Nowy czołg premium w ofercie amerykańskiego serwera oraz zapowiedź halloweenowego trybu

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pomidorek

najlepsze w relacji wg vs polscy gracze jest to, że ostatnio wg dało proste misje do zrobienia by zgarnąć za darmo vk premium 7 tieru

Kamyk

To będzie KanJpz105mm

mariusz

jak ja sie ciesze że przestałem grac w to dziadostwo. Najlepiej że jak wchodzę na rykoszet i czytam co Wg robi to bardziej jestem zadowolony że przestałem grać w WOT. W końcu człowiek ma na wszystko czas. Baardzoo Ci dziekuje WG bez twoich decyzji bym sie uzależnił od tej gry

taki sobie

Jeżeli tak piszesz tzn że byłeś uzależniony od grania 😀 ja jakoś mam czas na grę , pracę i rozrywkę 😀

Anonimowo

Problemem jesteś ty, nie WoT skoro nie potrafiłeś dawkować ilości spędzonej przed giereczką. Gra potrafi uzależnić (co zapewne też jest celem), ale to jak ze wszystkim. Najgorzej co może być to gdy do grania ciągną negatywne emocje (które np.: są wynikiem 5 porażek pod rząd) i wpadamy w tzw. tilt.

Anonimowo

Oby polaków nie pominęli 🙂

PupkaWG

Grsfika brzydka jak noc. Odgrzewany kotlet z tamtego roku z kosmetycznymi zmianami i oczywiście kupujcie więcej czołgów premium, bo po co nowe mapy?

OopSAA

Panhard EBR 75 is also an option

Borla

The Panhard EBR 75 will be a regular branch tank, WG said they won’t release a premium wheeled vehicle before the branch.

wather

So why Panhard is orange hm? 😉

Borla

1. A lot of internally tested tanks started with placeholder premium status previously. For example the Bat.-Châtillon 25t AP and the Mäuschen. 🙂
2. It makes no sense to release a premium vehicle with brand new mechanics until they are sure it can work in the current game bacause you can’t just remove a vehicle which can be bought for real money.

wsz

Kanon 3 pazdziernika a pojazd na tapecie IS-3 LUB IS-3A 🙂

Piter

Stawiam na Kanona 105

GustawPol

może znowu walka z gigantem

lajt

z obrazka to IS-3A 🙂

olo

KanonenJagdpanzer 105 – nigdy go nie było w sprzedaży 😉

OopSAA

Agree

Borla

It is. EU CC said it will be for sale on the 3rd of October for those who have premium account, maybe NA is copying the date too.

Also the claw marks on the LFP fits the special camo theme of the KJP 105 as it has a black panther on the side.