Tank Rewards: Świętujcie Zjednoczenie Niemiec, cz. 2

Aktualizacja 22/10: Dowódcy! Dziękujemy za grę i wspólne świętowanie Zjednoczenia Niemiec. Nasza najnowsza iteracja Tank Rewards dobiegła już końca, ale w dalszym ciągu możecie odebrać swoje nagrody bezpośrednio z europejskiej strony Tank Rewards.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wkurwiony

ty mowisz dla Polski a mi wogole nie dodaje pkt pisze poraz 3 do wg oni nic na to nie poradza

Anonimowo

a jak to jest z wygranymi a punktami? wczoraj wygrałem np 4 z rzędu a dodoało mi z tego co widze +2pkt, a i co z remisami? przerywa wygrane i liczy od nowa tak?

Anonimowo

Polska liczba ludności – 38 mln, Niemcy – 83 mln więc i tak mamy niezłe wyniki.

Jaki wniosek – idźcie robić dzieci zamiast cały czas grać w te czołgi ;-))))

Siema.KtoPL?

Żadna “miła” wiadomość i tak nie zaćmi faktu kolejnej dyskryminacji narodu polskiego w najnowszym evencie Ośmiu Nacji. Dzisiaj w penych momentach podczas odświeżania strony z wynikami, po kilka razy punkty dla Polski stały w miejscu, za to niemiaszkom punkty ładnie skakały w górę.

ryhoo

czyli jak dla polaków gra więcej słabszych graczy i zdobywa mniej punktów to znaczy że dyskryminacja ?

prawda boli

tak mają słabi gracze bez skilla… nie mają personalnych osiągnięć to pocieszali się tym, że Polacy są najlepsi w WOT. Teraz ich “mały światek” się zawalił, to szukają usprawiedliwienia gdzie indziej niż w swoich umiejętnościach…

Poszedłem

Polacy są jedną z najliczniejszych, jeśli nie najliczniejszą nacją na serwerze EU. Siłą rzeczy łatwiej znaleźć wśród nas ameby i jest też ilościowo dobrych graczy. Poza tym zluzujcie, tak gra ma 25 % RNG co oznacza 50 % rozpiętość. To oznacza ograniczeniczony wpływ na wygraną / przegraną. Na pewno macie takie dni że WN8 jest niebieski albo i fioletowy, a Win Rate 42%.

ojciec dyrektora

kto jak kto, ale Niemcy zawsze byli lepsi w rozwalaniu innych nacji…

Andrzeju

Yebnij się w ten pusty dzban i nie porównuj tego co było w realu w latach 1939-1945 z tym co jest w internecie w 2019