Turniej ośmiu krajów

Przypadkiem w kliencie gry pojawiła się zapowiedź nadchodzącego wydarzenia: Osiem nacji, które rozpocznie się 21 października i potrwa do 31 października.

Zawartość dostępna tylko w Europie

Dowódco!

Zapomnij o rugby, to jest sportowe wydarzenie miesiąca: turniej ośmiu krajów.

Wybierz swój kraj już teraz i walcz za niego dążąc do najdłuższego ciągu zwycięstw, jaki zdołasz osiągnąć.

Nie ważne czy jesteś zaprawionym weteranem, czy obiecującym rekrutem, masy nagród czekają i to nie tylko dla zwycięskich czy najbardziej efektywnych graczy, ale również dla wszystkich biorących udział dowódców.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

11 komentarzy

 1. Anonim pisze:

  Czuję że WR będzie bardzo niski przez ten zabieg ,********* robota WG , dobrze że was mamy , osoby które nie grają we własną grę…

 2. Ten tego pisze:

  Do dzieła!!! Za Rosje!!! SALUT💪💪💪

 3. NeoPOLAND pisze:

  To co po jednym i za Polskę!!!

 4. Pan_Roman pisze:

  Ktoś wie jakie nagrody?

 5. Czytelnik pisze:

  Najdłuższy ciąg zwycięstw.. Oby nie chodziło o „Wygraj bitwe”

  • Człowiek z lasu pisze:

   No przecież tak… Samo zdanie „najdłuższy ciąg” na to wskazuje, każda porażka będzie resetowala licznik. Przynajmniej ja tak to intrepetuje.

   • Anonim pisze:

    To życzę powodzenia 😛 Filety zrobią sobie pluton 100% WR i kicha dla reszty 😛 Do tego uzależnianie czegoś od wygranych – było i będzie słabym posunięciem, który ma niejako zmusić do przesiadywania w grze, gdy masz złe fatum. Powinno to być inne założenie, np.: wymagane stoczenie co najmniej 50 bitew i punktacja na podstawie średniej efektywności. Ale jeszcze nic nie przesądzone, bo jeszcze nic oficjalnie nie ogłosili.

 6. Gogol pisze:

  To co, za Polskę !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.