LT-432 w obiektywie

Garść zdjęć radzieckiego LT-432 (LT-8, ZSRR, premium) prosto z pól bitewnych.

Charakterystyka czołgu dostępna pod tym linkiem.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

5 komentarzy

 1. Hornet pisze:

  Szykuje się fajny czołg. Ne pewno to kupię. Fajnie mi się gra T100Lt więc będę miał czołg do szkolenia załogi. Mam nadzieję że to dadzą a nie przypadnie tak jak t44ltw

 2. Fuse pisze:

  Chyba nigdy nie odczułeś co to znaczy XVM focus.

 3. Anonim pisze:

  Kochajcie arty, bo nie wiecie co to prawdziwa przyjemność z rozgrywki. Pola bitew pełne są noobskich Tajpów, czy kochające krzaczki Lodóweczki, które są gorsze niż ten biedny arciarz walący za śmieszne grosze. Wychylasz się, walczysz z przeciwnikiem, a tu plomba od Lodówki, Tajpa i do garażu. Wychylasz się, walczysz z przeciwnikiem, plomba od arty za 300, chwilowe ogłuszenie i gra się dalej. Ciężej się ukryć przed artą, czy może czołgiem z obrotową wieżą i o większej szansie przebicia weakpointa?

 4. Tokomotooko pisze:

  Brak pancerza z boku, więc sporo będzie łapał za 0 jak poziom X. A z przodu powien odbijać z mniejszą oenetracją niż 200. Działo 250 uszkodzeń bez kar dla innych parametrów jak w WZ-132. Wysoka prędkość i moc na tonę. Nie, i zasięg widzenia nie jest problemem, gdyż użyje się ulepszaczy statystyk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.