Oferta specjalna: Unitarka dla załogi

Prosto z portalu WoT 😉


Do wiosny jeszcze daleko, więc ochrzcijmy to wydarzenie mianem porządków noworocznych! Od 25 stycznia, 06:00 CET do 28 stycznia, 06:00 CET (UTC+1), odświeżcie swoje garaże z pomocą zniżek umożliwiających uporządkowanie załóg i pojazdów na 2020 rok!

Zniżki:
 • 50% zniżki na miejsca w garażu;
 • 50% zniżki na szkolenie / ponowne przeszkolenie załogi;
 • 50% zniżki na miejsca w koszarach.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

30 komentarzy

 1. yui pisze:

  a wystarczyło zobaczyć tu https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/january-2020-sneak-peek/ i Unitarka dla nowej załogi to byś wiedział że będą zniżki na m-ca w koszarach i garażu … 😀 a teraz miej pretensje sam do siebie 😀

 2. Paweł Broda pisze:

  Community Contributor omawia nowy czołg śrwdni VIII tieru.
  Wargamin USA
  https://youtu.be/HLzlehjlPl0

 3. OS3_MO pisze:

  Odnośnie strv i innych szwedzkich AT z tym zawieszeniem – zmieniła się totalnie jedna rzecz – będąc w trybie ataku jadąc tracisz kamo. Kiedyś było tak, że w trybie ataku mogłeś się ruszać dowolnie bez utraty kamo, teraz bez utraty są tylko obroty. Oczywiście zasięg widzenia przeciwnika ma kolosalne znaczenie, obecnie na wyższych tierach łatwo mieć maksa czyli 450 m. Do tego dochodzą małe mapki, gdzie każdy ma zasięg na 1/2 – 3/4 mapki. Po strzale trzeba spierdzielać jak w normalnych AT. W tym momencie zaleta szwedów znika. Jest tylko kilka mapek, dużych, na których się sprawdzają.

 4. Piotr pisze:

  Strv S1 i inne str y mają ********* kamuflaż. Nic się nie zmieniło. Grałem nim jak i drzewkową dyszką wczoraj i jest ok. Widocznie musiał stać spotter gdzieś i Cię wykryć. Dopóki nie zrobisz perków na maskowanie i bia to nie poznasz prawdziwej mocy ukrywania.

  • Szwed pisze:

   Chłopie, 6 perk na załodze robię 🙂 …spoter może być w jednej, 6 bitwach ale nie w każdej. Widzą mnie na granicy wyświetlania. Sprawdzałem też z kumplem na mapie treningowej. KW2 był później wyświetlany niż Strv.

  • Szwed pisze:

   Na strv 103B aż takiego problemu a załoga ta sama… i trochę już ogarniam WOT-a 🙂

 5. Szwed pisze:

  Wiem, że to nie w temacie, ale czy ktoś z posiadaczy Strv S1 też ma wrażenie, że jest łatwiejszy do wykrycia od Jagody 100. Nabyłem niedawno i prawie grać tym nie idzie, co strzał to wykrycie i zejście do garażu. W porównaniu np. z E25 to przepaść a z opisu wynika, że mają zbliżone kamo. Ma ktoś podobnie?

  • ja pisze:

   Witam. Też to zauważyłem. Kiedyś typowy ninja a teraz drugi Skorpion G. Ale zauważyłem to we wszystkich szwedzkich td.

  • gweg pisze:

   Nie, bardzo dobry ma kamuflaż. Nie aż tak dobry jak e25 po wystrzale plus grasz na wyższe tiery które mają lepszy zasięg widzenia, pewnie stąd różnica.

  • Ubik pisze:

   Tak nabyłem strv s1 zaraz po jego wprowadzeniu załogę dałem 5 perkową i grało się świetnie nawet jako spot ofensywny .Teraz to grając na trzeciej linii totalna kampa jest nim ugrać dobry wynik . Wot rebalansuje pojazdy głównie na poziomie map czyli np.: na danej mapie pojazdy maja mniejsze camo o ileś tam % ale szybciej mogą się poruszać . Ogólnie strv1 nie jest zły ale na obecna sytuację mm oraz rng nie polecam .
   Teraz niestety królami wszystkich bitw są kołowe oraz wszelkiego rodzaju lighty oraz niektóre medy , reszta typów pojazdów za wyjątkiem kilku procent to raczej darmowe hp ( nie biorę pod uwagę art. tu bez większych zmian)
   Obecnie od tygodnia nie gram we Wot robię sobie przerwę pewnie dłużej niż miesiąc – zmęczyłem się polityką i zarzadzaniem WG

  • WWG pisze:

   Ja tak mam grając Elc 90, świeci się jak psu jajca. Wygląda to tak nie miał camo w ruchu.

  • ojciec dyrektora pisze:

   A nie jest tak, że E25 jako stara premka, nie ma minusów do maskowania po wystrzale? Z tego co kojarzę to kiedyś wszystkie tedeki mogły strzelać bez starty camo. W takim wypadku, strzelasz Szwedem to stajesz się widoczny a Niemiec strzelając z tej samej pozycji pozostaje niewykryty

 6. sztil4 pisze:

  Dzień przed mapa globalna kupiłem bez zniżki pojazdy X przekfalifikowalem załogę za złoto i potem odwołali a teraz dają zniżkę na przekształcenie załogi i pewnie niedługo dadzą zniżkę na zakupy X i jak mam czuć się nie oszukany ??????

 7. Banda cziterów pisze:

  Ta gra to ustawka, jak mi czasami dobrze idzie to potem wszystkie bitwy w plecy, na pewno ręcznie sterujom bo konta premium nie kupuje… w ogóle połowa graczy to cziterzy, jak jadę przez środek Tigerem to strzelają do mnie a ja nawet nie wiem skond… To skandal!!!
  Jestem doświadczonym graczem i mam ponad 30 tys bitew ale nie płace ruskim oraz nie instaluje tych modów i nie strzelam z golda bo nie muszem być filoetem. WR mam na poziomie 46% bo gram se dla fanu.

  Aaa i nie daje na tego Owsiaka bo widzieli jak po nocach upycha po kieszeniach te piniondze z puszek co dzieci zbierały… Som dowody!

  Tak jest 😉

 8. No ja dziś lecę se full gold i mam w ***** całą husarie i ciesze się że dziś pogram w WOT !!! I to full gold żeby wkurrzyć większość husarzystów !!!

 9. Ma4cysiek pisze:

  Czyzby znow zapomnieli dopisac ze znizka na przeszkolenie tylko za ZLOTO? Bo ostatnio tak bylo

 10. Across pisze:

  Ja tam czekam na zwrot dnia konta premium za wczorajsze problemy techniczne bo to byl jakis zart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.