Zestaw stylizacyjny Tankolet

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrek

I co? Chcę mieć kamuflaż i muszę lecieć na Białoruś, żeby zrobić sobie zdjęcie z jakimś samolotem. Brawo WG!

Anonimowo

o nie, tym razem to juz przesadzili, koncze z wotem na dobre

Anonimowo

Do swojego zdjęcia dorób tło w fotoshopie.

colraginis

Generalnie to mój główny zarzut wobec WOT-a. Co raz mniej historyczności, co raz więcej pomysłów typu Ragnarok czy idiotyczne kamuflaże Tankolet. Pamiętacie jeszcze misje związane z historycznymi wydarzeniami II wojny światowej. Operacje Cytadela, Bagration etc. WG, bardzo proszę, wróć do źródeł. Pozdrawiam Wszystkich.

pierdolot

Zdjęcie z samolotem? WTF???

Mi

na poziomie społeczności wot

Brahu

Tak długo jak będzie podświetlenie najechanego czołgu “trudniejsze wypatrzenie przez przeciwnika” nie będzie możliwe… I wydaje mi się, że Czytelnik odniósł się do tego określenia jako “historycznośći WoT’a”.

Co najwyżej mógłbym się zgodzić gdybyś powiedział to w stylu, że trudniej wypatrzyć weakspoty z średnich/dużych odległości.

Pewnie jestem jednym z wielu co zakłada te kamuflaże by powk*****ć nadwrażliwych co nie użyli opcji “wyłącz niehistoryczne kamuflaże”.

Zgred

Kamuflaż w WoT nakładany na czołgi to nie tylko te 3% do “ZNIKANIA” pojazdu jakby został nakryty czapką niewidką, czy pelerynką z Tolkiena.

W grze barwy plam , ich kształt i rozmieszczenie na czołgach, mają też te swoje podstawowe funkcje z praktykowane w świecie rzeczywistym. Mają oszukiwać wzrok i zmysły gracza.

Podam przykład: mapa Ensk. Jest bardzo mała. W zasadzie większość czołgów jest widoczna (podświetlona) przez całą bitwę.
I teraz jesteś w miejscu, gdzie w najbliższej okolicy znajduje się kilka czołgów przeciwnika. Wiesz dokładnie, gdzie są, za którymi budynkami pochowane, bo znajdują się albo w zasięgu “proxy spota” albo ktoś je podświetla.

To w takiej sytuacji który czołg zwróci Twoją uwagę, gdy będzie na przykład chciał przemknąć, by zmienić pozycję? Ten pomalowany w barwy naprawdę maskujące, zlewające się z otoczeniem? Czy ten w oczojebne maziaje zwane “wyjątkowymi” zestawami stylizacyjnymi?
W który szybko przemieszczający się czołg łatwiej Ci będzie przycelować? W zlewający się z otoczeniem, czy w neonowy po wiejskim tuningu?

Prościej wyjaśnić, o co mi chodzi, nie umiem…

P.S. Ja już dawno przestałem wierzyć w Ludzkość. Tę zamieszkującą Europę…

Zgred

Miałem wizytę kuriera w domu i zapomniałem odnieść się do jeszcze jednego fragmentu Twojej wypowiedzi.
Tego:
“Pewnie jestem jednym z wielu co zakłada te kamuflaże by powk*****ć nadwrażliwych co nie użyli opcji „wyłącz niehistoryczne kamuflaże”.”

Ja nie zaznaczyłem tej opcji. Widzę wszystkie pstrokacizny w bitwach.
I nie, nie w…ją mnie. Wręcz przeciwnie.
Ułatwiają eliminację w pierwszej kolejności czołgów przeciwnika pomalowanych w “wyjątkowe” bohomazy, Z powodów o których napisałem wyżej…

Tacy jak Ty działają w myśl przysłowia: “na złość babci odmrożę sobie uszy” 😀 😀 😀
Gratuluję “sprytu”… 😛

Zgred

Te pstrokate zestawy stylizacyjne są zupełnie nieprzydatne. Raz, że na wszystkie wotowe “pory roku” jest w większości tych zestawów identyczne malowanie, a po drugie – ważniejsze – te bazgroły całkowicie kłócą się z ideą kamuflażu: MASKOWANIA, powodowania, by pojazd był trudniejszy do wypatrzenia przez przeciwnika.
Jest wręcz odwrotnie – te malowane przez szympansa maziaje wręcz krzyczą: “TU JESTEM! TU STRZELAJ!”.

Mam ich trochę wygranych w misjach i w ogóle nie używam, o kupowaniu za golda, czy prawdziwą gotówkę nie wspominając.

Czytelnik

Hejteże WOTA zdecyduj sie.. Najpierw mówi że gra jest NIEHISTORYCZNA a potem wyzywa NIEHISTORYCZNE kamuflarze. Hyba pasuje

Zgred

Możesz zacytować moją wypowiedź, w której coś mówię historyczności WoTa?
I czy w swojej powyższej wypowiedzi chociaż jednym SŁOWEM nawiązałem do historyczności (lub jej braku) omawianych zestawów stylizacyjnych?
Czy może po prostu stwierdziłem, że pstrokate zestawy stylizacyjne kłócą się z ideą MASKOWANIA pojazdów w grze o czołgach?

“HEJT” to Tobie zaćmił oczy i nie tylko oczy. Także to co masz między uszami Ci się zagotowało…

P.S. Gdzie uczą takiej sztuki “czytania ze zrozumieniem”, jaką zaprezentowałeś?…