Adler VK 45.03 w World of Tanks na konsolach

Nowy czołg trafi do konsolowego sklepu premium 😉

Przygotujcie się na łomot, jaki sprowadzi Adler VK 45.03! Ten czołg ciężki może pochwalić się w bitwie zarówno swoim niemieckim malowaniem, jak i świetnym pancerzem i siłą ognia!

W porównaniu do płaskiego pancerza czołgu Tiger I, pochylone blachy Adlera zapewniają jeszcze więcej ochrony przed nadlatującym ogniem nieprzyjaciela. A co z uzbrojeniem? Znakomite prowadzenie jego działa pozwala na szybsze i dokładniejsze celowanie, a także posiada duży kąt opuszczania i podnoszenia!

Pokażcie przeciwnikom, co potraficie zdziałać w niemieckim czołgu flagowym!

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzychu

Ta tylko mogliby zmienić te kolory bo Niemcy mają czarnego orła w herbie a nie białego. Trochę śmieszne bo jak wyjdzie polska linia to na bank w będzie w logach biały orzeł

proloq88

A niech się obrażają! Niech się lepiej wezmą za stworzenie 3 serwera do gry a nie w weekend rano siadasz do kompa i nie idzie wejść do gry bo domowe przedszkole zajęło wszystkie miejsca!!! Żenada jednym słowem. A drugim krokiem powinno być poprawienie działa matchmakingu. Bo to co ostatnio on wyprawia woła o pomstwe do nieba. Zasiadziesz na weekend żeby pograć i wyluzowac się po tygodniu pracy i tu nagle pierwsze 15 bitw przegranych! Schodzisz z kompa bardziej zdenerwowany niż przez cały tydzień pracy!!

Orange

Kolejna słaba VK ale super