Mała aktualizacja 5 lutego

Krótka informacja: z powodu aktualizacji, serwery World of Tanks będą niedostępne w dniu 05.02.2020 w godzinach od 06:00 – 06:45 CEST. W tej mikro-aktualizacji:

 • Powstaną dwa nowe foldery do modyfikacji: /mods/1.7.1.2/ i ./res_mods/1.7.1.2/;
 • Naprawiono błąd, w wyniku którego dwudziałowiec tracił możliwość oddawania pojedynczych strzałów po wystrzeleniu salwy;
 • Naprawiono błąd, który uniemożliwiał sprzedaż czołgu z jednoczesnym zwolnieniem załogi, jeśli liczba miejsc w Koszarach była mniejsza niż liczba członków załogi w pojeździe;
 • Naprawiono błąd nieprzychodzącego zaproszenia do plutonu, jeśli zaproszony gracz znajdował się w bitwie;
 • Naprawiono błąd polegający na przesunięciu celownika artyleryjskiego przy błędnie dobranych ustawieniach renderowania;
 • Naprawiono niektóre problemy techniczne.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  do 17 nie było odnośnika do rynku a min po nie było już pojazdów

 2. Anonim pisze:

  Jakim sposobem uzbierałeś 2200 żetonów ? Misja trwa 12 dni i każdy po 150 żetonów co daje 1800 żetonów łącznie robiąc wszystkie misje, no chyba że coś mnie ominęło. A misja jaka była taka jak piszesz tyle że trzeba jeszcze wygrać a przy obecnym mm możesz to zrobić w 2 bitwy jak będziesz miał farta a może Ci się nie udać w 10 jak będziesz miał pecha.

 3. WOtSzRoT pisze:

  Wynik dziś wygrane:2 , przegrane: 15 średni dmg 1,7kdmg poziom 8,2. To w pale się nie mieści z tymi losowaniami, 3 minuty i już wynik 7:0, 7:1 więcej graczy z zerowymi umiejętnościami w czołgach premium na goldzie. Zróbcie małą aktualizacje i podzielcie graczy na poziomy!!!

  • Arthus pisze:

   Ważne też jak grasz, możesz skampić i czekać aż team padnie i wtedy strzelić kilka razy i mieć te 1.7k.
   Kolejna rzecz, 1.7k dmg na tierze 8.2 to około tyle dmg ile masz życia, czyli „spłacasz swoje hp” i tyle, nie masz negatywnego ani pozytywnego skutku, gdybyś robił 3k i zawsze robił więcej niż jesteś „wart” wtedy była by to inna sprawa. Oczywiście są gracze którzy zrobią 0-300 dmg i padną, ale jest ich tyle samo u Ciebie jak i w przeciwnych teamach.
   Narzekasz teraz że w 17 gier masz tylko 2 wygrane, ale jak się zdarzy, że w 17 gier masz tylko 2 przegrane to nie napiszesz o tym tylko będziesz zadowolony, ale jak coś nie pasuje to już trzeba przesypać swoją sól w jakiś komentarz.

 4. Dawid pisze:

  nie wie ktoś gdzie będzie można zobaczyć oferty z czarnego rynku bo w zakładce sklep nie ma odnośnika jak w tamtym roku ????????

 5. Anonim pisze:

  no to super, tak wprowadzaja ludzi w blad co chwile, wrocilem o 5:00 z pracy zeby przed 6:00 zdazyc sobie misje Ksiezycowa zrobic- 2 bitwy trzeba rozegrac i znalezc sie w pierwszej 5ce- easy. A tu ***** aktualizacje o godzine wczesniej zaczete. Super 2200 zetonow uzbieralem i jeszcze 2 razy po 150 wezme se WZte a tu lipa, super WG

 6. Ten tego pisze:

  Czyli czarny rynek jest juz jutro🎈🎈

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.