Dziś w Superteście: zmiany na mapie Mińsk

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Znużony grą

Najbardziej zjeb… Mapa i Paryż też mordor za bubynkami typowo ruskie myślenie mapy najfajniejsze ukryta wioska perłowa rzeka smocza grań komary wywalone bo nie ma miasta po ex-ruskiego a teraz powoli odnawiaja je też mam obie Mińsk i Paryż w ignorach

NiEMiEC767

Tego to się nie spodziewałem… To chyba nowa mapa, nie ta sama co teraz… Trzeba się będzie uczyć tej mapy od nowa, Ah shit… Here we (will) go again

Majkel

Ta mapa jest beznadziejna

Anonimowo

Jak dla mnie ta mapa jest ok jaka już jest

WG to qupa

napisz to jeszcze raz, WG to barany, bo tak jak inni pisza ze jest tyle fajnych map od poczatku istnienia wota a oni reanimuja tego trupa ktorego wiekszosc ludzi nie lubi, w ile gier aktualnie gram to zadna firma nie jest taka porazka jak WG… maja super gre ktora psuja… ale tak to jest jak sie idzie za hajsem a nie opinia innych.

Hebius

Przestaliby zmieniać już tą mapę, a zaczeli dodawać stare, które już dawno powinny być przewrócone.

Anonimowo

Pewnych rzeczy się nie da zrobić. Nie da i już. Tej mapy nie da się uratować. Jest bez sensu i koniec. Moda na sukces ma więcej odcinków niż WuGie zrobiło wersji Mińska.
Są pewne mapy o których nikt nie wspomina że sa do d…. To są mapy istniejące od początku gry. To chyba coś powinno dac Wugie do myślenia. Że stara szkoła tworzenia map była lepsza od dzisiejszej.

Guliwer

Pojechali po bandzie. Tak chlają w tym Mińsku że aż rzeka wyschła.
Rzeźbią w tej mapie od miesięcy a gracz się musi męczyć (chociaż są gorsze a zablokować można tylko 1). Już bym wolał któraś z poprzednich wersji na zwykłym serwerze niż to co mamy obecnie. A jakby wciąż nad nią pracowali to by mogli wprowdzić taką mapę z niewielkimi zmianami w innej porze roku z np. zamarzniętą rzeką po które pojazdy do 20t mogą się poruszać.

Wg pls

Fajnie, że ją zmieniają, może będzie grywalna i przestanie lądować wśród zablokowanych tyłu graczy (w tym mnie)