Zmiany w balansie wysokotierowych krążowników premium

Zmiany w balansie.

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.8.0 na pewnych ciężkich krążownikach czas pożaru zostanie wydłużony z 45 do 60 sekund. Ta zmiana dotknie następujących okrętów: Kronsztadt, Stalingrad, Azuma i Alaska.
Bardzo dobre opancerzenie tych wielkich krążowników daje im dużą przewagę w przeżywalności bitew. Jeśli te okręty odpowiednio się ustawią to jedyny sposób ich uszkodzenia to podpalenie. Wydłużenie czasu pożaru poprawi balans tych okrętów w porównaniu z konwencjonalnymi krążownikami, jednocześnie pozostawiając ich wyróżniające cechy: wysokie uszkodzenia z salwy, dobrze opancerzona cytadela i duża ilość punktów żywotności.

TAK WIEMY ZE NA OBRAZKU JEST ALASKA NA X TIERZE – BŁĄD WG NA STREAMIE

 

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

4 komentarze

  1. Anonim pisze:

    „Ta zmiana dotknie następujących okrętów: ”

    Brak słów.
    Germanizacja i rusyfikacja podczas zaborów nie narobiły tylu szkód w znajomości języka polskiego wśród – wydawałby się – wykształconych Polaków, co „wspaniała” demokratyzacja z prostackim angielskim.

  2. J_jW pisze:

    To USS Alaska na tierze X, czy to raczej komputerowy „chochlik drukarski”? Swoją drogą też się spóźni razem z 0.8, ale będzie na rankingówkach…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.