Październikowe promocje na EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

30 komentarzy

 1. Młody pisze:

  Martwi mnie że kolejny miesiąc brak zniżek na materiały eksploatacyjne, a zapasy się powoli kończą. Płacić za wszystko na bieżąco nawet z kontem premium będzie bolało.

 2. Anonim pisze:

  @Bin4r
  Wiesz ile czasu po zakończeniu maratonu będzie można kupić czołg?

 3. Maciek pisze:

  Witam dostałem w wocie wiadomość kup sobie czołg premium za golda a oddamy ci złoto w ciągu dwóch tygodni, ktoś coś wie o tej akcji??

  • DGN pisze:

   Tu masz podobną akcję, tyle że dotyczy zamiany expa na free expa: http://rykoszet.info/2018/09/26/oferta-specjalna-zamien-swoje-pd-za-darmo/

   Jeśli masz na koncie złoto, to możesz sobie zaryzykować, kupić za ten gold jakiś czołg premium dostępny z poziomu klienta gry, i liczyć, że WG dotrzyma słowa i w ciągu dwóch tygodni od zakupu zwróci Ci wydany gold.

   Ale jeśli złota nie masz, to ta oferta tak naprawdę niczego za DARMO Ci nie daje. Ot, po prostu kupisz sobie taką ilość złota, za jaką wyceniony jest dany czołg premium.

   • Maciek pisze:

    Golda mam chyba zaryzykuje oferta do 1 października tylko tak czekam może wpadnie o tym jakieś info byłbym spokojniejszy przecież ktoś jeszcze musiał dostać ta ofertę

    • DGN pisze:

     Jeśli wiadomość o tej promocji dostałeś w garażu w kliencie gry, to zrób zrzut ekranowy tego komunikatu, kup sobie czołg, i jeśli po dwóch tygodniach od zakupu nie otrzymasz zwrotu golda, to zrób awanturę supportowi, dołączając ów zrzut ekranowy jako dowód.

  • Bin4r pisze:

   Można prosić jakiegoś screena?

   • TG pisze:

    Dziękuję za kontakt z działem wsparcia WarGaming. W związku z ogromną liczbą zgłoszeń, przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

    Widzę, że trafiła do Ciebie wspaniała oferta w grze!

    Otóż tak jak jest tam napisane, musisz zakupić pojazd za złoto z poziomu garażu, oznacza to, że musisz go kupić w grze, nie w sklepie premium.

    A po 2 tygodniach, otrzymasz zwrot wydanego złota na pojazd premium.

    Mam nadzieję, że teraz rozumiesz tą ofertę.

    Jeżeli jeszcze mogę w czymś pomóc, pisz śmiało!

    Życzę powodzenia na polu bitwy!
    Pozdrawiam,

 4. Anonim pisze:

  Będzie zniżka na KW 13 z okazji wierzchołka drzewa?

 5. DGN pisze:

  Powiedzcie mi, jak to jest z tą wymianą czołgów premium: mogę wymienić droższy pojazd na tańszy bez dopłacania?

  Np. jakbym chciał wymienić Lwa (176PLN) na francusko-żydowskiego Rowaliże (110PLN). Jakby nie patrzeć to oba pojazdy 8 tieru ale pomiędzy nimi 66PLNów róznicy.

  • Janusz pisze:

   Może dlatego że jeden to ciężki a drugi to med… poza tym nie porównuj rovalize i lwa bo to jest jak niebo i ziemia różnica w ****

  • 92 HMC pisze:

   To wygląda tak. Lew koszt 12000 Golda, francuski med 8000 Golda. Oddając na wymianę lwa dostajesz za niego 6000 Golda (połowę ceny}, doplacasz 2000 golda i masz francuskiego media (2k+6k). Tak to było ostatnio 🙂

  • Eberhard Mock pisze:

   Szalom!
   Wymieniłem kiedyś T-34 (ht) na FV4202 (mt). Zapłaciłem w goldzie różnicę między ceną meda i połową ceny cieżara. Golda musisz mieć na koncie przed przystąpieniem do wymiany.

 6. Darek pisze:

  100 lat Niepodległości Czechosłowacji (27 października — 1 listopada)
  To chyba wejdzie ta nowa czeska premka, gdzieś niedawno były jej screeny.

 7. Maść na ból **** pisze:

  Nareszcie wymienię defendera na coś bardziej grywalnego

 8. TheEliasz pisze:

  będzie jakies cus na Halołin?

 9. Revanche25 pisze:

  Czy były jakieś przecieki kiedy można się spodziewać KanJPz 105?

  • Bin4r pisze:

   Patrząc wstecz, gdy CC dostawali czołg do testów to była to zazwyczaj kwestia 1-2 tygodni lub kilku dni. Więc pewnie niebawem się pojawi.
   @edit: w październikowych ofertach jest promocja „niemieckie pojednanie”, więc przypuszczam, że wtedy trafi do sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.