World of Warships Blitz świętuje pierwszy rok na mobilnych morzach i oceanach

Urodzinowe aktywności i prezenty dla graczy!

18 styczeń 2018 – Dokładnie rok temu World of Warships Blitz wyszło z portu na głębokie wody mobilnej rozgrywki. Dzisiaj, zaliczając wynik ponad 11 000 000 pobrań i 73 000 000+ bitew (ponad 200 000 dziennie!), Wargaming Mobile rozpoczyna świętowanie. Zaczynając od dziś aż do 25 stycznia gracze mogą wziąć udział w codziennych aktywnościach i mogą zdobywać nowy urodzinowy prezent co 12 godzin!

„Od premiery World of Warships Blitz przeszło długą drogę i jest coraz lepsze. Przez ten czas uruchomiliśmy ligę dla graczy, dodaliśmy 5 nowych nacji z ponad 50 nowymi okrętami. Teraz gracze mogą wybierać z floty ponad 140 okrętów w stosunku do około 90 na starcie w zeszłym roku,” mówi Nad Adjir, World of Warships Blitz Senior Product Manager.

 

 

Obok codziennych pudełek z prezentami, gracze mogą kolekcjonować urodzinowe żetony walcząc i wykonując misje. Żetony będzie można wydać w urodzinowym sklepie na m.in: okręty Tirpitz, West Virginia, Anshan, Leningrad, Mogami i De Grasse. Podczas weekendu urodzinowego (18-21.01) gracze mogą liczyć na powitalne mnożniki zdobywanego doświadczenia i srebra. Ponadto, przez cały tydzień urodzin można spodziewać się interesujących ofert i zestawów w sklepie. World of Warships Blitz jest dostępne do pobrania w App Store  i Google Play .

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

  1. d.s pisze:

    z pierwszego eventowego darmowego kontenera wypadł mi marbled czy jakoś tak, niestety gra nudna jednak tel to nie to samo co komp więc raczej na długo nie zagości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.