Zapowiedzi WG Fest – WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Revanche25

Z tego co widać po modelu Lenina będzie miał ciut mocniejszą dodatkową i oplo niż brytyjski Nelson – widać brytyjskie 114 jak i sowieckie 152. Swoja droga to ciekawe że Nelson a nie bufnięty Royal Sovereign, z drugiej strony z Nelsona jedynie schemat rozmieszczenia nadbudówek, działa główne wzięte z Październikowej Rewolucji ale WG zamiast 305 da pewnie brytyjskie 381 lub 406.
Ciekaw jestem czy polscy pracownicy WG zaczęli w końcu szukać informacji o projekcie krążownika 10000 ton autorstwa inżyniera Potyrały, o bufie Błyskawicy też nic nie słychać.

Revanche25

Niech Drwal porówna ile bitew było przed zamianami w mechanice spota po strzale, kiedy to Błyska strzelała z niewidki a teraz, niech porówna ile bitew było Błyska rozegrane od wprowadzenia Z-39 z modułem na kamuflaż a Błyskawicą, gdzie Z-39 ma 4100 HP więcej bez perka na kapitanie. Dlaczego WG nie może Błyskawicy dać francuskich torped 550 mm (krótki zasięg 7-8 km ale większe obrażenia i szybsze od obecnych) oraz poprawić brytyjskie 533 (dać 10 km zasięgu, zostawić obrażenia i obecną prędkość) i dać wybór czy chcemy z Błystki robić gum bota z francuskimi torpedami na blisko czy typowego torpedo bota z solidna artylerią do walki z DD. Nie wspominając że 120 Boforsa miały większy zasięg niż amerykańskie działa 127 mm a w grze jest na odwrót chodzby porównując działa Błyski i Simsa.