Dziś w Superteście: mapa Berlin

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jarząbek

W Berlinie nie było drzew , wszytkie zostały wycięte albo na barykady uliczne albo do ogrzewania domostw. Więc nie wiem sąd te drzewa sie uchowały na tej mapie ?

Jarząbek

Mapa nie będzie zbalansowana. Czerwoni będą uprzywilejowani wpadą do bunkra w centralnej części i wystrzelają tych z zilonej bazy więc bitwy będą sie odbywały po dwóch stronach. Co się stało ze Sprwewą aż tak wyschła ???

misza

za mało żeby zachciało się znowu grać 😀
ide expić w grim dawn

Anonimowo

Boję się że to będzie połączenie Mińska i Paryża. A tak w ogóle to mam nadzieje że kiedyś WG nauczy się robię asymetryczne mapy.

missialke

Asymetrię i balans ciężko połączyć

Bynk

Ja si vážne nemyslím že potrebujeme rovnovážne mapy. Alebo si vari niekto myslí že v druhej svetovej vojne sa bojovalo len vtedy ked bola na oboch stranách rovnováha? Nebolo to práve naopak?

missialke

Trochę jak to miasto z części mapy z Lini Frontu. Oby była chociaż grywalna

kuban999

Fajnie wygląda ta mapa. Zobaczymy jak się będzie grało.

PAweł

Może w końcu cos się ruszy z tymi mapa bo jest dramat. Usuneli takie fajne mapy jak: Rzeka Perłowa, Święta Dolina, Południowe Wybrzeże, Bagno, Wichura, Ukryta wioska a grać musimy na takich szajsach jak: Mińsk, Cichy Brzeg, Dębina, Lotnisko, Malinowka, Mińsk, Overlord, Paryż, Prochorowka (największe gówno), Prowincja, Przedmieścia i Westfield ilość niegrywalnych map jest strasznie duża w stosunku do grywalnych.

Wkurzony

Mi od 3 dni wciaż wyskakują te same mapy, 3 mapy i koniec, na 45 bitew z czego połowa to na jednej mapie, aż zbiera na wymioty. I zaczyna nużyć ta gra każdą rozgrywkę, i wiecznie pełno kamperskich resetów , sprawdzasz po bitwie , a tam wieksza połowa graczy t\o resety, i ostatnie ameby, bo czy light czy meds , stoja jak td i chu…. robią. WG już tą grę totalnie niszczy sam, wpuszczając wciąż debili na grę.

Anonimowo

zablokuj dwie niechciane mapy

Zygfryd

Jedyna mapa jaką WG powinno było usunąć to Komaryń. Wszystkie inne były przynajmniej przyzwoite o ile nie dobre lub bardzo dobre. PS Mińsk to gówno.

Ubik

Mapka fajna ale i tak już nie gram od 2 miechów we Wot – męczę kolejny raz fallout 4 czekając na diablo 4 bo tam jest zdrowa normalna rozgrywka bez cheaterów oraz modów

Wkurzony

Dokładnie, żeby pozbyli się tych cholernych folderów REDS MOD i Mods , nie było by tego dziadostwa zwanego cheatami, ani pieprzonego XVM , Grało by się lepiej , a ci co graja na wspomagaczach, zobaczyli by jak się gra kiedy ich ktoś nie używa, wtedy dopiero okazało by się ilu graczy jest PRO…

Anonimowo

Ile masz wn8

Ubik

Drogie dziecko obecnie takie statystyki jak wszelkiego rodzaju WN8/osobiste i inne takie nie mają żadnego znaczenia ponieważ przez używanie xvm/nieuczciwe mody i dodając dziwną losowość RNG , nieuczciwi gracze je sobie szybko windują. Teraz dobrego gracza można poznać tylko w samej bitwie na gołej podstawce bez XVM modów oraz full golda a takich to ze świecą szukać . Głównie dlatego ludzie coraz niechętnie wchodzą na wota . Zadowoleni są tylko ci nieuczciwi ( najwięksi obrońcy Wota)
A teraz kto mi odpyskuje jednoznacznie przyzna się do nielegalnych używek we Wocie 🙂

Maraskin

Ta mapa była moim marzenie w Wot. Szkoda że na razie nie planuję powrotu.

FlamixKL

Fajne są te efekty na niebie… Marzyła mi się taka mała bitwa samolotów na niebie WoTa…

Sla

Na pierwszy rzut oka taki Paryż+. Zwłaszcza otwarta część mapy jest rozplanowana bardzo podobnie jak otwarta przestrzeń we wspomnianej wcześniej lokacji.