Wargaming Store: Podwójny strzał dla zgrabnych ofert radzieckich

W tym miesiącu w World of Tanks pojawią się czołgi z dwoma lufami. Ponieważ ta mechanika gry pochodzi prosto z umysłów radzieckich inżynierów, stwierdziliśmy, że pora zwrócić uwagę na czołgi radzieckie. Skorzystajcie więc z tych świetnych okazji na świetne towary: pluszowe czołgi. Pozwolą Wam się przytulić po ciężkiej grze, a w przeciwieństwie do kotów nie będą w czasie bitwy wskakiwać na klawiaturę!

IS-7 – 85 zł zamiast 125 zł

KV-2 – 85 zł zamiast 125 zł

T-34 – 85 zł zamiast 125 zł

Nowe produkty

Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami tych puszystych towarzyszy lub jeśli nie przepadacie za czołgami radzieckimi, sprawdźcie inne nowości w sklepie. Ogrzejcie się w czasie w ostatnich miesiącach zimy dzięki dwukolorowym bluzom z kapturem oraz zapinanym bluzom z kapturem z pluszową podszewką. Grajcie w karty Top Trumps w dowolnym miejscu i czasie, z dowolną liczbą graczy. Zadbajcie, aby Wasze rzeczy były zawsze pod ręką dzięki nowej torbie na ramię!

Zapinana bluza z kapturem World of Tanks z pluszową podszewką

Dwukorowa bluza z kapturem World of Tanks

Karty Top Trumps World of Tanks – w języku angielskim

Torba na ramię World of Tanks

CZAS NA ZAKUPY

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł Broda

Wyciek z ofivjalnego YT Wargaming USA
Nowy Type 59-II
Działo brytyjskie, słynna L7 kalibru 105mm
VIII tier premium
Link do filmu
https://youtu.be/_KAu2wVmvIc
To oficjalny trailer

yu

ale to na konsole … 😀

Anonimowo

Taki 121B to jest

OtwieraczKonserw

Wczoraj jak garłem 702 (II) to w całej bitwie podwójne strzały wchodziły za wartyość pojedynczego strzału. Czyli oddająć strzał z dwóch armat wchodziło za około 380-420 zamiast za około 800dmg. Czy ktoś z Was miał jeszcze taki przypadek?

anonim

drugi strzał nie przebił, dignął się . To są fizycznie dwa różne pociski i każdy trafia w inne miejsce

Anonimowo

no bo jeśli strzelasz z dwóch jednocześnie to lecą dwa pociski każdy ma osobną penetrację i trajektorię jednek mógł przebić a drugi np. nie albo drugi pocisk został zablokowany przez teren.

Ubik

Dla każdego wystrzelonego pocisku jest ustawione losowe RNG i to tyle w temacie podziękujcie WG za tą losowość . Może stałe RNG oraz MM -1 do +1 poprawiłby obecny stan Wota

Sepp Dietrich

A wydaje się, że pochodzi z organu znajdującego się znacznie niżej, między biodrami mającego wylot poniżej pleców 😛

Anonimowo

“Ponieważ ta mechanika gry pochodzi prosto z umysłów radzieckich inżynierów” xd