Piaskownica: trzecia iteracja

Krótka informacja: dzisiaj powinna ruszyć trzecia runda serwera testowego Piaskownica, a w niej testy pocisków odłamkowo-burzących. Można już pobierać aktualizację.

Dostępna tylko przez klient Wargaming Game Center.

Podczas następnej iteracji Piaskownicy planujemy przetestować przeprojektowaną mechanikę zadawania uszkodzeń przez pociski OB.. Obecnie testujemy system, w którym mechanika zadawania uszkodzeń będzie obliczona w sposób bardziej zbalansowany i przewidywalny, zarówno dla gracza atakującego jak i pojazdu otrzymującego obrażenia pociskami OB. Wszystkie zmiany z poprzedniej iteracji Piaskownicy zostaną zachowane. Więcej szczegółów na temat wszystkich zmian zostanie opublikowanych bliżej terminu rozpoczęcia Piaskownicy,

Nowa iteracja będzie dostępna jeszcze tej jesieni. Każdy może wziąć udział i ocenić modyfikacje, które wprowadzamy – wystarczy jedynie pobrać osobnego klienta gry Piaskownicy. Zmiany, które testujemy są bardzo ważne dla naszej gry, zatem jeszcze raz pragniemy zaprosić Was wszystkich do podzielenia się Waszą opinią na ich temat.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Demon

Jestem ciekawy Kiedy ogólnie wejdą te zmiany ze wszystkimi pociskami i hp czołgów .

Anonimek

jak mi znerfią artę, wypie przam to badziewie z dysku

Anonimowo

To wypie… Artylerzysto

Miki

Mam nadzieję że w końcu wprowadzą te zmiany na zwykły serwer.. zdecydowanie bardziej oczekuje takich niż dwulufowych czołgów których mało kto chce czy ray tracing….

Ndhydh

Na ch*j to komu

Anonimowo

wlasnie