Sklep premium: leKpz M 41 90 mm

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gustawpol

Dobry tank, pod warunkiem, że nie spotka niczego w stylu Progetto. Znakomity w eliminowaniu z rozgrywki Scorpiona G i nowego ruska za pomocą pocisków HE.

rdslv

Za pomocą HE każdy pojazd może pocisnąć te dwa. Tutaj HEki są dobre nawet na niektóre medy.

Hornet

Cześć Panowie. Mam go i trzeba nim grać jak medem. Kamo przeciętne jak na LT. Dobra szybkostrzelność ale odrobinę mułowaty. Jeśli jednak potrzebujecie to jak nie opancerzoneto meda to jest fajny czołg. Lt432 jest moim zdaniem lepszy.

KorpoSzczur

Świeci się jak psu jajca. Nie ma w nic specjalnego. Mam tej chwili maskowanie jako 2 perk, ok. 85% a i tak jest bieda…..

FuWg

Tak to jest jak dziecko kupi wymagający pojazd 😀

Anonimowo

Umiesz grać “trollami”? Uwielbiasz pojazdy jak Pz4 czy M4 z grubą rurą?
To w takim razie to jest wózek dla Ciebie.
Jeden z niewielu czołgów premium wart wydania prawdziwych ojro. Jeśli nie brżydzisz się ładować kasiorę w biurowiec na Cyprze 😛

stary

Kolego co te dwa pojazdy mają wspólnego z buldogiem ?? Na pewno nie gameplay. Niemniej jednak tak jak piszesz:
“Jeden z niewielu czołgów premium wart wydania prawdziwych ojro. Jeśli nie brżydzisz się ładować kasiorę w biurowiec na Cyprze 😛”

Anonimowo

Mają bardzo dużo wspólnego, mimo tego, że piątki to pojazdy teoretycznie z klasy czołgów średnich a “BuldogDE” jest lekkim.
Wszystkimi można spotować, zajmować szybko dogodne pozycje, zniknąć z nich w razie potrzeby, a przedtem przywalić przeciwnikowi “soczystą” bułę z odłamkowo-burzących.
Gejmplaj jest bardzo podobny. Jeśli wspomnianymi piątkami gra się, powiedzmy, “niestandardowo”, tylko trochę bardziej aktywnie.

stary

Buła od pz czy m4 na 5 tierach i niższych to może robi robotę, ale bułeczka od buldoga za 320 to nawet na 6 nie robi wielkiego wrażenia. Nie bardzo wiem też jak chcesz zajmować nimi dogodne pozycje jak jeden jedzie koło 40/h a drugi chyba 50/h. Jeśli już miałbym porównywać gameplay do innych czołgów to porównałbym go do innych lajtów 8 tieru gdzie wypada zdecydowanie najlepiej. Najlepszy zasięg widzenia, świetna mobilność i pena na goldzie 250.

Anonimowo

“Znafco” nie nawijaj, bo już bredzisz. Najlepszy zasięg widzenia? Chyba w twoich mokrych snach o nim. HWK ma lepszy, a amerykański Bulldog taki sam zasięg spotowania. Pena może większa niż u części lekkiej braci, ale choćby już wspomniany HWK też tyle na kumulach ma. Mobilność na tle reszty lightów jest dobra. Przy wjazdach na górkę widać jego ułomność. Jedynie co go wyróżnia to świetny DPM i pociski HE. I to chyba sprawia największą frajdę w grze nim.

stary

Zapomniałem o HWK, jest to czołg według mnie beznadziejny i przeskoczyłem go za wolne, bo przez tą wieże z tyłu i jego skłonności do wywrotki ledwo zmęczyłem ‘szpica’ na 7 tierze 🙂 Natomiast co do bredzenia to rzeczywiście twoje porównanie z 5 tierami było trafniejsze Januszu 😉

sonsiad

w mojej ocenie to bardzo wymagająca maszyna, świeci się z daleka na co trzeba cholernie uważać. w rękach dobrego gracza (jak sporo innych tanków) może zdziałać sporo, słabsi gracze mogą mieć problemy z ogarnięciem 😉

Siema. Kto PL?

I dodatkowo każdy moduł, wewnętrzny i zewnętrzny jest jednocześnie ammorackiem i zbiornikiem paliwa. 😉

ARQx

Albo na elc even 90 🙂

ARQx

Miałem go na wypożyczenie i naprawdę przyjemna maszynka. Pewnie bym się skusił, ale ponieważ jestem w trakcie robienia francuskich lightów poczekam ma amx 13 57…mam nadzieję, że będzie.

Janusz wg

To ten slawetny buldog ?

Dziki_spoter

Tak to tem buldog gf bez czarnego camo