Szał komórkowego WoWsa

Ponad milion pobrań w przeciągu niecałego tygodnia zaliczyła nowa odsłona morskich zmagań spod znaku Wargamingu. Wysoka ilość pozytywnych opinii oraz gwiazdek przekonuje mnie do tego tytułu coraz bardziej, czy ją Wam rekomendować, czy nie.

Dodać także należy kolejne statystyki robiące wrażenie:

  • 2.8 milionów rozegranych bitew morskich,
  • 5.8 milionów zatopionych okrętów
  • 12 milionów odpalonych torped
  • 341 milionów oddanych strzałów, co przekłada się na 3.5 miliona strzałów co godzinę lub 988 co sekundę
  • Gracze łącznie spędzili przy tytule już ponad 300 lat czyli 2588311 godzin. 

Do tego pucharu wina, należy dodać niestety brak poprawnego opisu gry po polsku w sklepie Play – a szkoda, bo ode mnie dostała by 5 gwiazdek.

Dorzuciłbym jeszcze specyfikacje i link do gry –  ale uważam, że sami sobie z tym poradzicie. Na zakończenie nadmienię tylko, że WoWs na komórki bije na głowę WoTa Blitz i jest to jedna z ciekawszych aplikacji “do poduszki” – ale to moje osobiste zdanie.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miki

Ale to prawda że ta gra mimo małej liczebności okrętów kilkukrotnie przerasta WoT Blitz
1. Realistyczniejsze dźwięki (w WoT Blitz są dźwięki wystrzałów z działa których nigdy nie powinno być…)
2. Bardzo proste sterowanie
3. O wiele lepszy interfejs i tryby rozgrywki (Gra solo(nie w plutonie), gra w plutonie, gra z BOTami (za te bitwy dostaje się ok 25%mniej expa i kredytów), kampania i jeszcze jeden tryb który wprowadzą w przyszłości)
4. Za darmo dostajesz okręt premium 3 tieru (jest *********!)
5. Łatwiejszy interfejs ulepszania okrętów (pod koniec bitwy dostajesz plany i za ich określoną ilość możesz ulepszyć okręt)
6. Bardzo dużo dziennych misji z nagrodami, dla początkujących graczy są misje za które dostaje się golda i powyżej wspomniany okręt premium
6. Możliwość wybrania nicku (innego niż w WoT czy WoWs będąc na koncie z tych gier) oraz SKINA GRACZA (Totalna Nowość!!!)

Ja

Gram na Noxie na PC i musze powiedziec….kuźwa dobra gra im wyszła o.O

Teravius

Pamietaj, ze to tylko statystyki z androida. Na iOS tez ludzie graja