Zapowiedzi WG Fest – WoWs

Kapitanowie!

W ten weekend WG Fest 2018 przynosi najnowsze wiadomości i aktualizacje na żywo z Moskwy. Aby upewnić się, że ominą Cię żadne nowości, jesteśmy tutaj, aby podzielić się z wami tym co przyniesie WG Fest 2018. Nie martwcie się bowiem wszystko zawarte w tym artykule opiszemy duzo bardziej szczegółowo w nadchodzacych miesiącach.

Usiądź wygodnie i podziwiaj bo to tylko namiastka tego przygotowaliśmy dla Was w 2019 roku!

Ponieważ ta informacja została napisana na bazie wydarzenia w Rosji, nie ma żadnych angielskich obrazów.


„Wyścig Zbrojeń” powróci!

Zacznijmy od rozgrzewki. Jak pamiętacie, w wersji 0.7.9 został tymczasowo dodany tryb bitwy „Wyścig Zbrojeń”, okręty walczyły wówczas o potężne bonusy, które mogły odwrócić losy bitwy.

Ten typ bitwy powróci na początku 2019 roku i stanie się częścią nowego formatu bitew rankingowych. Mecze będą składać się z drużyn 6v6 na poziomie IX.


Nowa linia lotniskowców

Czas na drugi gorący temat – lotniskowce. Słyszeliście dużo o przerobionej rozgrywce lotniskowców – aktywnie kształtowaliście produkt końcowy poprzez konstruktywną krytykę. Miło nam poinformować, że większość prac już za nami i możemy podziękować za to wszystkim uczestnikom testu. Ich pomoc i wsparcie było i jest nieocenione.

Rozgrywka zaktualizowanych lotniskowców nie będzie już przypominać strategii czasu rzeczywistego. Stanie się bardziej intuicyjna, ekscytująca i spektakularna, a sama klasa będzie znacznie bardziej zrównoważona w stosunku do innych okrętów w grze.

IV Hermes

VI Furious

VIII Implacable

Audacious

Jest zbyt wcześnie, aby mówić o charakterystyce nowych okrętów, ale możemy powiedzieć, że bombardowanie będzie ich chlebem powszednim. Zanim jednak zaczniecie podbijać przestworza, będzie to wymagało sporo nauki, ponieważ będziecie musieli przewidzieć manewr wroga z największą dokładnością.


Radzieckie pancerniki

Jesteśmy bardzo podekscytowani pokazaniem pierwszych zrzutów ekranu długo oczekiwanej floty pancerników ZSRR.

Uwaga: gałąź jest w fazie rozwoju, więc niektóre okręty mogą być dalekie od ostatecznych rozwiązań całkowicie się różnić.

III Knyaz Suvorov

IV Gangut

Pyotr Velikiy

VI Izmail

VII Sinop

VIII Vladivostok

IX Sovetsky Soyuz

Kreml

Ponieważ oddział znajdują się one we wczesnym etapie rozwoju, jest zbyt wcześnie, by mówić o konkretnych unikalnych cechach. Z pewnością możemy powiedzieć, że te pancerniki wniosą do gry dobre uzbrojenie i stosunkowo duże możliwości bojowe.

Ostatnia rzecz: oprócz nowych pancerników w drzewie technologicznym, w niedalekiej przyszłości, możemy się spodziewać pojawienia się radzieckiego pancernika premium:

VIII Lenin

Źródło: Portal WoWs


barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

4 komentarze

 1. Revanche25 pisze:

  Z tego co widać po modelu Lenina będzie miał ciut mocniejszą dodatkową i oplo niż brytyjski Nelson – widać brytyjskie 114 jak i sowieckie 152. Swoja droga to ciekawe że Nelson a nie bufnięty Royal Sovereign, z drugiej strony z Nelsona jedynie schemat rozmieszczenia nadbudówek, działa główne wzięte z Październikowej Rewolucji ale WG zamiast 305 da pewnie brytyjskie 381 lub 406.
  Ciekaw jestem czy polscy pracownicy WG zaczęli w końcu szukać informacji o projekcie krążownika 10000 ton autorstwa inżyniera Potyrały, o bufie Błyskawicy też nic nie słychać.

  • barula pisze:

   Drwal się zarzekał że Blystka nie potrzebuje buffa bo wg statystyk ma się dobrze… taa! Idę się ciąć parówkową i okładać cebulą.

   • Revanche25 pisze:

    Niech Drwal porówna ile bitew było przed zamianami w mechanice spota po strzale, kiedy to Błyska strzelała z niewidki a teraz, niech porówna ile bitew było Błyska rozegrane od wprowadzenia Z-39 z modułem na kamuflaż a Błyskawicą, gdzie Z-39 ma 4100 HP więcej bez perka na kapitanie. Dlaczego WG nie może Błyskawicy dać francuskich torped 550 mm (krótki zasięg 7-8 km ale większe obrażenia i szybsze od obecnych) oraz poprawić brytyjskie 533 (dać 10 km zasięgu, zostawić obrażenia i obecną prędkość) i dać wybór czy chcemy z Błystki robić gum bota z francuskimi torpedami na blisko czy typowego torpedo bota z solidna artylerią do walki z DD. Nie wspominając że 120 Boforsa miały większy zasięg niż amerykańskie działa 127 mm a w grze jest na odwrót chodzby porównując działa Błyski i Simsa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.