Mała aktualizacja 5 lutego

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

do 17 nie było odnośnika do rynku a min po nie było już pojazdów

Anonimowo

Jakim sposobem uzbierałeś 2200 żetonów ? Misja trwa 12 dni i każdy po 150 żetonów co daje 1800 żetonów łącznie robiąc wszystkie misje, no chyba że coś mnie ominęło. A misja jaka była taka jak piszesz tyle że trzeba jeszcze wygrać a przy obecnym mm możesz to zrobić w 2 bitwy jak będziesz miał farta a może Ci się nie udać w 10 jak będziesz miał pecha.

WOtSzRoT

Wynik dziś wygrane:2 , przegrane: 15 średni dmg 1,7kdmg poziom 8,2. To w pale się nie mieści z tymi losowaniami, 3 minuty i już wynik 7:0, 7:1 więcej graczy z zerowymi umiejętnościami w czołgach premium na goldzie. Zróbcie małą aktualizacje i podzielcie graczy na poziomy!!!

Arthus

Ważne też jak grasz, możesz skampić i czekać aż team padnie i wtedy strzelić kilka razy i mieć te 1.7k.
Kolejna rzecz, 1.7k dmg na tierze 8.2 to około tyle dmg ile masz życia, czyli “spłacasz swoje hp” i tyle, nie masz negatywnego ani pozytywnego skutku, gdybyś robił 3k i zawsze robił więcej niż jesteś “wart” wtedy była by to inna sprawa. Oczywiście są gracze którzy zrobią 0-300 dmg i padną, ale jest ich tyle samo u Ciebie jak i w przeciwnych teamach.
Narzekasz teraz że w 17 gier masz tylko 2 wygrane, ale jak się zdarzy, że w 17 gier masz tylko 2 przegrane to nie napiszesz o tym tylko będziesz zadowolony, ale jak coś nie pasuje to już trzeba przesypać swoją sól w jakiś komentarz.

Dawid

nie wie ktoś gdzie będzie można zobaczyć oferty z czarnego rynku bo w zakładce sklep nie ma odnośnika jak w tamtym roku ????????

Anonimowo

ale bedzie

Anonimowo

no to super, tak wprowadzaja ludzi w blad co chwile, wrocilem o 5:00 z pracy zeby przed 6:00 zdazyc sobie misje Ksiezycowa zrobic- 2 bitwy trzeba rozegrac i znalezc sie w pierwszej 5ce- easy. A tu ***** aktualizacje o godzine wczesniej zaczete. Super 2200 zetonow uzbieralem i jeszcze 2 razy po 150 wezme se WZte a tu lipa, super WG

Rzeźnik ze wsi

Przecież jest wyraźnie napisane czasu CEST. A, że co niektórzy nie wiedzą co to oznacza to trudno i teraz mają ból ….

Ten tego

Czyli czarny rynek jest juz jutro🎈🎈