pójdzie pewnie 20k+.
zapomnij, z takim nakładem będzie drożej niż 59g
to mam sens wcale nie opłaca się kupić jak pokaże się w sklepie na stronie nie 15 tyś lepiej dać czyli pół roku premium wy to doicie tych graczy może od 12 go dajcie on jest warty 7 szkoda pieniędzy ja kupiłem ze strony opłaca się bardziej nawet w zestawie bo dostajesz 6500 golda 3 dni premki i czołg za 150 zł a tu wydasz 210 zł około i dostajesz tylko czołg pfff
Ja kupiłem 13500 golda, 30 dni premium i jeszcze kupon na misje. Gold idzie na EBR-a :p Mam nadzieję że 12500 im starczy… może dam całość ale nie jestem jeszcze pewien.
Za 12500 to nie ma szans
Kurcze, musze wziac kieszonkowe i pieniadze od babci, które dostałem aby doładować golda przez pejsawecard i smsy. Szkoda, że już trochę w tym miesiacu wydalem kasy na donejty dla mojego multiego czy oceni mi konto.
Hahaha w cieniu tragedii jakim jest black market przynajmniej można się pośmiać.
Jutro będą 2 oferty tak jak w zeszlym roku bylo w sumie 15 ofert
i też za golda?
Jedna pewnie za golda a jedna za sreberko. W zeszlym roku rano byl IS6B za golda a popołudniu Foch155 za 25mil srebrna 😁😁😁
W zeszłym roku było 15 bo zdublowali T34B z błędów technicznych.
To teraz zdublują SU G czy tam I XD
Dałem 15k i ni huhu więcej nie dam. I tak pewnie nie wejdzie mi…
dales bos glupi, jak idziesz na zakupy i cena chleba jest 3 zlote to ty rozumie placisz 6 :))
debili nie rbakuje
Jest w opisie napisane że 13/14
Tak szczerze.. 17k golda wg was wystarczy?
na pewno, ten czolg to syf myślę ze za 12k kupisz spokojnie
To dali do pieca. Chciałem go mieć, ale się zastanowię by chociaż dać minimum. I to do ostatniej chwili się będę zastanawiał. Wolę chyba expić T62A zanim zniknie. Jumbo też chcą wydupczyć na tą niby lepszą wieżę. Hetzera też kupię po normalnej cenie, bo pewnie czołgi kolekcjonerskie będą droższe niż drzewkowe dychy.
Jeszcze tylko Foch za 25 000 000 i tyle w temacie chyba że jak WG ma taką dobrą passę to przedłużą to do końca tygodnia i wcale bym się nie ździwił bo ostatnio wszystko przedłużają.
to ostatnia oferta chyba była? jak by nie liczyc to 7 dzien
No 13/14 ???
Gdyby był za srebro, to dałbym nawet 20-30 melonów za niego, a za złoto to mogą go sobie wsadzić go gdzie są. Więcej dla frajerów co lubią przepłacać – jak pojawił się w sklepie kosztował 3/5 tej ceny, a coś czuje że tutaj wygrane zaczną się w okolicach 15-16k, a może nawet 18k – jak ktoś lubi przepłacać, to jego sprawa.
Ja to mam i nie gram tym, nie potrafię to raz, dwa nie jest to takie wybitne bo stosunkowo łatwo w niego trafić ( IMO Lynx lepszy ) cena 10 tys na aukcji z kosmosu, daliby za 10- 15 normalnie i kto pierwszy ten lepszy, byłoby sprawiedliwe ( lajty 8t stoją ok 6500 Golda ) ale ze ten super unikat to co innego* ale fakt sporo osób da bardzo dużo za niego żeby go mieć 😉 okresowo mogliby raz w miesiącu zrobić czarny rynek na jeden dzień powodzmy 2 ofrety i sprzedawać randomowo coś czego w sklepie nie kupimy czy to za zloto czy kredyty w limitowanej ofercie ^^
czyli dla przeciętnego gracza są maratony a dla burżujów i lanserów black market
ale właściwie dobrze ze tak jest , mogę wam tylko podziękować bo to wy utrzymujecie tą grę , dzięki waszym pieniądzom ta gra się rozwija i taki przeciętny gracz jak ja ma progetto czy ts5 a nawet juz ponad dwa miesiące konto premium zupełnie za darmo, bo to jakis tank revards abo inny event sie wydaża…więc pozdrawiam wszystkich szczęśliwych wygranych tegorocznej aukcji 🙂
A ile expiles na to spagetto? 4h x 7 dni? To Ci powiem, że wolę fuche odwalić w godzinę i go kupić, żebyś Ty mógł za darmo go farmic cały tydzień, A ja w tym czasie będę odpoczywal z rodziną; )
mam czas na zabawę 🙂
farmienie dniami i godzinami ekspa w maratonie to niezla zabawa 😀
rozumiem zazdrość ze ja mam go za darmo, a ktoś za niego płacił,ale to już nie moja sprawa.
tak sobie tłumacz 😀
Ja expiłem na x tierach i dobrze się przy tym bawiłem…było to wyzwanie, ale nie siedziałem nie wiadomo ile dni, godzin i nocy, może ktoś miał duży problem z expieniem tego , nie wiem . Więc bez hipokryzji …
Znając życie to minimum będzie z 25 k golda. Gracze sami pokazali WG jak dają się dymać po licytacji typa 59G. Kurła nic ciekawego nie było na czarnym rynku, wszystko miałem w garażu, widać nie chcą mojego golda i srebra. Ale **** im w czopka.
Ale patrząc na to nasuwa mi się odcinek Kapitana Bomby „Marik1234”
O ***** no brak slow, teraz jeszcze wiecej tego gowna bedzie jeździć. Wielu sie dziwi i zastanawia czemu niektore bitwy tak szybko sie koncza…. Pojazdy tfu kolowe bardzo przyspieszyly rozgrywke albo ktos ogarnia i nie da sie go trafic albo ktos jedzie w ***** yolo i nic go nie trafia albo taki debil ginie w 30 sekund, dodajcie do tego ogluszenie artyleryjskie ktore tez moze pomoc w szybszym wyeliminowaniu czołgów, slaby mm i rng ktore czasem juz po pierwszym strzale Tobie mowi… Ni ***** nie wygrasz tej bitwy. Moze to brzmiec jakbym mial bol **** i jedynie mam przez te kolowce na reszte mam wywalone. Teraz jeszcze wiecej tego gowna bedzie jeździć a po usunieciu wielu czolgow bedzie tego jeszcze wiecej bo bedzie mniej drog rozwoju do wyboru. Prosze wybaczyc mi za wulgaryzmy, czasem lubie powiedziec czy napisac zwyczajne ***** xD
10 K? max 8 za ten czołg, szkoda kupowac tego crapu…
Chłopaki spokojnie, zobaczcie że to jest dopiero luty…. na sto% łysy w tym roku jeszcze do nas zawita z nową porcją g**na 😀
XDD miałem nadzieję na coś fajnego jeszcze za kredyty a tu taki ****.
***** wszystko by dali tylko nie te ****** kołowce.
Czyli jutro na 99,9999% T-44-100 ze stylem 3D lub na 0,0001% Wtf auf E-100 gold. Super
A tu psikus i focha wrzuca. Bo tak.
Albo jakiś Pz II J na aukcji za minimum 20k golda
Mam 20 baniek w kredytach i nie ma co kupić. Jutro ostatnia szansa 😛
Zapomnij. Na bank coś za gold albo kamo.
Albo FOCH za 25m 😉
Musiałbym upaść na głowę, żeby kupić FOCHa za 25m :/
80 000 musi być mój
Daj od razu 200 000
nie mam 200k
dokup bo 80 na bank nie starczy przy takiej puli
LANSEN C WYGRYWA CZARNY RYNEK
I to zdecydowanie. Żałuję, że tylko AX kupiłem. Ale tylko dlatego go mam bo dałem minimum, a nie było chętnych.
Czekałem na ten czołg, miałem wielką ochote na niego ale… 10k?! 10k?! I jeszcze aukcja, mało sztuk, pewnie cena wyjdzie wyższa aż nie chce myśleć o ile. Niech sobie WG wsadzi w krater pomiędzy pośladkami wszystkie 8 kół tego dziadostwa!
kupiłem go w październiku za 107,33 przelicz to na golda i będziesz miał prawdziwą cenę
Przed zainstalowaniem World of Tanks i wydawaniem prawdziwych złotówek zapoznaj się z treścią regulaminu ktory mowi ze w kazdej chwili WG moze zablokowac Ci konto nie podajac nawet powodu , bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż WOT niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu…..
Dobre 🙂
Na szczęście prawo stoi ponad zapisami w regulaminach i można skutecznie egzekwować zwroty kosztów. Kilka dni temu Polkomtel dostał 20 milionów kary za to, że nie zwraca kasy na koncie jeśli chcesz zrezygnować z ich usług. Nie mogą Ci nic usunąć bez powodu choćby nie wiadomo jak by tego chcieli.
Może w kraju tak ale WG jest chyba na Cyprze zarejestrowane także powodzenia z doszukiwaniem sie zwrotów hajsu.
useless czołg .. nie polecam do śmieci z takim czyms !
Jakby mało tego guano było na serwerach. Rak który zepsuł wot, dlatego zero kasy dla WG.
To są kur… Dranie żeby to cholerstwo dawać pogłębiać raka w grze
Kupilem kólkowca jak byl w sklepie 🙂
Chciałem go mieć, ale teraz się głęboko zastanowię…
czolg warty 7k, skoro takie gówna dają jezdzace to czemu nie moga dac jakiegos defendera czy mocnego, czego nie mozna kupić w sklepie premium bo jest raz na rok?
Za kredki moze jeszcze co?
Czyli jutro na 99,9999% T-44-100 ze stylem 3D lub na 0,0001% Wtf auf E-100 gold
A ja się ciesze. Już od pewnego czasu myślałem aby odpuścić tą patologiczną gre. Jeszcze liczyłem, że market mnie zatrzyma. Ale widzę idzie to w coraz gorszym kierunku. JEDEN czołg warty kupna a reszta za złoto. Jakieś kamo i rozkazy byle nie dać nic za srebro. Szkoda czasu na nich. Życzę powodzenia wszystkim graczom. Ps. Jutro na 90% coś za gold albo kamo.
no ja odkrywam na nowo WarThunder’a…
WG daję na wstrzymanie!
dałem 30 000 golda, może pujdzie oferta
„PUJDŹ” do szkoły lepiej albo kup sobie słownik.
Ja dałem 10 001 i tak ostro przepłaciłem
Wnioskując z Twoich okrojonych zasobów językowych jestem w stanie podać prawdopodobieństwo, że 30 000 sztuk złota to w życiu na koncie nie będziesz miał- a przynajmniej bez lizania zacnego miejsca gdzie kończą się plecy swoim rodzicom.
Wyborny dowcip. Przecież on był po 107 PLN w czerwcu i w październiku, nie licząc ew. rabatów; a złoto się nie rabatuje i za 10k trzeba zabulić 140 PLN… Pogięło 🙂
Wyjebka na te wg. Ten czołg jest wart 7000k golda i jeszcze aukcja. A ja myślałem że dadzą jakąś dobrą ósemke za kredyty. Jeba** Wg leci na hajs tylko dwa dobre pojazdy dali za kredyty ulańce jedne. HA stfuuu
a na co mieliby lecieć?? na ciebie ??
Lansen najlepszy
Super 6 tyś więcej j…ch samochodzikow
10.000 za resoraka. Popieprzyło wargaming.