LT-432 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hornet

Szykuje się fajny czołg. Ne pewno to kupię. Fajnie mi się gra T100Lt więc będę miał czołg do szkolenia załogi. Mam nadzieję że to dadzą a nie przypadnie tak jak t44ltw

Fuse

Chyba nigdy nie odczułeś co to znaczy XVM focus.

Anonimowo

Kochajcie arty, bo nie wiecie co to prawdziwa przyjemność z rozgrywki. Pola bitew pełne są noobskich Tajpów, czy kochające krzaczki Lodóweczki, które są gorsze niż ten biedny arciarz walący za śmieszne grosze. Wychylasz się, walczysz z przeciwnikiem, a tu plomba od Lodówki, Tajpa i do garażu. Wychylasz się, walczysz z przeciwnikiem, plomba od arty za 300, chwilowe ogłuszenie i gra się dalej. Ciężej się ukryć przed artą, czy może czołgiem z obrotową wieżą i o większej szansie przebicia weakpointa?

Tokomotooko

Brak pancerza z boku, więc sporo będzie łapał za 0 jak poziom X. A z przodu powien odbijać z mniejszą oenetracją niż 200. Działo 250 uszkodzeń bez kar dla innych parametrów jak w WZ-132. Wysoka prędkość i moc na tonę. Nie, i zasięg widzenia nie jest problemem, gdyż użyje się ulepszaczy statystyk.

Anonimowo

Popieram