Likwidacja polskiej części Facebooka oraz Discorda

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

W sumie posunięcie słuszne. Polska to już przecież prawie że oficjalna kolonia USA. Wszyscy od kołyski uczą się więcej anglikańskiego niż ojczystego(?), po to żeby w dorosłym zyciu szwendać się po świecie “looking for job”.
Polacy kochają USrael bezwarunkowo psią miłością. Płacą mafii amerykańskiej (przepraszam: armii Stanów jeszcze Zjednoczonych) za ochronę, to wcale nie dziwne, że język polski znika z użycia. Taki jest przecież trudny i niedzisiejszy… Nie na czasie. Zaorać i zapomnieć.

amerykanin

chyba pomyliłeś strony albo jesteś chory .

piratmarko

Ponoć to WoT umiera :/

Mi

Support w tej grze to masakra. Kupiłem przez steama czołg premkę i ani czołgu ani kasy niema. Jutro minie tydzień ciągania się z supportami my.com i steam.

Zezowaty

“Projekt Armored Warfare ciągle ewoluuje […] Polska część Discorda zniknie, będziecie mogli dalej rozmawiać ze sobą na kanale angielskim.”

Logika niektórych ludzi zaskakuje

Anonimowo

Co widzisz nielogicznego?
W ewolucji jest wiele przykładów, że np. nieużywane, nieprzydatne organy w toku ewolucji zanikają. Np. u waleni zniknęły kończyny dolne (nogi) i przekształciły się w płetwę. U zwierząt które obrały nocny tryb życia zanikają oczy – ryby głebinowe, robaki żyjące pod ziemią.
U niektórych naczelnych (w tym u człowieka) zniknął ogon.
To zrozumiałe, że język polski z użycia znika… Przecież Polacy wolą posługiwać się angielskim.

Anonimowo

Polacy też najwięcej płakali na forach i innych stronach

Anonimowo

Pieprzenie, inni rowniez plakali, mieli wiecej oleju w glowie i szybko odeszli. Gra sie zwija od poczatku, widac teraz celuja w zamknieta spolecznosc i zamykaja forum. Beda dalej testowac ta bete za darmo a przy okazji jeszcze jakies pieniadze wycisna.

edeik

a tobie zankł mózg