Mała aktualizacja 12 lutego

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Wichajster od Bulgulatora

Przypominam, że sterowniki w komputerze to nie tylko karta graficzna.
To także “drajwery” chipsetu, magistrali wewnętrznych, karty dźwiękowej, USB, WiFi, nawet takich niby nie mających nic wspólnego z grą urządzeń jak Bluetooth, czytnik kart pamięci.
I co najlepsze, dostępne na stronach producentów stery wcale nie bywają najnowsze i najlepsze jakie są dostępne.

Polecam zainteresować się darmowym programem IObit Driver Booster: https://www.iobit.com/en/driver-booster.php
Po zainstalowaniu sam skanuje kompa, wyszukuje i instaluje najnowsze dostępne sterowniki WSZYSTKICH urządzeń w kompie.
Gdy go zainstalujecie, to się zdziwicie, jak dużo macie nieaktualnych sterowników, zamulających kompa.

P.S. Jeśli zdecydujecie się instalować program z linki, to instalujcie powoli i UWAŻNIE wybierając zamiast standardowej instalację dla zaawansowanych. Wtedy będzie mieli możliwość ODZNACZENIA pewnych opcji, które domyślnie instalują kilka niepotrzebnych programów tego producenta. Po prostu nie lećcie na szybko klikając przyciski “NEXT”, tylko czytajcie komunikaty instalatora.

Wichajster od Bulgulatora

A zanim w ogóle zaczniecie instalację tego programu i aktualizację steró, to zróbcie sobie najpierw “Punkt przywracania systemu”, żeby w razie “W” przywrócić stan kompa.
Jak to się robi, to już Wam diadia Gugiel pomoże. 🙂

Michał

Słusznie powiadasz.Bardzo dobry program.Niestety w pewnym momencie WOT zaczął się uruchamiać jakoś tak dziwnie ,co nie oznacza,że miałem problemy z grą,przeglądarka zaczęła się dziwnie przewijać.Powodem był najnowszy sterownik od AMD karty graficznej,po przywróceniu starego wszystko wróciło do normy.Instalowałem bezpośrednio ze strony AMD.Tak że wszystko co najnowsze nie oznacza ,że najlepsze.
Pozdrawiam.

Anonimowo

jakoś mam wrażenie że v1.4 była lepiej zoptymalizowana na testowym niż na zwykłym kliecie…

Anonimowo

Jak zwykle WG musi coś zmalować no nie żeby się czepiać, ale oni chyba przychodzą rano do roboty i siadają i myślą “co by tutaj dzisiaj spie…lić …”. Jedno naprawiają psując przy okazji 10 innych rzeczy. Aż się chce wysłać sms o treści POMAGAM dla tej firmy. Ludzie specjalnej troski

Michał

Pewnie trochę racji masz,ale w moim przypadku nie miałem problemów z grą.No może za wyjątkiem wersji 9.14 gdzie zepsuli dźwięk.Fakt nie stosuję i nie stosowałem żadnych modów,i pewnie stąd żadnych problemów.Nie potępiam osób stosujących te dozwolone mody ,ale chyba stąd ich problemy.

Maniek

Ja mam dwa mody: xvm i graficzne statystyki. Problemów z gra nie mam, więc nie do końca to wina modów.

Michał

Zgadza się.Jeszcze dużo zależy od konfiguracji sprzętowej kompa,sterowników i ogólnej kondycji komputera.

CHARLIE

Aktualizacja weszła dzisiaj, mi i dodała wspomniane dwa foldery i nie mogę zainstalować modów np od Aslaina czy od WGmods

Gustawpol

i po co było aktualizować przed czasem?

mic_613

Beka, bo ja przed chwilą dostałem właśnie aktualizacje 1.4.0.1 i mogę normalnie grać tylko nie mam modów. Chyba coś jest nie tak

krecior

A gdzie jest “naprawiono pewne problemy techniczne”?

maremel

Widocznie tym razem ich nie naprawili.