Kalendarz adwentowy: misja siódma

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cymles

“WYGRAJ”!?!?! No to już widzę, co za paranormalne zjawiska będą się w bitwach działy!!!

Weteran gry w gunwo

Noo.. jest to jeden z najtrudniejszych warunków. Poza tym nie powinno być “Wygraj” tylko “Niech twoja drużyna wygra”, bo ja sam na 6 tierze robiąc po 3k dmg średnio sam bitwy nie wygram, a reszta drużyny ginie jak wyrzynane świnie. Poza tym gdy rzuca bitwy gdzie przeciwnik ma kilku niebieskich i zielonych graczy, a mój ma boty po kilkanaście wn8 i kilkadizesiąt tysięcy bitew, to śmiać się chce.

Darias

W buty niech sobie wsadzą te drętwe misje. Od dłuższego czasu lecą sobie w kule. Misji nie zaliczają a po reklamacji piszą że jakiś tam warunek nie został spełniony. Wczoraj odpisali mi że zalicza po pierwszym zwycięstwie, a nigdzie nie było to zapisane. To jakiś żart który jednak przestaje być śmieszny bo zbyt często się powtarza.
Cóż WOT jest sobie Panem i ma nas wszystkich w poważaniu a my nie możemy absolutnie nic, chyba że łaskawie nam na to pozwolą (tak jak w opisie którego nikt nie czyta po aktualizacji: nic nie jest wasze i nic nie możecie chyba że wot zadecyduje inaczej.

adupatam

Nie jest niczyją winą, że nie potrafisz przeczytać warunków misji. Było wyraźnie napisane, że ukończyć można jedynie pojazdami, które zdobyły bonus za pierwsze zwycięstwo dnia.
Jeżeli nie podoba Ci się gra bądź jakikolwiek jej aspekt, na klawiaturze znajdziesz przyciski “ALT” i “F4”. Naciśnięcie ich jednocześnie znacząco poprawi jakość Twojego życia. Przestań narzekać i psuć innym nastrój.
Miłego dnia.

szczecinPL

Zrobiłem to w 3 bitwie 🙂 więc nie wiem jaki problem widzisz …:)

adupatam

Ciekawe :> jeśli dobrze pamiętam warunki wczorajszej misji, potrzebowałeś na ukończenie jej 5 bitew 🙂

Anfamis

Będą jakieś informacje na temat następnych dni kalendarza adwentowego?