ELC EVEN 90 i M4A2 Sherman Łoza trafiają do sprzedaży na serwerze chińskim

Na serwerze chińskim do sprzedaży trafiły dwa nowe pojazdy premium. Są to ELC EVEN 90 (francuski LT premium 8-go poziomu) i M4A2 Sherman Łoza (rosyjski MT premium 6-go poziomu). Dostępne za ¥188 i 100 juanów, czyli odpowiednio 102 zł i 54 zł.

Przypominamy, że Sherman Łoza był dostępny dla garstki osób, które zakupiły bilet VIP na WG Fest 2017. Zgodnie z zapowiedziami czołg ten posiada unikatowego dowódcę. Jako, że biletów VIP na WG Fest na serwerze europejskim nie znaleźliśmy to tego pojazdu można mimo wszystko spodziewać się kiedyś w przyszłości czy to w sklepie premium czy w postaci nagrody za jakiegoś typu maraton.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kepas

Shermana Loza wylukalem w porownywarce … Najlepszy z Shermanow VI tieru ,wiadomo Ru wersja. A shermany jak T-34 wszyscy znaja , choc jednego z dwoch premek za nie wielkie Money-Must Have :-).

Truth_is_God

Coś tani ten EVEN. A czy wiadomo kiedy będzie można się go spodziewać u nas?

Miś Dobijak

około 100 złotych to standardowa cena za LT 8 tieru…Black Dog i t92lt kosztują podobnie..

Miś Dobijak

tani? ten czołg jest jest upośledzony z takimi parametrami armatki…Black Dog I t92lt kosztują podobnie około 100 złotych

Lelek

Ty jesteś uposledzony, to będzie ninja tank. Tylko trzeba umieć takimi grać. W t100 ciężko trafić a tu będzie taka pchla ledwo ponad trawę 70km/h zapierdzielac i weź to traf. Pewnie 11tego wg NA rozpiski się pojawi. Fajnie jakby był jeszcze caernavron ax 🙂

moll47u

tia, może jeszcze amx gf wcześniej rzucą ?
Even’a i Caernavron biore w ciemno.