Wersja 1.6.1.3: czołgi za obligacje

Z dzisiejszą mikrołatką dodano sklep za obligacje (jak na razie bez zawartości). Zdaniem WoT Express już dzisiaj powinniśmy spodziewać się oficjalnej zapowiedzi i uruchomienia sklepu.

Mamy zamiar wystawić na sprzedaż pojazdy, które nie są teraz dostępne w sklepie premium, ale istnieją w grze. Są to czołgi-nagrody i pojazdy usunięte z drzewa technologicznego, pozostające w posiadaniu różnych graczy.

W tej chwili zestawiamy listę pojazdów, które będzie można kupić za obligacje. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że będą to czołgi różnych poziomów.

Każdy pojazd ocenimy oddzielnie i ustalimy sprawiedliwą cenę w zależności od jego unikalności. W efekcie pojazd X poziomu może kosztować mniej niż czołg VIII poziomu, a również istnieje szansa, że niektóre bardzo rzadkie, kolekcjonerskie pojazdy będą w przyszłości dostępne za obligacje.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

37 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Ej,
  Myślicie, ze jak dlugo bedzie ten sklep ?

 2. B0gacz pisze:

  Jak to dobrze ze na swiecie sa jeszcze klany ktore pozwalaja uiscic niewielka oplate w zamian za dostep do aukcji czolgow nagrod za obligacje 😉

 3. Anonim pisze:

  O, sa juz czolgi! Nic ciekawego… niestety… 27 tysiecy obligacji i nie ma co kupic.

 4. Yioky pisze:

  Mam 64k pewno kupie erliego ha i co wy na to ?

 5. Anonim pisze:

  38k obligacji czeka 🙂 chętnie przygarne jakies zarabiaczki 8 tieru typu is 5 czy chief

 6. asdads pisze:

  Myślicie że 5 000 obligacji starczy chociaż na 2 tier? Bo przypuszczam że ceny będą kosmiczne

 7. polish_badger pisze:

  No ok ale jak zdobyć te obligacje?? W sklepie premium nie ma dokupienia, przy koncie premium dostajesz 25 dziennie za wypełnienie misji ale przy 100 dniach to daje 2500 to trochę słabo a raz pamietam był takie event gdzie dawali po 1000-2000 nawet ale juz takich nie dają będzie KUPA

  • Anonim pisze:

   misje osobiste oraz gra na 10 tierach

   • Anonim pisze:

    Ostatnio 5k obligacji było za stalowe łowy. Za lf sporo obligacji i bitwy rankingowe. Za program rekrutacyjny. Masz mnóstwo możliwości.

   • Anonim pisze:

    + medale (bodajże 5t+) + FL + inne wydarzenia
    Imho obligacje są nagrodą za aktywności w grze. Ktoś kto boci w grze, bije głównie nowicjuszy, mało gra – sam sobie może być winien. W ciągu prawie 4 lat gry, nieco ponad 4k bitew, ledwo T28HTC i mam jakimś cudem 25k obligacji. Nie gram na koncie premium, robię od czasu przerwy. Więc trzeba grać i reprezentować jakiś dobry poziom.

  • Raxo88 pisze:

   Wiesz szkoda kolego trzeba było grywać tryby: linia frontu , turniej piłkarski, stalowe łowy był również sejf co wypadały fanty już byś miał te obligacje na swoim koncie i serio tymi dychami zbierało mało na tych bitwach losowych te surowce.

  • Olbratta pisze:

   Sporo wpadło za Linię Frontu. Obligacje były nagrodą w trybie battle royale podczas festiwalu czołgów. Za program rekrutacyjny wpada około 1500 za rekruta. Poza tym gra w trybach drużynowych typu wydarzenia specjalne na mapie globalnej.
   Innymi slowy, ci co mają będą mieć jeszcze więcej… 😋

 8. Anonim pisze:

  czyżby KV-4 KTTS miał trafić do sprzedaży?

 9. Anonim pisze:

  trzeba było mi zbierać te obligacje a nie tylko 1000 mam. No trudno może na jakieś niskie tiery starczy

 10. ? pisze:

  Ciekawe ile obligacji trzeba będzie mieć żeby zanabyć jakiś czouk

 11. Kj22 pisze:

  Ale jeśli cudem to wejdzie, to chcę SU-76I oraz T-34S

 12. Kj22 pisze:

  Buahahah. Od roku to zapowiadają. Ja myślę, że zostanie tak jak jest.

 13. AAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa pisze:

  AAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w końcu kurłaaaaaaaaaaa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.