Wersja 1.2 – test publiczny

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gronek132

Ja to sobię myślę, że teraz te VIII z pref mm zbufują i potem rzucą na X. Od jakiegoś czasu wg twierdzi że to przez pref mm , losowanie innych czołgów jest złe. Tia jasne standarowe zagranie zróbmy wszystko by stare premki były gorsze od nowych, wtedy gracz kupi nową….

Tomek.Z

Jeżeli się nie mylę, to właśnie mi się wgrywa aktualizacja serwera testowego, oczywiście wejdę, żeby zobaczyć nową jakość moich poprawionych czołgów. Jeżeli jest to próba odwrócenia uwagi od maratonu, to sprytne owszem, ale na VII etapie to mogę sobie pozwolić na chwilę nieuwagi, z drugiej jednak strony to jak oni WG kombinują, żeby jednak sypnąć groszem, jak się przymilają, ale ,,NIE ZEMNĄ TE NUMERY BRUNER !” czołg Cear AX będę miał za darmo ha !!! …….i z ostatniej chwili, chyba nie poszło dobrze bo parametry premek bez zmian 🙁

ChestnutS

“czołg Cear AX będę miał za darmo ha !!!”

Współczuję.

Tomek.Z

Gram bo lubię, a przy okazji wpadnie premka, czego tu współczuć. Czy nadal chodzi o tego H…ja ?

ChestnutS

Znajdź mi osobę, która gra ale nie lubi grać… Po prostu tracenie tyle godzin w grze jest marnowaniem czasu. Rozumiem jakbyś grał turnieje. Oczywiście to jest moja opinia i rób co tam sobie chcesz.

Anonimowo

Wyrażanie opinii również jest stratą, bo kogo ona tak naprawdę ma obchodzić? Ktoś będzie chciał i miał na to ochotę to sobie zrobi. Zarządzanie nieswoim czasem i sposobem jego alokacji jest równie żałosne co zaglądanie komuś do portfela.

ChestnutS

Jak 50% Polaków. Po co iść na wybory i cos zmienić. Lepiej twierdzić, że to i tak nic nie zmienia. Opinia wiec jest takim glosem na wyborach. Po za tym napisałem, że mam całkiem gdzieś jak spędza czas po prostu ja tego nie rozumiem, więc to po prostu napisałem majac nadzieje na kontynuację ciekawej rozmowy. Naucz się czytać ze zrozumieniem ale to tylko moja opinia i rob sobie z tym co chcesz.

Bono

Tylko by pene na 112 podnieśli tak 192 lub 202 i by było okej skoro mają walczyć w zwarciu z sowieckimi maszynkami 182 peny to mało 200 na 9 starczy 192na 8 starcza

df

Mam nadzieję że wz 111 dostanie troszkę więcej niż Skrócony czas celowania z 2,88 s do 2,68 s;
Zmniejszenie rozrzutu z 0,422 na 0,403 chociaż te buffy są dobre ale na przykład buf penetracji z 175 do 182 to jest zmiana kosmetyczna nie wymagam jakiejś tam ogromnej penetracji czołg jest bardzo podobny do isa 3 który ma 225 oczywiście rozumiem że to ma mu starczać na dziesiąte tiery ale taki wz111 bije się maks z dziewiątkami to nie mogli by mu dać choć te 198 przebicia choć najlepiej było by 210 ale tyle to wątpię że te skąpiradła z wg dadzą mu tyle bo oni zamiast zagrać pojazdem i go sprawdzić bazują na statystykach i jak czołg robi dobre wyniki to nerf leci tylko że takie wyniki często są robione przez fiolety co jeżdżą na ful skilowej amunicji.

Anonimowo

Daj 210 i spraw, że drzewkowe pojazdy całkiem stracą sens – bo i po co nimi grać skoro można to robić premką z pref MM, a do tego nie mieć bólu częstego toczenia walk z dyszkami. Imho dla czołgów z alfą 390 powinno być max 190 peny na AP i ok 230 na tej lepszej. Przegięcie jeśli chodzi w tej kwestii to póki co rysuje się dla FCM 50t i Type 59. Pierwszy całkowicie pozbawia sensu gry CDC (w końcu FCM ma jakiś pancerz, lepsze działo i dych nie spotyka), a drugi przedstawia tym jak WG ma w D balans drzewkowego odpowiednika (T-34-2). Dlatego też m.in. przestałem wspierać tą grę.

ChestnutS

Rozumiem, że te czołgi będą do kupienia za gold na testowym?

Tomek.Z

H…ja tam rozumiesz, te czołgi na testowym będą do przetestowania dla ich posiadaczy.

ChestnutS

Piszemy to słowo przez “ch”, poziom adekwatny do twojego rozmiaru “H…ja”. Czyli mały.

Tomek.Z

Mały to ty masz rozumek, zresztą jak każda baba.

ChestnutS

Rozumiem, że wolisz chłopców? Czy jednak rączkę?

7 sa bajeranckie

7 są fajne, bo nie losuje ich na 10

SPioN

Proponuję pograć 6. To nawet 9 nie zobaczysz. 😁

ZingerHZ

Po cos kupil ten zlom?

Hugo

Ty chyba chory jesteś jeśli pantera /10 potrzebuje buffa, ona jest bardzo mocna na ten moment…

XD

Niech zrobią też coś z 7, a nie jak zawsze tylko 8. Chętnie bym zobaczył jakiegoś buffa do pantery/m10

Aleueb

Tylko Ty nie rozumiesz, że jak coś buffa dadzą to już nie będą mogli tego wycofać jak pojawi się to na publicznym. Wszystko co jest kupione nie może zostać zgorszone.

PS. zamiast wydać pochopnie na VII to raz zaoszczędź i kup VIII tier.

CYK

Czlowieku to VIII tier są najczęściej kupowanymi czołgami do zarabiania… te twoje śmieszne 7 tiery to są for fun… sam mam same VIII tiery a reszta to jakieś nagrody co grałem kilka bitew. Btw WG napisało że jak zrobią VIII to zabiorą się za niższe tiery.