Nowa platforma streamingowa od Wargaming

Wargaming testuje nową platformę streamingową: wgwatch.ru (na razie dostępna tylko w Rosji). Strona zbiera streamy zarówno z YT, jak i z Twitch; po zalogowaniu się do konta Wargaming można wziąć udział w losowaniach, misjach itd. W zamian otrzymacie nagrody, takie jak złoto, dni premium, czołgi premium i wiele więcej.

W przyszłości planuje się rozbudować platformę o różne wydarzenia, np. Bitwę Blogerów czy turnieje, gdzie nagrody przyznawane będą podczas oglądania strumyków.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. hamci pisze:

  róbcie te swoje bajerki a zwyczajne podstawy jak strona www działająca po co to komu w sumie?

  504 Gateway Time-out

  xD

  • hamci pisze:

   naprawili w koncu… ale strona i tak jest ******* po calkowitym odswiezeniu sie strony wota scroll na myszce nie dziala. jak zwykle gownami sie zajmuja a inne rzeczy wracaja do sredniowiecza w jezyku php

 2. Anonim pisze:

  I chwała im (WG) za to, że tworzą taką platformę odrębną od tych największych. Między-narodowym monopolistom się w duupskach poprzewracało.

 3. cyk pisze:

  Hmm z tego co widać desperacko próbują wszystkiego co można w branży gier nic tylko czekać na youtuba od WG czy Steam ohh czekajcie przecież już mają Wargaming game center czy jakoś tak…

  • Arthus pisze:

   Skończ Pan ********ć jak się Pan nie znasz

   • cyk pisze:

    Prawdę napisałem a Ty Panie Pathusie sam się nie znasz, to że mają kilka gierek z czego Wot i Statki są w miarę popularne nie znaczy żeby odrazu szli w każdym możliwym kierunku… czego oni to nie robią sygnety, chrupki, kinder niespodzianki zaraz zaczna robić sedesy i wibratory przypominajace lufe E100 xD a ich flagowa produkcja WOT ma tyle rzeczy do naprawienia nawet ich kura znosząca złote jaja czyli czolgi premium… ale co tam lepiej robić wszystko po trochu żeby było ujowe jak jedno a dobre.

 4. szczecinPL pisze:

  Ciekawe ciekawe ….oni mają łeb na karku i wiedzą co robią 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.