Alaska warta milion

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

ten fiolet wygląda na perk dowódcy dający dodatkowe sztuki wyposażenia ale to tylko takie moje przemyślenia

hm

szczerze mówiąc, to myślałem że będzie droższa :))) tak w granicach 1,25m freexp

dla kogoś kto gra bez konta premium i gra po prostu mało to 1m freexp jest rzeczywiście kosmiczne ale dla dość aktywnego gracza z premką to naprawdę żaden wysiłek.

mam premkę (dzieloną z WoT), gram średnio ok. 8-10 bitew dziennie, w weekendy więcej i z flagami i kamuflażami które WG rozdaje na prawo i lewo za darmo to 1m freexp gdybym zaczynał od zera to jest jakieś 12-14 tygodni.

jeżeli w międzyczasie wpadłaby operacja Dynamo albo Cherry Blossom … no to 1m freexp zrobię w 7 dni :)))

J_jW

Oczywiście, że tak, ale to nie o to chodzi… Dlaczego za Alaskę, która jest bliskim odpowiednikiem istniejącego w grze Kronsztadtu mam zapłacić o 25% więcej. W czym to ma pokrycie? Bo jest inflacja? Zajrzałem na rosyjskojęzyczną stronę, z której pochodzi ta informacja, jest tam mnóstwo wpisów z takim słownictwem, że u nas by nie przeszło. Ktoś zwrócił uwagę, że gdy planowano Musashiego, to tez była mowa o, aż 950 free exp, ale za tyle nie jest. Ja też byłbym gotów zapłacić za okręt milion, czy więcej. ale za X tier. Bo dla IX-tek, prócz prestiżu – nic nie ma. Ani rankingówek, ani klanówek, więc to wcale nie takie cudo…

Luki

Podłączam się do oburzenia, milion free expo… żart jakiś, ale zastanawiają mnie tylko na tym zrzucie co to są za ulepszenia III poziomu, te z fioletowym strzałkami.

J_jW

Też mnie to ciekawi, jedyne co mi się kojarzy, że do zaznaczonych w fiolecie ulepszeń istnieją modyfikacje specjalne w postaci “przedłużek” działania np. radaru. grupy awaryjnej, lotu samolotów itd. Ale niektóre z nich się wzajemnie wykluczają, bo są montowane w tym samym slocie. Chyba, ze to jakaś nowość?! I trzeba za nią zapłacić free exp??

J_jW

Jeżeli Alaska będzie okrętem IX tieru, a jest w gruncie rzeczy odpowiednikiem Kronsztadu, to 1 mln free expa byłoby nadużyciem, dlatego, że za tę ilość doświadczenia można zrobić tier X, a nie tier IX. Liczba 750 k jest przecież nie przypadkowa, chyba, że Alaska po jakimś buffie byłaby X-tką.