Clan Warsy kolejna odsłona w WoWs

Jak napisał WG_Lumberjack  na forum, będzie kilka ciekawych zmian odnośnie 2 sezonu CW. Czyżby WG w końcu zaczęło słuchać graczy 🙂 !

Drodzy kapitanowie,

Dziękujemy za wasze wsparcie i zaangażowanie przy pierwszym sezonie bitew klanowych, które okazały się sukcesem a drugi sezon już wkrótce się rozpocznie.

Mimo tego, że w naszym mniemaniu były one sukcesem wielu z was nie mogło ich w pełni doświadczyć, najczęściej przez problemy z różnymi strefami czasowymi i niezbyt wygodnymi godzinami grania.

Sztywnie ustawione godziny wciąż są czymś co potrzebne nam jest by lepiej zorganizować kolejkę i zdywersyfikować waszych przeciwników. Nie chcemy jednak by bitwy klanowe stały się waszym przykrym, nieprzerwanym obowiązkiem. Chodzi o to by były one dostępne dla wszystkich niezależnie od miejsca, w którym żyją.

Dlatego chcielibyśmy rozprawić się z tym problemem na dobre.
Główne założenie jest takie, że będziecie mogli rozegrać bitwy klanowe przeciwko graczom z innych serwerów. Oznacza to, że nawet jeśli nie załapiecie się na europejski czas to wciąż będziecie mogli zagrać ale później, w trakcie trwania widełek czasowych na innych serwerach.
Wciąż otrzymacie wszystkie nagrody i poprawicie swój ranking, pozostając na waszym koncie i serwerze.

To prowadzi nas do kolejnej dobrej wiadomości: Ranking Globalny. Wszyscy uczestnicy bitew klanowych będą mogli porównać swój progres z graczami z całego świata.

Oczywiście pojawia się najbardziej palące pytanie: „Kiedy?”.
Obecnie nie możemy podać wam numeru konkretnej aktualizacji (lub daty następnych CW (jeszcze)) ale robimy wszystko by ta możliwość weszła do gry jak najszybciej i jak najsprawniej.
Obecnie jest to jeden z naszych priorytetów w kontekście bitew klanowych.

Dziękujemy jeszcze raz za wasze wsparcie i zaangażowanie.

 

 

forum.worldofwarships.eu

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments