Okręt dnia – Graf Zeppelin

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pompka

Nikt z naszych szanownych youtube’rów nie chce podjąć się tematu omówienia rozgrywki lotniami, omówienia cech charakterystycznych różnych lini, a także premek. Po reworku w dalszym ciągu wiele osób czuje totalną dezorientacje. Nie wiem na przykład dlaczego GZ miałby być lepszy od enterprise czy innego CV na XIII. Jak powinno się nim grać i jakich najbardziej optymalnych buildow użyć w celu uzyskania określonych efektów w bitwie. Bardzo biednie to wygląda. Filmiki z gameplay’ami najczęściej nie zawierają żadnych wskazówek a jedynie popis ile to DMG ktoś “nafarmił”.

J_jW

To prawda, po części pomocny może być opis jaki przygotowali i zamieścili niedawno na stronach deweloperzy przy okazji wprowadzenia do sprzedaży premek, tam są omówione charakterystyki i różnice pomiędzy poszczególnymi lotniami, ale dotyczy to premek. Youtuberem, który regularnie grai lotniami i omawia aspekty poszczególnych nacji i linii lotniskowców jest Farazelleth, ale to jest materiał anglojęzyczny, o ile ma to dla Ciebie znaczenie.. Podobnie powinny pojawić się uaktualnione charakterystyki okrętów w wows wiki, ale to tez po angielsku.

J_jW

Ostatni sezon rankingówek odbył sie na t. IX bez lotni, ale kolejny na t.X zapowiada się z lotniami. Pytanie, czy oznacza to faktyczny / formalny koniec reworku?

pompka

Są w trakcie reworku zgadza się, non stop coś zmieniają, ale ktoś kto w ogóle nie jest w temacie lotni to nawet nie wie zabardzo co te zmiany wnoszą i jak to wpłynie na rozgrywkę, Gdyby ktoś robił filmiki na bieżąco, omawiał zmiany więcej ludzi mogło by zrozumieć co się dzieję, i jak dostosowywać rozgrywka do zmian. Dużo jest filmów jak strzelać i czym grać taki filmiki pomagaja młodym kapitanom a i tym wyjadaczom czasem uda się coś podpatrzyć, w kwestii lotni to przed i po reworku nigdy nie było wartościowych materiałów poruszajacych takie kwestie jak atakować, ograniczać straty samolotów, jakie dobierać cele, jak najlepiej przysluzyc się drużynie. Co do ostatniego to myślę że łatwiej było by opracowac taki material dla lotni niz jednostek strzelajacych, samoloty są szybkie, robią dobrego spota co ma największe znaczenie strategiczne w początkowym etapie bitwy. Myślę że można by o tym mówić i mówić.

J_jW

Istnieje też coś takiego jak Kambuz WOWs na discordzie, o którym wie na pewno wszystko Pan kolega Barula, może ma sens zalogowanie się tam i dyskusja z innymi graczami na interesujące Cie tematy związane z lotniskowcami.