Oferta specjalna: 4x PD za pierwsze zwycięstwo dnia!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

25 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sobi

Gwiazdki x 4 dopiero będzie zoo na randomie

Anonimowo

Jak już skończysz hejt to idź to taty, bo cie woła

Sara

30 bitew i zbita gwiazdka tylko 5 razy, i nigdy na topce gdzie nawet po serji przegranych losuje cię do bitwy jedno poziomowej tier VIII i łał ale MM ci zaczyna pogać, żenada. To może zagram na X będę na topce, a gdzie tam 10 biewe z samymi dziesiątkami

RNG

Jak będziesz na 10 to Cie zgwałci RNG tak żebyś gwiazdki nie zbił/a. Wybacz nie mam pewności że jesteś płci żeńskiej. :p

Anonimowo

nie jest

Michał

Rykoszet to skarbnica wiedzy o Wocie.Strona Wota też nie jest zła.Natomiast forum????.Za dużo tam buractwa,docinek pod adresem graczy.I nie piszę tu o chamstwie,bo to najczęściej wyłapują “moderatorzy “.

Anonimowo

Forum to bagno. Zwłaszcza polska sekcja. Goście nabijają setki/tysiące postów pisząc nic nie wnoszące do dyskusji treści typu: “Słabe. 2/10” etc. i nie podając żadnego argumentu. Chyba, że ad personam.

mówcochcesz

bo jak coś jest słabe to jest słabe, nie sprawisz że jak coś jest gównem to ludzie będą to propsowali, tak samo jak masz głupi ryj to nie sprawisz że ludzie będą uważać Cie za modela. Takie to trudne do zrozumienia czy żyjesz w pier.olonej bańce i nie wyłazisz z niej przed obawą o to że zostaniesz skrytykowany???

tys burak

Słabe 2/10…

ojtamojtam

kolejny specjalista ds. krytyki na czacie… ciekawe jak to wygląda jak już wyjdziesz ze swojej internetowej bańki.
Co do tematu, jeśli uważasz że coś jest słabe i tak bardzo chcesz się podzielić swoją opinią z innymi to napisz również dlaczego uważasz że “jest słabe”. Czy może to zbyt trudne i łatwiej zwyzywać kogoś…

Anonimowo

Gwiazdki x4.
Znów trzydniowy odpoczynek od kochanego Wociszka 😛

Koleś

Rykoszet jak zwykle pierwszy – Brawo – dzięki za info. Dobra robota.

szczecinPL

Ale te misje są na stronie wota po 6 rano więc nie wiem czy są pierwsi….

q

kto by tam wchodzil na strone wota jak mozna wspierac lokalnych dostawcow 😉

Anonimowo

Przecież Rykoszet to strona “WoTa”.
Tylko wisi na innej domenie 😛

multihatfu

True, tak samo komunistyczna, propagandowa i zakłamana jak WoT i multihatfu!

Anonimowo

Mylisz kolego pojęcia bo nie wiesz, czym jest/był prawdziwy komunizm.
WoT ani WG nie są komunistyczne. WG jest roszczeniowe, pazerne, chciwe, i nienasycone.
Jak nowi “kapitaliści” z wszystkich krajów byłego RWPG, nie wyłączając “Najjaśniejszej” RP numer 3.
Czyli pełną gębą “kolibrowe”.
A że w sfertze społeczno-kulturalnej “kolibry” są wyznawcami wykoślawionego do szczętu marksizmu, to jeszcze nie czyni z nich wyznawców ustroju z byłego ZSRR; tego ZSRR od około 1932 roku.
Już raczej są spadkobiercami duchowymi prawdziwych komunistów-zbrodniarzy jak Bronsztajn znany pod ksywką “Trocki”.

props

Miałem raczej na myśli ogólną propagandę i cenzurę panującą na tym portalu jak i na stronie WoTa, raczej luźna aluzja niż porównanie. W 100% się z Tobą zgadzam, widzę że nie tylko bezkrytyczne ameby funkcjonują na tym portalu …

pazerne, chciwe WG

Anonim to jest zwyczajna firma nastawiona na zysk. Co w tym dziwnego? Chociaż dla kogoś kto uważa, że wszystko należy mu się za darmo może być dziwne, że właściciel firmy chce zarabiać. Tak, jestem opłacany przez WG a w strefie 51 trzymają kosmitów.

props

Tak, jak najbardziej ok że firma chce zarabiać, jest to w 100% zrozumiałe. Lecz jeżeli stawiają zyski ponad prawidłowe funkcjonowanie balansu, MM, itp, itd. to należy jak najbardziej to szkalować bo zanim się obejrzymy to wszyscy w branży będą mieć wyjebane na grywalność produktu i będą ciągnąć tylko chajs od naiwniaków. Przykład – Shithesda i ich nowy fallout. Peace and love!