Skorpion G, BT-SV oraz Pz. B2 w sklepie premium

Jak wchodzić w Nowy Rok to tylko z przytupem 🙂 Czołgi dostępne w kilku zestawach.

  • Skorpion G w zestawach za 159,38 zł, 240,61 zł i 401,07 zł;
  • BT-SV oraz 30 500 złota za 401,07 zł;
  • Pz. Kpfw. B2 740 (f) + miejsce w garażu + 1 500 złota oraz 30 dni konta premium za 80,18 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rara

wiecie jakby tak zorganizować Polska społecznosc graczy wot do cichego protestu , mianowicie przez najbliższe 3 miesiące nic nie kupując ze sklepu premium , ni premki na miesiąc , niczego. Ciekawe jakby zareagowali analitycy WG?

hary76

Oni są zajebiści,na 100% Defender w paczkach Świątecznych 2018.Ale będą trzepać hajs.Co jak co ale Marketingowcy z górnej półki MARKETINGU.

mrofkowiec

Rok 2017 jest przełomowy bo duże i małe gry zaczynają wprowadzać lootboxy na potęgę, a 2018 będzie jeszcze bardziej nastawiony na randomowe paczuszki. Dlaczego Wargaming miało by rezygnować formy sprzedaży która przynosi obecnie największe profity.

lelol

CZyli jak zamordowac i zniechecic nowych graczy 1.0 🙂

Misiekk

do kiedy to jest?

Miki

Ty tak serio?

Miki

Nie widzisz napisu “3D” ?

Misiekk xD

już widze sorki xDDD

Misiekk xD

napisałem tu bo nie było mnie na wot ale już wiem 😛

Anonimowo

Mogliby w końcu paczkę lolków wypuścić. Na pewno są na nie chętni. No i nowi gracze, którym się gra spodobała na pewno byłaby tym zainteresowana. A przynajmniej powinna być bardziej niż od razu kupnem 8 tieru…

The_Apeir0n

ja nie jestem nowym graczem ale przyjalbym do kolekcji takiego T1E6 (sprzedalem i zaluje)

K4MP3R

Ja czekam aż się znowu pojawi w sprzedaży T7 Combat Car, Tetrarch i Pz.Kpfw. 38H 735 (f). Gdyby zrobili paczkę “lolków” to na pewno sporo osób by kupiło. No ale najlepiej wypuszczać kolejne “klony” i g*wno typu Mauerbrecher :/

xD

Było już tyle okazji do posiadania tych czołgów, że sprzedażowo to słabo rozpoczną nowy rok. Trzeba było 1 day Defender sale zrobić… A wtedy by się hajs sypaaaaaaał…. hahaha… WG to jednak nie wie jak wycisnąć z tej gry jak najwięcej hajsu.

Anonimowo

Ty właśnie nie wiesz jak wyciągać, a chcesz pouczać kogoś… Dorośnij.

Bo gdybyś nie wiedział to… WG chce prawdopodobnie narobić teraz jak największy hype, a potem jak zrobią akcję z paczuszkami, to ludzie będą kupować miliony by tylko dropnąć ich wymarzony tank. Analogia do obecnego wydarzenia z, jakże legendarnym, Type 59.

Aaa

Mistrz sprzedaży… właśnie robią to we właściwy sposób, jeśli od razu daliby Defendera to już nie mieliby tylu chętnych na inne czolgi.

Anonimowo

Defender w paczkach w tym roku 🙂 Możliwe, że nawet w 2019