Aktualizacja 0.8.0 przesunięta – Wyjaśniamy dlaczego.

Trzecia sesja testu publicznego wersji 0.8.0 rozpocznie się wkrótce. Ta aktualizacja przedstawi najważniejszą zmianę w ostatnim czasie – nowy rodzaj rozgrywki LOTNISKOWCAMI.

Odkąd uruchomiliśmy pierwszą otwartą wersję beta, wprowadziliśmy wiele usprawnień i zmian, naprawiliśmy błędy, pracowaliśmy nad równowagą i stabilnością. Większość z nich została oparta o wasze opinie, komentarze i sugestie.

Uwzględniliśmy również opinie z pierwszej i drugiej sesji testu publicznego 0.8.0 i chcemy trochę bardziej popracować nad  nadchodzącą wersją. Dlatego aktualizacja 0.8.0 zostanie wydana tydzień później. Gra zostanie zaktualizowana nie 23 i 24 stycznia, zgodnie z planem, ale na koniec miesiąca – 30 stycznia i 31, w zależności od serwera.


Planowane usprawnienia związane są głównie z mechaniką AA:

  • Dodanie większej ilości efektów wizualnych do ognia AA, gdy aktywuje się Obronę Przeciwlotniczą.
  • Utworzenie wizualnego sektora AA, pokazującego, gdzie skoncentrowany jest ogień AA.
  • Usunięcie strefy patrolowej myśliwca dla niszczycieli, krążowników i pancerników z minimapy, ponieważ informacje te są mało przydatne i mogą wprowadzać w błąd i zanieczyszczać minimapę. W tym przypadku myśliwce nadal będą wyświetlane w świecie gry, co pozwoli graczom używać ich jako osłony przed samolotami wroga;
  • Zmiana mechaniki sektora priorytetowego: nie zwiększy to liczby eksplozji, ale stałe średnie uszkodzeń na minutę.

Co się stanie w tym czasie z rzeczami wprowadzonymi w 0.7.12?

Zostaną one przedłużone, a Ty będziesz mieć dodatkowy tydzień na:

  • Walkę w bitwach klanów.
  • “Strącenie”  pozostałych płatków śniegu.
  • Zakończenie wydarzenia “W Imię Jego Wysokości!” i otrzymanie pancernika premium VI poziomu Prinz Eitel Friedrich.
  • Wzięcie udziału w kampanii “Waleczny Książę”, zdobywając pięć możliwych do zbadania okrętów poziomu VI z permanentnym kamuflażem inspirowanym kamuflażem noworocznym.

Należy jednak pamiętać, że misje bojowe “Nerwy ze stali” wygasną zgodnie z pierwotnym planem i nie będą dostępne do ukończenia po 25 stycznia.

 

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments